Citricidal

Citricidal je patentovaný produkt, ktorý predáva firma NutriBiotic v zriedenom stave pod názvom GSE, taktiež s ochrannou patentovou známkou. GSE je skratka pre grapefruit seed extrakt. To čo je čiste prírodné, sa nesmie patentovať, pretože to nie je dielom človeka. Je to myslené tak, že sa tá zložka v rastline nachádza, čiže jej oddelenie, extrakcia ešte nie je dôvodom na patent. Ten je možné si podľa môjho názoru dať len vtedy, ak sa dopomôže k chemickým zmenám pôvodnej rastlinnej lákty. Toto je prípad aj citricidalu. Patent chráni majiteľa pred zverejnením spôsobu výroby. Tajomstvo antibakteriálneho účinku citricidalu sa podujali zistiť iný výskumníci. Zistili, že žiadna pôvodná látka z grapefrutových semienok nie je antibakteriálna, a to čo tam našli antibakteriálne bol benzetonium chlorid, ktorý sa používa do čistiacich dezinfekčných prostriedkov. Riaditeľ Citricidals Richard Perry tvrdí, že patentovaný citricidal neobsahuje benzetonium chlorid, pretože má iný kyslík a uhlík, čím prestáva byť toxický pre človeka v účinných antibiotických dávkach. Neručí za to, že iné výrobky GSE, ktoré neobsahujú patentovaný citricidal pridávajú do produktu benzetonium chlorid. 
Ak máte pochybnosti o tom, či používať citricidal ako doplnkové ATB k Wheldonovi a Strattonovi z dôvodu možnej toxicity benzetonium chloridu, tak vedzte, že FDA, ktoré dohliada nad netoxicitou potravinových doplnkov by už dávno tento produkt zakázala. 

Účinnosť spracovaných grapefruit-extrakt ako antibakteriálny prostriedok: II.Mechanizmus účinku a toxicity in vitro.

Zdroj

Chirurgická klinika (Plastic), School of Medicine, University of Texas Medical Branch, Galveston, USA. jphegger@utmb.edu

Erratum v

  • J altern komplementu Med 2002 augusta, 8 (4): 521. Reagor Lana [opravený Reagor Lee].

Abstraktné

CIELE:

Najnovšie príspevky správu grapefruit-jadierok, alebo GSE ( citricidalom ), aby boli účinné proti viac ako 800 bakteriálnych a vírusových kmeňov, 100 kmeňov plesní, a veľké množstvo jednoduchých a multicelled parazitov. Táto štúdia GSE pre antibakteriálnu aktivitu v rôznych časových intervaloch a koncentráciou a tkanív toxicitu u rôznych koncentráciách v snahe zistiť, či spojenie existovalo to bolo ako mikrobicídna a netoxické av akom časovom období.

DESIGN:

Gram-negatívne a gram-pozitívne izoláty boli zavedené do odmerných roztokov GSE (dvojitý koncentrácia v rozmedzí od 01:01, až 1:512) pre stanovenie bakteriálnej aktivity. In vitro testy s ľudskými bunkami kože fibroblastov boli vykonávané tiež na rovnaké riedenie stanoviť toxicitu.

VÝSLEDKY:

Tieto skúšky ukázali, že z 01:01 cez 1:128 koncentráciách, GSE zostal toxické, rovnako ako baktericídne.Avšak, výsledky testov ukázali, že v riedení 1:512, GSE zostal baktericídne, ale úplne netoxické.

ZÁVERY:

Počiatočné údaje ukazujú GSE mať antimikrobiálne vlastnosti proti širokej škále gramnegatívnych a grampozitívnych organizmov v riedení uznal ju za bezpečnú. Pomocou skenovacie transmisný elektrónové mikroskopia (STEM), bolo ukázalo mechanizmus antibakteriálnu aktivitu GSE je. Bolo zrejmé, že GSE narúša bakteriálne membránu a uvoľní sa cytoplazmatickej obsah do 15 minút po kontakte aj pri viac zriedených koncentráciách.

PMID:
 
12165191
 
[PubMed - indexovaný pre MEDLINE]


Štúdia vedená T. von Woedtke, výskumník u Nemeckého inštitútu pre farmácia, testovaný obsah a efektivitu šiestich značiek komerčne predávaného extract.The z grapefruitových jadierok výskumného a nájdených kolegami, že päť zo šiestich produktov obsiahnutých dezinfekčné a syntetické konzervačné látky, ako benzetonium chloridu. Päť výrobkov obsahovala tiež antimikrobiálne vlastnosti, čo znamená, že by mohli byť užitočné pri liečbe niektorých typov infekcií. Šiesty Produkt neobsahuje žiadne chemikálie, a žiadne infekcie bojových vlastností. Nemeckí výskumníci robili vlastné bez použitia chemických extrakt z grapefruitových jadierok a zistil, že to tiež nepodarilo v boji proti infekciám, podľa zverejnenej správy uverejnené v "Pharmazie" v júni 1999. V uplynulom desaťročí, podobné štúdie v Japonsku, USA, Švédsko a Rakúsko zhodovať Woedtke závery, podľa O'Mathuna.

Tak ako je to v skutočnosti s benzetorium choridom? Je táto látka naozaj obsahom citricidalu? Čo o tom vraví Richard Perry, riaditeľ Citricidals?
  1. Môžete nám povedať, ako je vyrobený?

Nemôžeme vám náš vlastný proces. Všetko, čo som ochotný ponúknuť, je, že začneme s grapefruitovou bioflavonoidov a previesť ich do kvartérne amóniové zlúčeniny podobné známe, ale jedovatý, zlúčeninu zvanú Benzetonium chlorid. Rozdiel je náš produkt má kyslík a uhlík, ktorý je iný ako ten benzethoniových. Naša produkt má tiež LD50 cez 5000 mg / kg telesnej hmotnosti živé. To znamená, že priemerná hmotnosť ľudí by musela konzumovať liter citricidalom denne predtým, ako tam bude 50% Pravdepodobnosť smrti ako výsledok. Naša produkt sa používa v dôsledku poklesu. 

http://www.naturalingredient.org/GSE_Interview.html

A čo sa o GSE píše na wikipedii?

http://en.wikipedia.org/wiki/Grapefruit_seed_extract takze v podstate GSE od

takze v podstate GSE od Swansona ci iHerb by malo byt tiez zarucene bez benzetonium chloriu, kedze FDA na nich slusne dohliada nie?

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Nemám šajnu ako to majú

Nemám šajnu ako to majú spravené, podstatné je, že tomu nezistili toxicitu a účinkuje to.
V piatok som si zobral do roboty cyklistickú 7 decku vody, do ktorej som dal 40 kvapiek GSE(33%citricidal) a 15 kvapiek http://www.iherb.com/Nutricology-Prima-U-ntilde-a-de-Gato-Liquid-1-fl-oz-30-ml/3447 . Treba to dobre pretrepať, pretože tie kvapky sú dosť husté. Mal som to namiesto toniku, ktorý pijem v práci. Vždy keď som mal žízeň, tak som si dal dva glgy a na konci práce som mal vypité. Už popoludní sa mi začalo pohoršovať. V sobotu som plánoval ísť do práce, aj keď bol štátny sviatok, ale bolo mi tak zle, že som to nakoniec zavrhol.  Omylom som si v sobotu dopoludnia dal dva Mabrony namiesto jedného, a tak sa mi popoludní plepšilo, aj keď som pil znova 7 decku GSE počas dňa. Keďže som mal večer hlad, dal som si chleba s cesnakovo syrovou nátierkou, papriku a rajče. Následne ma prehnalo, takže som 7 decku ani nedopil a namiesto Berksonovho protokolu na ochranu pečene som si dal a noc len Theanin a 30 miliard probiotík. V nedeľu som sa zobudil v biednom stave, len som ležal pri netbooku a ani som nejedol. Dal som si len Carvacrol. Prvé sústo, jogurt s kapslou probiotík som si dal až okolo druhej. Potom som sa zmátožil a išiel makať na záhradu, keďže máme rodinný dom. 7 decku som si už nespravil, a ani imunostimulátory, Oregon grape ani NAC som memal odvahu si dať. Chcem byť ráno funkčný do roboty, preto. 

Ivane prosim pis tohle do

Ivane prosim pis tohle do diskuzi, blogy jsou urceny pro zaznamy z lecby. Ve foru je na to urceno forum vitaminy a doplnky, v tvych blozich to tezko nekdo v budoucnu bude hledat.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Pôvodne som chcel, ale keď

Pôvodne som chcel, ale keď v diskusii vytvorím novú tému, nemôžem príspevok upravovať, a keďže veľakrát robím chyby, nevyhovuje mi to. 

Neda se upravovat jenom

Neda se upravovat jenom zacatek, pak uz kazdy prispevek ano. Tak holt napises novy. Tohle fakt nedelej, bude z toho tu pak kulnicka na drivi.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Mám rád zmysluplnú

Mám rád zmysluplnú systematickosť, takže som najprv robil to, že som do vyhľadávača dal základný výraz o ktorom som chcem písať. Ak mi tému nenašlo, zbežne som prebehol témy v diskusii, lebo vyhľadávač nenájde skoro nič z toho čo tu je. Ak som našiel tému, písal som tam, ak nie, vytvoril som novú. Nové témy som výlučne do blogu začal písať po tomto:  http://chlamydie.info/node/8360
Nemám problém z blogu prekopírovať tematicky do diskusie patričné veci, aj to urobím, vrátane dobrých komentárov, ale bol by som naozaj rád, keby sa aktivovala úprava v prvom príspevku novej témy a vylepšil vyhľadávač. Myslím, že aj jeho nedostatočnosť je príčinou duplicitných tém.

Zahlavi diskusi zmenit

Zahlavi diskusi zmenit nejde, to je proste primarni funkce drupalu, takze pokud ti to nevyhovuje, tak nevim, co na to rict...na vetsine diskuznich for se nedaji editovat prispevky vubec a zadne. Podivej se treba k sousedum. A ma to smysl, protoze pak je zachovana diskuze a nikdo nemuze svevolne editovat a mazat to, na co uz reagovali dalsi, kteri pak vypadaji jako blbci, kdyz ten predchozi neco zmenil. Vyhledavac- nejsem programator, takze jeho funkce zmenit neumim a za kazdou programatorskou hodinu musim platit a jsem taky nemocna. Zatim se tu na to nikdo nesklada. Pokud se udela sbirka a vyberou se penize na lepsi technicke zazemi, muzete si funkce diktovat libovolne...

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

jo, tak na tu sbírku jsem

jo, tak na tu sbírku jsem chtěl už dávno upozornit. Mohlo by se někam do rohu uvést č.bank.učtu a kdo by chtěl/mohl/,tak by dobrovolně nějakou korunku mohl přispět. Nic není zadarmo a každý by měl ocenit,že to tady nevypadá jako u sousedů. Reklamy vlevo,vpravo,nahoře,dole a ještě monitorované diskuse včetně UZ a banování za blbosti. Tak Adriano, uved číslo a každý by měl dobrovolně nějakou kačkou přispět a být rád, že ch.info existuje,díky Tobě.

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

neznie to zle, inak uved

neznie to zle, inak uved prosim ta co by stal nejaky ten upgrade co by si chcela docielit po tej techn. stranke a myslim, ze nebude problem sa casom korunkou ku korunke poskladat na to

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

to zatim nevim, to se teprv

to zatim nevim, to se teprv bude resit a musim promyslet, jestli to fakt tak jde, jak psal dervis

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Netušil som, že to neviete

Netušil som, že to neviete zmeniť. Potom nie je čo riešiť. Samozrejme že sa prispôsobím situácii. Inak ten dôvod by som pochopil ak by sa nedali mazať príspevky v blogu, následkom čoho môže vzniknúť rovnaké zneuctenie úsilia druhých v komentároch. Takže ok, ideme ďalej. Ak máš finančné náklady s fórom, kľudne sa s nami o ne podeľ. Radi prispejeme. Pre Slovákov by bolo dobré zriadiť Paypal, pretože prevody do zahrančia sú drahé. 

suhlas a praveze vela tem

suhlas a praveze vela tem ani vytvarat netreba...staci pekne zalistovat vo forach a myslim, ze za tie roky sa tu zabrdlo skoro do vsetkeho a u vsetkeho prebiehaju nejake inovacie furt takze treba stare temy len vytiahnut na svetlo sveta, potom ti to svieti v "active forums"... lebo co som si vsimol tak nie len, ze sa vytvaraju temy do blogov, ale hlavne vela sa vytvara uz duplicitnej tematiky...tie fora tu su, staci minutku-dve polistovat a ak nenajdem vtedy zakladam ;-)

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Presne tak, jen bych se

Presne tak, jen bych se primlouvala za lepsi vyhledavani, mne to zdejsi moc nefunguje, kdyz tu neco hledam, tak jedine pres google

Borelioza, bartonella?, cpn, ctr, ebv, hsv, ureaplasma, mycoplasma h., hypotyreoza, tezky unavovy syndrom a milion potizi...

 

no mozna az bude upgrade

no mozna az bude upgrade systemu, bude to pak lepsi, uz to mam domluvene,
ted je tu historicka verze

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Zatiaľ to budem riešiť

Zatiaľ to budem riešiť tak, že prvý príspevok v diskusii dám tečku a napíšem ho do komentára, kde už je upraviteľný. 

Nedelej z toho drama. Drupal

Nedelej z toho drama. Drupal takhle funguje po celem svete a je to normalni funkcionalita, jinak by si kazdy zakladatel diskuse, mohl smazat diskuzi, kam prispelo dalsich sto uzivatelu a venovalo tomu svuj cas. Pokud ti to tedy nevyhovuje, tak nevim, snad tedy psat nekam jinam, kde se nesmi editovat nic.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To nie je drama, ale

To nie je drama, ale riešenie. Vlk sýty a aj koza celá. Vlk se nažral otrub. 

čeče ty máš ale

čeče ty máš ale širospektrální krabici všemožných léčiv....to tě musí docela metabolicky zatěžovat, + odbourávání na ledvinách... jestli nejsi z té přemíry zdraví trošku nezdravý...
Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní ACC 1 - 2x600, 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Lerak v prvom rade by som to

Lerak v prvom rade by som to nebral tak, ze tu nieco nejako prehnane propaguje...su to preukazatelne ucinne latky, ja ked som este bol v najvacsich srackach kedysi na zaciatku, som sa slusne vykopal len na tych veciach co tu Ivan priklada, nevyliecil ale z najhorsieho vykopal takze nieco to robi...po dalsie, skoro vsetko z toho do svojich protokolov kombinuju aj LLMD doktori, takze ja tieto info rad uvitam a urcite nie som sam

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Sú to potravinové doplnky,

Sú to potravinové doplnky, asi ako keď si dáš česnek na lángoš. Tiež to metabolicky nezaťažuje, ale môže to pomôcť.

no podle ceskych zakonu to

no podle ceskych zakonu to neni bohuzel tak jednoduche, protoze spravne by se na to musela zalozit organizace a ty dary by se musely zdanit, ja jako fyzicka osoba nemuzu nic vybirat

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

však bys nic nevybírala

však bys nic nevybírala jako fyzická osoba. Byly by to částky třeba poslané k Tvým narozeninám,/nebo vymyslet jiný důvod/,aby se nemuselo nic danit. Někdo chytřejší by mohl poradit,jakým způsobem příspívat na chod chl.inf. Někdo je na tom mizerně,tak by nic nedal a někdo je v balíku a ten by přispět mohl. No, byl bych rád, kdyby lidi ocenili ,že mají kde plkat a chytat vědomosti a navíc s možností získávat ( zbavovat se )chemiie.

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Tak založíme náboženské

Tak založíme náboženské hnutie Chlamydia Christus grupe. s.r.o., a budeme ti dávať príspevky do zvončeka. To sa cirkvám nezdaňuje. 
Tak pošli každému číslo účtu a bude to neverejné. Financujeme si naše fórum. To nám môžu zdaniť len formou DPH a dane z príjmu ak ti dodavateľ služby vystaví pokladničný blok.  

Dobre, tak ty narozeniny

Dobre, tak ty narozeniny jeste promyslim, to mozna neni az tak blby napad...mozna i weby maji sve narozeniny konec koncu :o))

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

vsetko sa da zrealizovat cez

vsetko sa da zrealizovat cez privaty, staci len do fora niekedy uviezt co bude stat dalsia narodeninova torta pre dalsieho oslavenca a ostatok sa dozvedia ludia detaili cez privat...ti co sa zucastia narod. oslavy

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Webka môže byť majetkom

Webka môže byť majetkom skupiny ľudí, ktorá si ho financuje. V tomto prípade nejde o žiadne podnikanie, ale financovanie si svojich potrieb. 
Takže stačí na boku lišty dať nápis a konto:

Táto webka je majetkom všetkých prispievateľov

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k