Vedci proklamuji: lidske a zvireci vedomi je stejne

Skupina prominentnich neurovedcu podepsala prohlaseni, tkzv. Cambridgskou deklaraci vedomi, ze lidske a zvireci vedomi je stejne:

The Cambridge Declaration of Consciousness

Doufejme, ze to povede ke zmene ve spolecnosti a k lepsim podminkam, ve kterych jsou zvirata chovana. Konec koncentrakum!

°° Doufejme, ze to povede

°° Doufejme, ze to povede ke zmene ve spolecnosti a k lepsim podminkam, ve kterych jsou zvirata°°
doufat můžeš, ale je to zbytečné- nedělám si žádné iluze, i když vědci zjistili, že   °  lidske a zvireci vedomi je stejné °
............
lidi se neumějí chovat ke svému druhu, natož ke zvířatům....


jedni mají hlad a umírají a druzí schovávají bohatství v bankách a domácích trezorech......člověka jen tak nepředěláš...má to v GENECH
od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Vedci se obvykle pri studiu

Vedci se obvykle pri studiu chovani zvirat soustreduji na to, jak  zvirata ziskavaji potravu a jak se rozmnozuji, ale malokdy se soustreduji na to, jak si hraji..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3dWw9GLcOeA

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k