Bolesti kloubů, šlach, zhoršení vidění. - Chlamydie pneumonie a chlamydie trachomatis pozit.

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

     Ahoj , chtěl bych se poradit ze zkušenějšíma na tomto blogu, již asi 1-2 roky pozoruji bolesti kloubů a šlach, které nemají žádné vysvětlitelné opodstatnění , zhoršeni viděni – rozostřeni  nebo je spíše těžké zaostřit ( někdy) a po kolečku u lékařů typu, (obvoďák, chirurg neurolog, ortoped, revmatolog ) ,  které jsem absolvoval,  tak jsem si začal myslet, že budu asi hypochondr.  K lékařům jsem nikdy moc nechodil takže je to nezvyk.

    Zde chci jen konstatovat, že jsem dlouholetý sportovec, který je zvyklý na bolest, takže jsem tomu nepřikládal ze začátku nějakou vážnost, ale vzhledem k tomu že potíže jsou dlouhodobější a přece jenom ve 40 letech ráno vstávat z postele jak v 80, mě přijde dost divné, začal jsem se o toto blíže zajímat a došel jsem až sem.

     Nikde se nic nikdy nenašlo a u posledního jmenovaného lékaře (reumatologa) mi bylo sděleno že náklady na vyšetření krve jsou drahé musí to vlastně platit ze svého a co si myslím, když nikde nic není ani revma faktor, takže mi vlastně nic není. Jediný kdo upozornil na možnost chlamydií byl ortoped. Když jsem konečně přemluvil obvoďáka, ke krevním testům na borelku a chlamydie, tak světe div se jsou tam Chlamydie pneumonie  a chlamydie trachomatis výsledky dodám jelikož mi to doktor volal včera.

     Zde bych se chtěl hlavně poradit jak postupovat, jelikož,  když to zde čtu tak se mi z oho točí hlava je toho tu hrozně moc a já nemám moc času sedět u pc. Chodím do práce musím se starat o dva kluky v pubertě a teď ještě o miminko, takže vysedávaní u PC moc nehrozí presto s tím potřebuji něco udělat a budu vděčen za každou radu a postup moc děkuji Michal.

Příznaky zde:

- častější chřipky, se zimnicí a delší průběh.

- pichlavá bolest hlavy, nad okem

- častější nutkaní k močení

-  zhoršeni viděni

- a to co je nejhorší bolesti kloubu a šlach hlavně po ránu.

 

Jak postupovat máš

Jak postupovat máš napsáno nahoře v příručce, protokoly. Těžko si to za tebe někdo přečte, před pár lety nebyly informace žádné nebo jen v cizím jazyku.

Protokoly jsem samozřejmě

Protokoly jsem samozřejmě přečetl, ale chtěl bych raději zkusit pro začátek méně agresivní léčbu než najednou a na tak dlouho tolik ATB. Proto jsem se chtěl poradit s někým kdo má již zkušenosti co mám vlastně od lékaře chtít.

 

Prosím tě co znamená

Prosím tě co znamená CAP ? ještě ty zkratky neznám??

za vším nemusí být jen

za vším nemusí být jen chlamky. Prý má protilátky skoro každý; tak se nediv, že je máš i ty. A co způsobují u Tebe problémy to nikdo neví. Možná chlamydie,možná borelioza,bartonella,....možná RS.......ty projevy jsou skoro u všeho podobné a nejde jen podle projevů vystřelit diagnózu. Můžeš zkusit terapeutický pokus,tj. dlabat ATB (nějaký CAP). Nevím jaký, každý musí najít ten správný, na který  bude reagovat
ukázka jak vypadají problémy u RS :
http://zdravi.doktorka.cz/roztrousena-skleroza-je-onemocneni-centralni-n...
.....problémy se překrývají s neuroboreliozou


od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

na druhou stranu, RS bývá

na druhou stranu, RS bývá dost často vyvolána chron. infekcí. viz Sarah, Evita.


Pokud pozoruješ 1-2 roky

Pokud pozoruješ 1-2 roky bolesti a jiné potíže, tak chlamydie můžeš mít klidně jižněkolik let. Na tvém místě bych nečekala. Předpokládám, že i to miminko je bude mít :-(, pokud je tvoje.Takže žádné odvary a ptákoviny, ale léčbu! Chlamydie máš již za ty roky dobře zabudované a všude. Na doktory nespoléhej, ti jsou zdraví a asi nepomůžou.  

Protilátky na trachomatis

Protilátky na trachomatis nemá každý. Trachomatis napadá klouby, močopohlavní ústrojí a oči, přesně jako majkl píše- Reiterův syndrom. RS napadá nervy, ne klouby, tak nestraš, Derviš.

Cap je kombinovaná léčba antibiotiky.

morge,ale já nestraším.

morge,ale já nestraším. Navíc věřím, že RS je způsobena bakteriemi a ty mohou napadat celé tělo, tak jak píše -klouby,šlachy a mozek. A jaké bakterie to u něj jsou ? Ty to víš ? Já ne,on asi také ne,Mudři už vůbec ne  a  lab.výsledky jsou nespolehlivé. To neznamená,že kdo se objeví na chlam.info musí mít chlamydie. A kdo se objeví na B.cz musí mít borelie. Bakterie má v těle každý a nikdo neví zda a jaká bakterie člověka donutila hledat  na internetu.
Už se připouští i paraziti,viry,plíseň.......tak hned každému příchozímu radit záložky nahoře ?

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Jistě, že v obrazu mohou

Jistě, že v obrazu mohou být i jiné baktérie, ale majkl popisuje přesnou triádu symptomů- klouby, oči, urogenitální systém. Což odpovídá Reiterovu syndromu, který vyvolává ch.trachomatis. K tomu má pozitivní testy na trachomatis, proto myslím, že je na správné stopě. Nedávno se tu řešilo to samé v Lerakově diskusi, tak si to pamatuji.

Aha díky a co mám tedy

Aha díky a co mám tedy nejlépe chtít od svého obvoďáka? Ještě nějaké testy ?  Jiné než z krve –popř. co je nejlepší diagnostika ? Myslím že mi můj dr. vyjde vstříc, je to dlouholetý kamarád, nicméně s tímto nebude mít asi zkušenosti. Mám mu říci že chci napsat konkrétní ATB  popř. jaká, a nějaké doplňky na imunitu?? Myslíte že to může mít i rodina jo ?  To snad nemůžu ani manželce říct že by to mohlo mít i mimčo.  Pro Irenu (i když je jen maminka vždy jistá tak je opravdu moje) Chtěl bych nějaké testy které jsou 100% jestli to opravdu mám, abych nevyšiloval zbytečně.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Tohle jsem se dočetl na jiných stránkách co vy na to?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, chlamydiová infekce se běžně přeléčuje antibiotiky, léčba by měla být alespoň 3 týdny, jelikož chlamydie se uvolňuje v cyklech, tak aby se zasáhla všechna vývojová stadia. Nevím, jakým způsobem Vám byla infekce diagnostikována, zda-li pouze vyšetřením protilátek metoodu Elisa nebo Westwern blotem, jaké protilátky jste měla pozitivní. pokud by projevy přetrvávaly , je vhodné doplnit diagnostiku přímou - odběr přímo biologického mateiálu - např. sputum a prokázat chlamydie v biol. materiál. Přítomnost protilátek znamená pouze odpověď Vašeho imunitního systému na event. infekci, jelikož diagnostika nepřímá není zcela přesná, může se tvorba protilátek nastimulovat i nespecifickcy to znamená, že infekci ani mít nemusí. Sledoval bych i parametry zánětu CRP, krevní obraz. Důležité je důsledně léčit i astma , alergii. Karanténu v rodině bych nezaváděla, rodinné příslušníky bych vyšetřila v případě, že by měly klinické obtíže.

MUDr. Marcela Vorlíčková

Specializace: Alergologie a klinická imunologie
Pracoviště: Immunia spol. s.r.o – Centrum prevence a léčby alergií a poruch imunity

ako pise doktorka rodinu by

ako pise doktorka rodinu by som ja neriesila, ak nemaju zdravotne problemy.ty mas problemy dlhsie,takze 3 tyzdne atb nepomozu. liecba musi byt dlhsia a uz to mas v chronickom stadiu. testy mas pozitivne,takze na chlamydie netreba robit. bolo by dobre si vyziadat aj dalsie testy na boreliozu a zvlast test westernblot, anaplazmu, mykoplazmu pneumonie a liecit sa podla prirucky. vytlacit ju  OL a navrhnut mu liecbu podla WP.

Kdo mi tyto testy udělá?

Kdo mi tyto testy udělá? Mám to řešit přes obvodního lékaře nebo nějaký specialista? Chtěl bych mít opravdu jistotu, jak zde píšete že to má vlastně v těle každý a z krve se to nepozná protože jestli jsem to správně pochopil, tak tam řeší jen zvýšené protilátky ??? Takže by se mohlo stát že by to bylo něco jiného a zvýšení protilátek by znamenalo že jsem se s tím třeba jen setkal ?? Chci právě test který bude alespoň na 90% jistoty jestli něco takového je?  Dnes jdu pro výsledky tak to sem večer dám, třeba to pomůže, už jsem z toho hotovej a hledám příznaky i kde nejsou ale jak si člověk čte souvislosti a příběhy víc a víc do toho padá , myslel jsem že ty klouby jsou důsledek sportu, ale trvá to moc dlouho a zase tak starý nejsem a bojím se aby to neměl i mladík .Ještě jsem si vzpoměl, že se někde psalo o bolesti v tříslech a to mám asi  tak dva tři roky udělá se jakoby tvrdá uzlina a to bolí, ale zase to zmizí doktor říkal uzlina a dobrý.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Jak jsem psal výše nechci hned brát šíleně moc antibiotik a zjistit že jsem se zmýlil to asi taky organismu nepřidá, takové množství ATB. Kdysi jsem přijel z dovolené v Řecku a měl jsem angínu, nebo chřipku ani pořádně nevím, ale nemohl jsem týden polknou ani vodu, ani slinu prostě nic a vystřídali na mě 4 druhy antibiotik a nezabralo nic dokonce po jednom druhu jsem začínal blbě vidět a motala se mi hlava až obyčejný penicilin to vyřešil.

Moc dík za každé info a radu.

°vystřídali na mě

°vystřídali na mě 4 druhy antibiotik a nezabralo nic dokonce po jednom druhu jsem začínal blbě vidět a motala se mi hlava až obyčejný penicilin to vyřešil.°°
.............
tak to vidíš-i Mudři zkouší, které ATB zabere.......a vyřešil to penicilin ??? (možná vyřešil a ONO se TO vrátilo ?)
...jedinná jistota zde na Zemi je, že jednou tady nebudeme. Jak dlouho a čím se budeš léčit nikdo dopředu neví; to budeš vědět jen Ty až se léčit začneš a budeš vyléčen. Může to být za pár týdnů,měsíců i let. A kolik toho během léčby vystřídáš dopředu také nikdo neví.

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

k čemu Ti bude test ?

k čemu Ti bude test ? Chceš držet v ruce nějaký výsledek - lejstro? ..a co potom ? stejně budeš zkoušet co zabere( nebo Mudři budou zkoušet); a ve výsledku testu bude co ? jen to co testovali,to ostatní tam nebude. A to ,co testovali bude na 100% ?- nikoliv, na testy se nedá spoléhat. Může být něco pozitivní (ale třeba falešně) a nebo negativní a negativita neznamená, že to nemáš. Klidně můžeš mít negativitu třeba na bakterii XY a přitom ji v těle budeš mít. Je to totiž všechno na HO......a co když sis dovezl z dovolené parazita ? a na něj budeš muset časem zkusit antiparazitikum ,místo ATB. ....no je to všechno ve Tvých rukou,tak se snaž

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

No jo ale to je co kdyby. To

No jo ale to je co kdyby. To bych se takhle mohl lečit na všechny nemoce když testy nic neřeknou to přece nejde. To by bylo nekonečné jak pak poznám že už jsem to ze sebe dostal ať je to cokoli, a navic když to má jak zde čtu 90% populace tak to by se měli léčit všichni ne jinakk stačí když na tebe někdo kejchne a máš to??

Co tedy doporučit??

Co udělá s tělem kombinovaná ATB po třeba pul roce nebo po dvou nezlikviduje to cele tělo aby se pak mohlo samo ještě něčemnu bránit?

A ještě se chci zeptat když to zde studuji, tak protokoly jsou z roku 2008 některé věci jako např. dopňky k léčbě jsou z 2006 to nejsou nějaké novější metody, když jak tvrdí zdravotnictví se rozvijí dopředu??

No nase zdravotnictvi se

No nase zdravotnictvi se rozviji smer stredovek :o)) Jestli chces dalsi testy, nech si udelat na boreliozu, mykoplasmy, bartonelu, ehrlichie, ureaplasmy, babesie pripadne dalsi dle prirucka, stranka testy. Paklize mas pozitivni trachomatis a k tomu potize, tak uz znova si to testovat nemusis, to staci. Na prevenci reinfekce chlamydii se bere NAC, to se doctes v prirucce. Zadna tritydenni lecba jednim atb na chronicke nekolikalete potize ucinna neni. Tak si muzes vybrat bud se nelecit nebo se lecit, to uz je na tobe.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jo a trachomatis je pohlavne

Jo a trachomatis je pohlavne prenosna choroba, takze to musis resit i u sveho partnera, to ti doufam, Dr. rekl.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Tak zde jsou výsledky tak

Tak zde jsou výsledky tak mi k tomu snad něco řekne.

Léčit se samozřejmě chci jen mi to přije hrozně drastické 3 ATB a dlouhodobě to musí snad člověka zabít ne , nebo pak chytne chřipku a nic mu nepomůže. Jsem z toho hotovej jak to mam vůbec doma vysvětlit, a jak pohlavně přenosná, já nikde s nikým sakra nic neměl, tak kde jsem to vzal? A mam 3 měs. mimino tomu přece nemůžu nasadit ATB na 3 roky.

 

Tak nevím jak sem přidat

Tak nevím jak sem přidat ty obrázky s výsledky nějak to tady nejde otevřit poradí někdo?

 

no to musis nekde nahrat na

no to musis nekde nahrat na net, treba na rajce a sem dat link

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Z tvé reakce je znát

Z tvé reakce je znát panika, možná tě teď trochu uklidním..Majkle léčila jsem se rok WP  těsně před otěhotněním, také s trachomatis s  podobnými příznaky jako máš ty, dítě mám naštěstí zdravé, u mě se potíže bohužel vrátily léčím se znovu... Nemyslím si, že by miminko muselo nutně mít problémy a můj partner měl a má chlamydie negativní, asi vždy záleží na tom, jak se s tím imunita vyrovná..A jak vidíš na příkladech zde i dlouhodobá léčba ATB se dá zvládnout, hlavu vzhůru..

Dik Simčo trošku, ale jen

Dik Simčo trošku, ale jen malinko si mě uklidnila. Těžko se to bude doma vysvětlovat už kuli tomu že se všeobecně má za to že chlam. jsou přenoné jen sexem. výsledky jsou zde.

http://tysso.rajce.idnes.cz/chlam#skenovat0002.jpg

jinak jsem se vrátil od dr. je to fakt kamarád a můžu s ním probrat cokoliv. Dal jsem mu i vytištěné protokoly tak říkal že to prostuduje ale zdá se mu kombinovat tolik ATb najednou jako risk. navrhnul mi 2x deně doxyhexal 3 balení pak vvysadit na měsíc a další kůru.K tomu brát na imunitu aloevera a ještě colostrum,acc long a C,B, vitaminy  Co vy na to?? Já v tom mám už trochu zmatek už jsem toho za posl. týden přečetl tolik že se mi točí hlava a nevím co zvolit.

V tech testech mas i

V tech testech mas i pozitivni chronickou infekci psittaci. Ta mam pocit dokonce podleha hlaseni. Mate doma nejake ptaky nebo jsi prisel s nimi do styku?

Prerusovana lecba jednim atb je podle me stokrat vetsi risk, nez kombinace, ktera pokryva vsechny faze. Jediny, co se stane, je, ze si vytvoris rezistenci a pak uz opravdu budes mit utrum.Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

ptaky nemám ani jsem

ptaky nemám ani jsem nepřišel mimo normál do bližšího kontaktu. kde se infekce psittaci ma hlásit to je ještě větší probém? to snad už ne, jak je možné že mam poz. všechny.A ted jsem si přečetl - Komentář Dr.Powella k variacím kombinovaných ATB protokolů a jestli tomu dobře rozumím tak on s protokolama moc nesoulasí tak co si pak má člověk vybrat ?

To ma pripadne hlasit tvuj

To ma pripadne hlasit tvuj doktor, ty se o to starat nemusis. Dr.Powell je jednim z lekaru, kteri dlouhodobou lecbu predepisuji, tak tezko s ni muze nesouhlasit....
Vis, tady te do lecby nikdo nutit nebude. Takze pokud do dlouhodobych atb chut nemas, znervoznuje te to a mas chut radsi hledat neexistujici duvody, proc to nejde, tak se do zadne lecby nevrhej, protoze by stejne mela malou sanci na uspech. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

adriano zde jsem udělal

adriano zde jsem udělal vytažek od Dr. Powella důležité jsem dal tučně.

Tohle jsou rozumné otázky, které je nutné si položit.

Je totiž důležité si uvědomit a chápat, že:

1) Nikdo neví, jaká kombinace CAP je optimální, nejvhodnější
2) Nikdo neví, jak dlouho by léčba měla trvat - 3 měsíce? 12 měsíců? 3 roky? Déle?
3) Nikdo neví, zda je možné se infekce zcela zbavit, zcela vyléčit - vyčistit všechna elementární tělíska Cpn, každou jejich kryptickou a každou retikulární formu. Je to realistické očekávání?
4) Nikdo neví, kolik dalších infekcí je přítomno a zda by nebylo lepší začít bojovat nejdříve s nimi, ještě před začátkem CAP, například použitím protivirových léků.
5) Nikdo neví, jakou roli u těchto infekcí hraje genetika a jen málo odborníků ví, jak se dají určité predispoziční genetické faktory kompenzovat (např. bojovat proti infekci podporou a kompenzací defektů methylace).

Každý, kdo se rozhodne pro léčbu CAP, by měl stát nohama na zemi, být realistický a vědět, že několik měsíců na rozličných antibiotikách nebude zárukou obnovy zdraví a vitality. Prosím, vzpomeňme si, že vy i já jsme viděli případy neúspšnéhoCAP.

U některých pacientů, u kterých CAP selhal, jsem zažil, že u nich úžasně účinovala protivirová terapie. To něco znamená. Viděl jsem lidi, kteří se rychleji zotavili pomocí sauny, Iodoralu a živin a vitamínů na podporu proti infekci (a šlo o týdny spíše než o měsíce) a proto bych možná nejdříve začal s těmito metodami. Když lidé prodělají prvotní toxické reakce na odumírající baktérie či viry s těmito jednoduchými prostředky, budou tolerovat antibiotika i antivirotika lépe a budou se moci rychleji vrátit do práce i k plnohodnotnému životu.

Pokud ke mně přijde někdo, kdo má na stupnici energie 2. stupeň z 10 možných a vyčerpané zásoby základních vitamínů a hormonů, tu nejhorší věc, kterou bych pro něho mohl udělat, je to, že bych mu 2. stupeň jeho energie ještě snížil na 0 - tím, že bych po jeho organismu chtěl, aby předčasně zvládl nápor antibiotické léčby.
Mám mezi mými pacienty takové, kteří tvrdí, že největší pozitivní efekt na jejich zdraví měly T3, vitamín D a infrasauna. Někteří pacienti zase lépe reagují na antivirovou léčbu, zatímco jiní reagují nejlépe na NAC, Zithro, Flagyl. U některých pacientů mám zase lepší výsledky s kombinací - NAC, Rifampin, Doxy a Nifedipine. Jiným pacientům se daří velmi dobře s nitrosvalově nebo nitrožilně podávaným gamaglobulinem, pokud jsou hypogammaglobulinemičtí. Minulý týden jsem zažil pacienta, u kterého selhal CAP i antivirová terapie, ale byl schopný se vrátit do práce poté, co jsem mu naordinoval niacinovou terapii. Nedávná studie z Harvardu potvrzuje antibakteriální i antivirové vlastnosti niacinu, pokud jsou však léčebné dávky vyšší než denní RDA (doporučená denní spotřeba), je nutné během léčby sledovat jaterní enzymy. Žádný lékař nemůže v roce 2008 vědět, jaká kombinace léčby bude pro konkrétního pacienta ta nejvhodnější, protože zatím stále nemáme jasno, kdo je u těchto smíšených infekcích a různých genetických mutací náš hlavní nepřítel.

Každopádně je jistě vhodné začít léčbu tím, že u pacienta doplníme vyčerpané zásoby živin a vitamínů. Vběhnout totiž doprostřed "vřavy" (t.j.CAP) pokud je vaše úroveň živin a vitaminů někde "u kotníků", je krátkozraké rozhodnutí a rozhodně by pacienta stálo v závěru víc, než kdybyste do této bitvy pomocí antibiotik a antivirotik nastoupili se silnou obranou a základem. Moc nevěřím, že většina lidí, kteří krátce po začátku z mé léčby vycouvali poté, co jsem jim pro začátek doporučil vyzkoušet saunu, skutečně tu saunu vyzkoušeli 2xdenně na 20 minut, tak, jak jsem jim doporučil. Prošla mi totiž rukama řada pacientů, kteří na tuto jednoduchou metodu nedají dopustit a u těch, kteří se každý den saunují, jsem také viděl mnohem rychlejší zotavení. Vážně, lidé, kteří se každý den saunují, mají tendenci reagovat na léčbu spíše v týdnech než měsících.

Abych to shrnul, zatím není žádný důkaz, že třeba i 3 roky na CAP zlikvidují v lidském organismu všechny Cpn. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Věříme tomu, že nejlepším způsobem, jak se postavit těmto infekcím a obnovit zdraví, je začít spíše posilováním imunitního systému než rovnou zatížit pacientův organismus náročnou léčbou. Zkusili jsem to oběma způsoby a lepší výsledky máme tehdy, pokud léčbu začneme podporou methylace, doplněním chybějících vitaminů a živin, zvýšením tělesné teploty a funkce bílých krvinek. Potom když se toxické reakce odumírajících mikroorganismů zmírní, můžeme zvážit antivirostatika a antibiotika a začít s jejich nasazením bezpečněji.

Nemůžu dostatečně krát zopakovat, že zatím nemáme důkaz, že tyto infekce můžeme totálně zlikvidovat, nebo dokonce s jistotou vědět, kolik různých mikroorgaismů je v nemoci zapleteno. Není od věci podívat se na weby např. o lymské borelióze, mykoplasmatech či jiných málo prozkumaných infekcích - recidiva je velmi běžná. To je důvod, proč se domníváme, že hlavní důraz a směr terapie musí být ve vybudování obranných mechanismů a zlepšení imunitních funkcí. Je to jen toužebné přání předpokládat, že 6-12 měsíců na CAP může u těch nejvíce nemocných a nejvyčerpanějších pacientů obnovit zdraví . Kéž by to bylo tak jednoduché.

S pozdravem

Dr. Michael Powell

co mi na to tedy řekneš teď ??

Nechci se někoho dotknout, jen hledám info jelikož jsem psych. v prd... ale nechci se do něčeho bezhlavě pustit aniž bych to měl dobře prostudované. Proto hledám info od pacientu kteří to mají vyzkoušené a popravdě napíší co to má všechno za následky pozitiva i negativa.

No, co bys rád slyšel?

No, co bys rád slyšel? Powell má 100 % pravdu, ale co ti to je platné, když on je daleko a tady ti nikdo z toho co píše nic pořádně neudělá, testy na hladiny vitaminů, minerálů, hormonů atd., aby ti dle jeho zkušeností vybral tu pravou ořechovou terapii. Leda, že bys ho osobně navštívil, je to coby kamenem dohodil, něco letadlem, něco vlakem, něco taxikem ... pak je tu ještě problém, v některých případech je potřeba použít všeho, co jsi právě svým příspěvkem ukázal, postupně, doplněním vitaminů a minerálů počínaje, a když si přečteš WP či SP, tak to tam taky najdeš, ATB nejsou v první řadě. Ona ta ATB pokud tělu něco z výše naznačeného chybí jaksi to chybějící nenahradí, ono je to tak trochu o způsobu života, stravy, ... čili nejdříve napravit chyby předchozího života a pak ATB použít na vyhnání ďábla z těla, ne obráceně, protože by se ďábel vrátil, po vysazení ATB, pokud by tělu chyběly některé pro život nutné prvky - minerály, vitamíny, ....

Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

tak s tymto sa stotoznujem,

tak s tymto sa stotoznujem, pekne napisane. treba uplne obmenit zivotny styl, proti tomu byvalemu stylu zivota, ktory priniesol so sebou ochorenie...nikdy to nebude "len" o chemii...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

veraokb.......odpojit se od

veraokb.......
odpojit se od systému,začít obnovovat acidobazickou
rovnováhu........imunita to potřebuje
veraokb

Nic ve zlém, ale co si jako

Nic ve zlém, ale co si jako představuješ pod tím "...odpojit se od systému, začít obnovovat acidobazickou rovnováhu..."

Acidobazickou rovnováha je na jedné straně jasná věc, ani kyselý ani zásaditý, prostě tak akorát, ale ve skutečnosti je to strašně složitá biochemie, za kterou se kde kdo schovává, furt dokola o ní mele, jak o zaklínadle, ale co to je vlastně? Jak se k ní dopracovat, co jíst a nejíst, co pro to dělat? Nehledě na to, že zdravá výživa, tzv. vyvážená je jedna věc a druhá věc je stav vnitřního prostředí, a to je otázka nejen výživy, ale i dědičnosti, různých nákaz, které dělají galibu a narušují homeostázu atd. Zdravý člověk, organismus, si ABR udrží, i když hřeší, co se týče stravy či prostopášnictví od mejdanu k mejdanu, ale když to naruší nějaká ta nákaza třeba, pak kolikrát ani chroupání "mrkvičky" to nespasí ... ABR je zaklínadlo, ale normální člověk netuší, oč vůbec běží, a netuší to většinou ani ti, co toto zaklínadlo vyslovují 100x za den! Čili podej, pokud umíš, stručný přehled pro laiky, co to je, co s tím atd.  

" "...odpojit se od systému, začít obnovovat acidobazickou rovnováhu..." zní asi tak stejně, jako žij pozitivně, jez zdravě, nerouhej se, chovej se slušně ke svému tělu  ....   


březen 2013 ukončení CAPu 

°zní asi tak stejně,

°zní asi tak stejně, jako°.....
já myslím, že to zní jinak.Když někdo řekne žij pozitivně,tak vím co tím myslí (i když to pozitivní žití v dnešní době půjde špatně,půjde-li vůbec);..když řekne jez zdravě ,vím co tím myslí;.. nerouhej se- vím co tím myslí;..chovej se slušně ke svému tělu- vím co tím myslí.
Ale když řekne odpoj se od systému, tak zírám jako vyoraná myš a absolutně nevím co tím chce někdo říct a nevím jak se od systému odpojit a nevím co je myšleno systémem. A obnovovat ABR.....? jak  ? a máme ji v nerovnováze - ? všichni na chlam.info ? nebo všichni ve světě ?....a po obnovení budeme FIT ??
°chroupání "mrkvičky" to nespasí ... ABR je zaklínadlo, ale normální člověk netuší, oč vůbec běží, a netuší to většinou ani ti, co toto zaklínadlo vyslovují°

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Jo a pokud budeš nahrávat

Jo a pokud budeš nahrávat své výsledky na ulozto.cz, rajce.cz atd., vymaž si osobní údaje, hlavně rodné číslo, adresu atd....
Stěhovavé potíže po bronchitidě 6/2010; 7/2010- respirační problémy, nepotvrzené astma, chřipkové stavy, silná únava; od 8/2010 hlavně neurologické potíže- nejprve zrak, po zlepšení stavu oči + hlava - dráždění, tlakové pobolívání, slabá závrať, chřipkové

Co chces slyset? Dr. Powell

Co chces slyset? Dr. Powell ma naprostou pravdu. Neexistuje zadny dukaz, ze by sla chlamydie vymytit do posledni bunky, to ale neznamena, ze nejde eradikovat do stadia potlaceni symptomu. Jestli chces muzes nejdriv zkusit saunu, prirodni medicinu, atd. Nikdo ti nebrani...
Zatim nejsi v zadnem tragickem stavu, jsi plne funkcni, tak prece neni potreba panikarit. 

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Mám v tom nějak zmatek

Mám v tom nějak zmatek pomůže někdo??

dal jsem to tučně a podtrhl v prvních větách dává Doxyclin na začátek léčby a v následujícím odstavci až jako třetí, jak to tedy je ?

Specialista z okruhu Vanderbiltu hovoří o léčbě Chlamydia pneumoniae

Volba antibiotik

JimK: Upřednostňujete konkrétní antibiotikum, když nasazujete léčbu?

Dr. A.: Jsem vcelku pragmatický člověk. Obecně řečeno používám nejlevnější a nejbezpečnější ATB. Obvykle začnu Doxycyklinem, sleduji pacientovy reakce a na jejich základě zvyšuji dávku na 200 mg denně v závislosti na tom, jak pacient léčbu snáší. Pak přidávám Azitromycin 250mg v Po/St/Pá, a Metronidazol 500mg, který zvyšuji na dvě dávky denně. Nakonec přidávám 300mg Rifampicinu dvakrát denně. Místo Doxycyklinu lze začít Amoxicilinem 500 mg, který postupně zvedám na dvě dávky denně.

JimK: Začínáte tak, protože je to šetrnější postup?

Dr.A.: Amoxicilin je levný, bezpečný a bývá dobře snášen. Po měsíci či dvou pak přidávám Azitromycin v pondělí, středu a pátek na dobu jednoho měsíce. Poté přidám Doxyclin a zjišťuji, jak se pacient cítí na kombinaci tří ATB. Poté přidám Metronidazol, znovu vyčkám na reakce a zhodnotím pacientův stav. Proti pulsnímu podání podle Wheldona nemám námitek. Pulsní terapie dá pacientovi čas k regeneraci z vedlejších účinků pulzu. (Dr. A. zmiňuje metodu dle Wheldonova protokolu, kdy je Metronidazol podáván pulsně každé tři týdny po dobu pěti dní.)

Ahoj, 2 roky jsem patřila k

Ahoj, 2 roky jsem patřila k "hypochonrům".Plicní chlamydie mi našli v roce 2017,narvali do mě mraky ATB a řekli mi,že jsem přeléčená.Až teď,když už je opravdu zle,jsem si vyžádala všechny krevní testy od lékaře,který mi tvrdil,že uż jsem zdravá-nikdy mi žádnou kontrolu neudělal!!! Zašlo to tak daleko,że jsem v péči internisty (ten to mimochodem zjistil a spoustu dalších problèmů, protože mu nebylo zatěžko požádat o rozbory krve i v laboratořích,kde to stojí tisíce),neurologa,revmatologie atd...chlamydie už mi napadly nervovou soustavu,srdce,klouby a rozjela se autoimunita.A můžu za to poděkovat jednomu lékaři,kterýmu jsem byla nejspíš na obtíž,tak mě odbyl tím,že jsem zdravá.Všem,který trápí plicní chlamydie přeju pevné nervy a hlavně dobrého lékaře

Vítej na palubě

Vítej na palubě plné "hypochonrů". 

Přeji ti, že jsi konečně našla pořádného doktora. Čeká tě sice nejspíše dlouhá cesta, ale každý tunel má konec, na kterém slunce zase svítí.

Asi by ale bylo všemi oceněno, kdybys našla čas a založila si blog, ve kterém bys to více rozvedla. Vlevo klikni na blogy a nahoře klepni na Create new blog entry. a poděl se se svými zkušenostmi špatnými i dobrými.  

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k