Seznam dobrých lékařů

Uváděla bych pouze jména se specializací, případně institucí v níž daný lékař působí.

Dobrý lékař = Lékař, který na základě Vašich symptomů určí správnou diagnózu nebo vyžádá testy, které vedou k určení správné diagnózy. Lékař, který na základě Vašich symptomů či výsledků testů předepíše léky, které vedou k uzdravení, uzdravování či ke stabilizaci stavu. Lékař, který je ochoten bojovat za pacienta s ostatními lékaři nebo zdravotním systémem s cílem pacienta vyléčit nebo mu alespoň ulevit v potížích.

MUDr. Radek Klubal, imunologie, alergologie 

MUDr. Hana Brožová, ph.D., neurolog

MUDr. Mikuláš Kosák, endokrinologie, Všeobecná fakultní nemocnice

MUDr. Eva Babková, internista

MUDr. Tomáš Nedělka, neurologie

MUDr. Denisa Reslová, oční 

MUDr. Hana Božinovová, praktické lékařství

MUDr. Milada Czinnerová, dětský lékař

Každý lékař neumíOn

Každý lékař neumí

Každý lékař neumí všechno. Dobrý lékař je ten, který když neví, tak má přehled, kam Vás poslat. A jenom proto, že je úkon drahý a revizák ho to nechá zaplatit z Vás neudělá psychosomatika, ale řekne to narovinu a opět bude vědět kam Vás poslat. Když má čekárnu plnou nezdravých pacienů, tak přizná, že to neumí léčit a se zájmem sleduje, jak to ti pacienti řeší a kde se dočkali pomoci s dobrým výsledkem. Na samoléčbu nereaguje tak, že co sis to dovolil, ale první se zeptá jestli zabrala a když jo, většinou v ní sám pokračuje dokud je třeba. Můžu říct, že v zahraničí byly rekce na samoléčbu vždycky pozitivní a že byla účinnost léčby velmi důležitá informace.   Kdežto v Čechách, až na jeden případ se všichni nafoukli a že jim dodnes vadí "to vybočení ze systému" a tím myslím i to že se člověk léčí jinde. Taková léčba jinde jim nepřijde adekvátní a nechápou proč radši nežeru antidepresiva.
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

presunula jsem tohle z blogu

presunula jsem tohle z blogu do diskuse

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Prof. MUDr. Petr Dítě,

Prof. MUDr. Petr Dítě, DrSc., Interní gastroenterologické kliniky Fakultní nemocnice Brno - naprosto vyjímečný člověk a nejen na naše poměry vynikající odborník. Bohužel jediný svého druhu, jakého znám a navíc dost vytížený.

MUDr. Mikuláš Havlík,

MUDr. Mikuláš Havlík, Litoměřice, kraj Ústí nad Labem. Je to skutečně vynikající lékař. Nejenže pacienta poslouchá, nehádá se sním, nechová se arogantně a neargumentuje nesmyslnými fakty typu "tři týdny léčby doxycyklinem mají 100% úspěšnost na všechny "ózy", ale navíc je velmi milý, laskavý, přístupný diskuzi s relevantními argumenty a především ochotný spolupracovat na léčbě na základě wheldonova nebo jiného protokolu. Na můj podnět si prostudoval informace zde, čímž mě velmi mile překvapil. Působí na mě tak, že pokud vidí, že pacient ví o čem mluví a ví co chce, tak mu nečiní problém to s ním řešit. Také si myslím, že by u něho nebyl problém s léčbou "chroniků" ani bez spolupráce s Klubalem. Nezlehčuje subjektivní potíže, ani to jak se pacient cítí a chápe, že i výsledky testů mají své "mouchy" a tudíž nelze jet podle předem nalinkovaných škatulek, ale je potřeba postupovat individuálně dle aktuálních příznaků každého pacienta.

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k