je to dobře?

před týdnem jsem byla přeléčená atb Azitrox 500 na chlamidie kvůli přiteli.Týden po dobrání mi začlo být špatně, měla jsem výtok, bolesti kloubů a svalů. šílenou únavu. šla jsem k doktorce a ta mi koukla do krku a předepsala atb Amoksiklav.
Nedělala mi žádné testy a z krve se prý dají zjistit jen plicní, ne pohlavní. Až tyto atb doberu, tak se prý uvidí.

To máš super doktorku,

To máš super doktorku, když ti pohledem do krku vyšetří "výtok, bolesti kloubů a svalů, šílenou únavu"

No tak se vrat zpatky na

No tak se vrat zpatky na gynekologii, kde te lecili poprve a rekni, ze lecba nezabrala, at to koukaji dolecit. Muzes jim vytisknout nejake informace nahore z oranzove listy o tom, ze jedno atb neni dostacujici, kdyz ma bakterie tri faze a na kazde zabira jine atb. Obvodak ti asi vytok lecit nebude, ale pohlavni chlamydie se poznaji i z krve, v tomhle keca. Lecit se na slepo tu krabicka tam krabicka a mezi tim nic je nejhorsi, co clovek muze udelat.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

No mě nikdo neviděl,

No mě nikdo neviděl, přitel mi přinesl antibiotika,  Azitrox 500, které dali i jemu. Na 5 dní. Nebylo mi nic, ale týden po dobrání mi začly tyto problémy. On byl v nemocnici na kožním a další problémy již nemá. To že jsem dostala atb , kde mi obvodačka tvrdí, že mám streptokoka mi přijde dost divné.

Obvoďačka asi nic jinýho

Obvoďačka asi nic jinýho než "streptokoka" neumí. A jak na něj přišla? To ho v tom krku viděla? 

koukla mi do krku a řekla,

koukla mi do krku a řekla, že je to ted všude :(

Tak abych ti odpověděla na

Tak abych ti odpověděla na otázku v nadpisu - ne, není to dobře.

a můžeš mi poradit, jak

a můžeš mi poradit, jak dále postupovat? dobrat ty stávající atb, co mi ted dala nebo kde mám vyhledat pomoc?

Ono těžko radit. Třeba

Ono těžko radit. Třeba vybereš tyhle ATB a bude ti dobře. Třeba ti za pár dní bude dobře i bez ATB. Třeba taky ne... Já bych se nechala v první řadě řádně otestovat, abych věděla co mi je. Pokud má podezření na streptokoka, ať ti udělá výtěr z krku. Pokud máš gyn. potíže a přítel měl/má chlamydie, došla bych za gyndařem a žádala stěry tam. Odběry z krve může udělat jak jeden, tak druhej. Z krve se dá zjistit všelicos, nejen chlamydie plicní, ale i ty pohlavní, ale třeba i uroplazmata, mykoplazmata, ASLO, .... 

ale když budu doktory

ale když budu doktory poučovat o tom jak to mají lečit nebudou akorát naštvaní? že jsem si něco našla na internetu a znevažuju jejich léčbu. to že mi říkala, že se to z krve zjistit nedá asi znamená že o tom nic neví, což me dost desí....:(
jak přesně probíhá správná léčba chlamidii?a co mám požadovat?

Ahoj kavenko a mas nejake

Ahoj kavenko a mas nejake jine urologicke nebo gynekologicke potize krome vytoku? A pokud ano, byly i pred lecbou nebo se objevily az po? A ty dalsi potize, svaly, klouby, unava jsi nekdy drive mela? 
Pohlavni chlamydie se daji zjistit ze steru, z moci a samozrejme i z krve, elisou i western blotem. Idealni je otestovat vse (pokud jsou nejake pochybnosti, v pripade pozitivity pcr z moci nebo nalezu ve steru jsou krevni testy zbytecne).

Borelioza, bartonella?, cpn, ctr, ebv, hsv, ureaplasma, mycoplasma h., hypotyreoza, tezky unavovy syndrom a milion potizi...

 

Ahoj, ten výtok mi před 2

Ahoj, ten výtok mi před 2 dny ustoupil a pak přišly ty návaly unavy a bolesti kloubů a svalů. Předtím jsem byla naprosto zdravá, mě nikdo neviděl ani netestoval, jen mi dali azitrox 500 kvůli příteli, kterému to zjistili. ¨Všechno začlo týden po dobrání těch atb. Je možné že jen panikařím?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k