Výsledky

Zdravím vás všechny.Tak už mám konečně výsledky odběrů.Jak jsem předpokládala,výsledky jsou dobré,pouze pozitivní protilátky.Mám radost.Ale tak nějak jsem to čekala,vzhledem k tomu jak jsem zde už posledně psala,je mě totiž poslední 2,5měsíce dobře,žádné potíže.Nechci to zakřiknout a chci věřit,že jsem ty mršky přece jen setřásla!Znáte to,naděje umírá poslední!Ale přece jen nejsem taková optimistka,dobře vím jak jsou tady ty etapy popsány a sama jsem si již některýma prošla.Nějaký čas mizerně,pak zas dobře a zas naopak.Takže čas ukáže,na jak dlouho budu mít klid tentokrát.Budu ale doufat a věřit,že jsem to přece jen podchytla brzy a že už budu ok.Hlavně taky už pro to,abych už nemusela absolvovat další podobný rozhovory s dr. o kterém ani nemám chuť psát!Zkrátka obvyklý postup,tak jak to mnozí znáte.Do doby kdy jsem neprokázala nějaké znalosti co se tohoto onemocnění týče,jsem se dozvěděla,že jde o naprosto běžnou bakterii,kterou má 80%populace,včetně dětí a že jsem již dostatečně přeléčena Doxyhexalem,který se úspěšně vypořádá i s borelií a tudíž můžu jít spokojeně domů,obzvlášť když jsem už bez jakýchkoliv potíží!Také v podstatě u mě nebyla úplně tak přesně chlam.infekce prokázána a ty problémy z klouby atd,jsem mohla mít vlastně z čehokoliv,i z chřipky!Tohle ambul.vyšetření trvalo asi 5min.Pak jsem začala mluvit i já a nadhodila jsem i konverzaci ohledně Weld.léčby apod.,z čehož jsem mu zřejmě pěkně zvedla tlak!Neustále to všechno přirovnával k přírodnímu a lidovému léčitelství,lékařsky nepodloženému,z čím naprosto nesouhlasí a poté mě již ani nepustil ke slovu jen proto,aby se tý otravný ženský,která po něm chtěla zřejmě jakýsi nadstandard,co nejdříve zbavil Na závěr jsem ho požádala o výsledky z laborky pro svou lékařku a ejhle,ono se to prý nevydává!Až když jsem na tom opravdu trvala,tak mě ji šel okopírovat.Takže na závěr přece jen nějaký ten nadstandard!Na jedné straně jeho postup chápu,vzhledem k tomu,že výsledky byly relativně v pořádku,pak po odborné stránce zřejmě nepochybil,ale na druhé straně ten přístup bych čekala opravdu jiný!Ale to jistě dobře znáte osobně,proč něco dělat složitě,když to stačí udělat jednoduše!Tak či tak si v lednu nechám testy zopakovat!Do tý doby budu těm dr. věřit,nebo spíš doufat!A až třeba pak zas jednou sotva ráno slezu z postele,tak ……………..!Přikládám i mé výsledky a budu ráda za jakoukoliv vaši odezvu.Přeji vám úspěšný boj s chlamydiemy i s naším zdravotnictvím!Eva.

VYŠETŘENÍ Z MIKROBIOLOGIE-----

Chlam.trach. ELISA IgG…pozitivní++ , Chlam.trach. ELISA IgA….negativní,

Chlam.pneum.ELISA IgG….pozitivní++, Chlam.pneum.ELISA IgA….negativní, Chlam.pneum.ELISA IgM….negativní, Chlam. ELISA IgG.....pozitivní++, Chlam. ELISA IgA….pozitivní++, Chlam. ELISA IgM…..negativní,

Chlamyda - KFR……1:32.

TO JE VŠE, JINÉ HODNOTY UVEDENY NEBYLY.

Prvni dva testy jsou druhove

Prvni dva testy jsou druhove specificke(rozlisuji pneu a tracho) a treti je rodove specificky (jen spolecne protilatky proti oboum) ..a posledni je komplement fixacni reakce.

Z prvniho vidim pametove protilatky na c.trachomatis. Chybi IgM.

Z druheho pametove protilatky na c.pneumoniae.

Ze tretiho vidim chronickou chlamydiovou infekci, blize neurceneho druhu.

Ze ctvrteho KFR 1:32 u chlamydii nevim, jestli je jeste neg. nebo uz pozitivni, mozna hranicni, mely by tam byt referencni meze.

titry jsou 1:8, 1:16, 1:32, 1:64..

ale KFR je silne nespolehliva

Pro uplnost by mohli udelat i na psittaci, protoze kazdy ten test jim vysel jinak.

A vysledky jsou povinni davat na vyzadani.

Tak drzim palce, at ten dobry stav vytrva, ale radej bych se jeste poohledla po nejakem vstricnem lekari, IgA bohuzel znaci chronickou infekci, ale nevyplyva z toho, ktere chlamydie. Mohla by to byt jeste psittaci, kdyz ty prvni vysly negativni v druhove spec. testu anebo ten test holt udelali spatne. Urcite dobre za cas zopakovat.

 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

A nejdulezitejsi je stejne,

A nejdulezitejsi je stejne, jak se clovek citi...

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Evo, tohle jsi měla ve

Evo, tohle jsi měla ve svém příspěvku 1.10.2006. Vysoké hodnoty přesto, že se jednalo očividně o test na rodově společné protilátky.

Elisa-IgA-2.44O pozitiv, IgG 3.770 pozitiv.

Poté mě vzala gynek. stěr z děl. čípku a tam to bylo negativní.

Nasadili mě po té Doxyhexal na 20dní a za 3týdny po té mám jít na kontrolní odběry

Moje doposavadní příznaky-gynek. potíže, bolesti v podbřišku, ty mám i nyní, stejně tak i bolesti kolenních kloubů a věčná únava. Předtím bolesti ostatních kloubů, teploty 37-37,5, bolesti hlavy a dutin ,afty, atd., ty nyní díky bohu ustoupily

Teď máš toto

Chlam.trach. ELISA IgG… pozitivní++, Chlam.trach. ELISA IgA….negativní,

Chlam.pneum. ELISA IgG….pozitivní++, Chlam.pneum. ELISA IgA….negativní, Chlam.pneum. ELISA IgM….negativní,

Chlam. ELISA IgG.....pozitivní++, Chlam. ELISA IgA….pozitivní++, Chlam. ELISA IgM…..negativní,

Chlamyda - KFR……1:32.

 

Už hodnocením je vidět očividně, že se jednalo o naproste jiné testy, čili mluvit o poklesu zde asi není příhodné. Paměťové protilátky je něco jako kouzelná obezlička na něco, čemu ani zbla nerozumím (snad skrývání nevědomosti někoho, bych to komentoval). Všechny testy máš de facto pozitivní,  Jak IgG, tak IgA svědčí o chronicitě. Viz např. Křížkové hodnocení

Nechci ti kazit radost, ale mám obavy, že  dopadneš jako já. Taky jsem se cítil lépe. Po 28 dnech Doxybene. Viz můj blog Tak nějak to bylo. Krom toho, vzhledem, že oba testy jsou zřejmě provedeny nikoliv stejnou metodou, jsou výsledky těžko porovnatelné. Nicméně slovní vyhodnocení je dostatečně výmluvné. POZITIVNÍ.

DOUFÁM, ŽE SE NAPROSTO MÝLÍM, A VŠE JE JINAK. PŘEJI TI TO!

Každopádně zachovej přízeň a dej vědět, jak se to bude vyvíjet. Kdyby špatně, budeš mít alespoň mraky argumentů na další léčbu. Zprávy si každopádně schovej.

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k