Tragedie

Zdravím všechny zůčastněné.
Také již vím jak je to s naším zdravotnictvím, ale naděje umírá poslední. Proto se chci zeptat, zda náhodou nevíte
jaký MUDr. je znalý, ochotný a schopný léčit Chlamydie trachomatis v Českých Budějovicích a okolí?
Nebo je to jen sci-fi? Prosím o radu. Budu moc rád.
Michal

Je to v ČR asi sci-fi,

Je to v ČR asi sci-fi, venerologové o tom nemají ponětí, infektologové neuznávají, neumí léčit. Musíš si pomoci sám!

Už jsem si několikrát

Už jsem si několikrát říkala, jak by to dopadlo, kdyby se nás sešlo několik, všichni jsme napochodovali do jedné ordinace a po jednom říkali doktorovi tytéž příznaky. Jak dlouho by asi vydržel, než by nás všechny vyhodil. Lenka
Lenka

Dovol, abych se zasmál.

Dovol, abych se zasmál. Tento scénář se  odehrává každou středu v  ambulanci pro chronické infekce přesně  např. tam, kde jsi se dozvěděla  geniální radu, jak jsi uvedla ve svém blogu "(MUDr. Roháčová na Bulovce: měla jste ji, už nemáte, tak to neřešte)."  ...

březen 2013 ukončení CAPu 

Na Bulovce musí mít

Na Bulovce musí mít hroší kůži. Mě Mudr.Kharimová do očí tvrdila, že infekci Cpn jsem měl a terapie byla dostatečná. Přitom měla kr... v ruce papír z laborky ,že známky infekce stále přetrvávají. Přišel jsem tam po 3,5 měsících čekání na řadu a po 3,5 měsíci samoléčby podle WP prakticky zdravý. Léčba mi zabrala a stačilo asi brát Atb o pár týdnů déle a byl jsem z toho kolotoče venku. Takhle si to kolečko zopakuju,protože za týden jsem měl všechny problémy zpátky. Mě by zajímalo,jestli existuje někdo, koho tam opravdu vyléčili. Třeba ,že měl kliku a byla to primoinfekce a dva týdny Atb mu stačilo.(-:D

To byla chronická nebo

To byla chronická nebo akutní ambulance?  

březen 2013 ukončení CAPu 

Chronická, tehdy jsem

Chronická, tehdy jsem nevěděl ,že tam je i akutní kam se dá jít hned..Můj praktický tam telefonoval jestli mi může nasadit Atb podle WP, a oni mu řekli že jo. Tak mě pak léčil než na mě došla řada.Ale to je fuk. Kdyby ten barák zavřeli tak udělají méně škody. Jsem přesvědčen, že tam ještě nevyléčili nikoho. Poštval bych na ně s chutí pojišťovnu, protože pak to stojí daleko víc peněz.
A vůbec jak můžou mít chronickou ambulanci když chronické infekce ještě medicina založená na důkazech neprokázala , a tudíž neexistují ? Okamžitě zrušit!!!

Ještě kdy to zhruba bylo?

Ještě kdy to zhruba bylo? Tuto jsem ještě nezažil, měl by tam být doktor, ale zatím byl vždy někde po světě a tak tam byly  různé náhrady, ale výše jmenovanou jsme ještě nepoznal. Jde o to, objednat se či neobjednat se,  ... také se mi podařilo po téměř ročním snažení se tam dostat, leč byla stávka, velice úspěšná akce ... Jinak do jisté doby jsem tam býval celkem úspěšný, testy, recepty, zprávy byly ..., inu časy se mění a my s nimi ...

březen 2013 ukončení CAPu 

To bylo 4.4 a 18.4.

To bylo 4.4 a 18.4.
Rozhodně objednat, já se tam taky chystám. A pak to bude v černé kronice. (-:D

Problém je, že umění je

Problém je, že umění je se vůbec dovolat, pak asi 3-4 měsíce objednací lhůta a pak místo očekávaného doktora je tam jakýsi záskok,  který se sice tváří, že vše umí, ale o chlamydiích ví jen, že to nic "nedělá",   "protilátky anamnestické … ATB neindikuji  ..." a celkový dojem to činí, že Bohnice jsou skutečně nedaleko ... a člověk má přece jen jedny nervy ...

březen 2013 ukončení CAPu 

Jo a ještě doplňuji, aby

Jo a ještě doplňuji, aby to bylo komplet:

"A748 Jiná chlamydiová onemocnění

Nález: Pacient s anamnézou dlouholeté léčby pro pozitivitu chlamydiové serologie přichází k pokračování preskripce tohoto nestandardního léčebného protokolu: posl. sérologie z června 2011 s hraniční pozitivitou IgG ve třídě chlam. pneumoniae, ost. negativní. Doporučení: sérologie chlamydií, bartonella - výsledky vyzvednout: ATB neindikuji, vzhledem k dlouholeté dispenzarizaci u Dr. ……… pacientku na tuto odkazuji vzhledem k předcházející dlouholeté péči."

Podotýkám jen, že Dr. ……… tam nepracuje, čili jsem byl odkázán někam, co de facto není ...

Nicméně Dr. ……… jsem vděčen za to, co pro ne jen pro mne udělala a musím jen konstatovat, že je jen velká škoda, že  tam není. Paradoxem je, že si netroufám jmenovat, abych jí nepoškodil v tomhle Absurdistánu! 


březen 2013 ukončení CAPu 

Tak na chronickou ambulanci

Tak na chronickou ambulanci jsem se sveho casu snazila objednat nekolik mesicu- bezuspesne. Zasadne nikdo nebere telefon, takze neni, jak se objednat. Kdyz uz ho nekdo zvedne, clovek se dozvi, ze terminy jsou za nekolik mesicu, pak, ze je ambulance zavrena z nejakych obskurnich duvodu, nutno se preobjednat, jenze to zase nikdo nebere telefon, atd. Prislo mi to jak z Kafkova romanu, protoze neverim tomu, ze by nahodne mohl mit clovek takovou smulu, ze i pres tak velke usili by se nebyl schopen nekolik mesicu objednat. Nutno dodat, ze ja to zkousela pred nekolika lety a pak jsem to vzdala, aniz bych se tam kdy dostala.
S akutni ambulanci mam zkusenost rovnez. V dobe, kdy mi bylo skoro nejhur me tam odvezl tata. Bohuzel jsme meli tu smulu, ze jsme narazili na individuum jmenem MuDr. Sechovska, ktera jiz pouhym pohledem pri prvni navsteve tohoto ustavu seznala, ze mi nic neni, protoze jsem mlada a tak me klouby boli ze stresu. Doporucila mi odchod na psychiatrii jeste drive, nez mi vubec vzali krev a provedli jakekoliv vysetreni. Zvysenou teplotu jsem mela podle ni taky ze stresu. Tata se rozcilil, ze snad me nejdriv vysetri, nez udela diagnozu, tak mne tedy nelibe poslala na krev. Timto u nich moje pokusy skoncily, neb jsem seznala, ze to nema cenu. Sechovska je podle me uchylna psychopatka.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To se přece neléčí !S

To se přece neléčí !
S těmito slovy mě hned ve dveřích  přivítal Mudr Kubík na infekčním v Motole na začátku roku. Sdělil jsem mu ,že tam jdu s chlamydiovou infekcí a jaké mi dělá problémy. Asi to říkal častěji, protože sestry předtím měly ten samý názor. Pak se pídil, kdo mě tam poslal a jak na to přišel. Chlamydie v moči mi nenašel (urogenitální problémy jsem ještě neměl) a když už jsem tam byl, tak mě aspoň proklepl jestli nemám z Egypta žloutenku (podle diplomů na zdi tu  žloutenku asi umí). Z rozhozeného metabolismu a malabsorpce mi aspoň našel zvýšenou měď a poslal mě na gastro s podezřením na Wilsonovu nebo Crohnovu chorobu. Jinak byl ohleduplný. Evidentně mu bylo hůř než mě a tak měl celou dobu na ústech roušku, aby mě nenakazil ještě něčím jiným. Tipnul bych to na nějaký chronický infekt. A mají tam příjemné prostředí ,žádný stres, moc pacientů tam nemají a tak si je považují. Proč asi ?
Takže jako relax místo dovolené dobrý, ale vyléčit to chce jinde.(-:D

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k