Nejrychleji vyléčený z chlamydiozy ?

S odstupem času a získanými vědomostmi jsem si jist, že mé první setkání s Cpn  bylo na vojně ve 20 letech. Několik viroz či pneumonií a zubní váček. Virozy pod dozorem "lékaře" přechozeny a zánět kosti nad řezákem vyléčen středověkou metodou -resekcí. Za dalších 30 let v pravidelných 5letých intervalech vždy zánět dalšího zubu, léčených ale odvrtáním,umrtvením, výplachy a korunkou. Korunek mám již 7. No a občasná viroza,chřipka ,bolavý krk atd k životu patří. Sem tam  ještě nějaké bezdůvodně oteklé a bolavé lokty, kolena a ramena. Ale to byly všechno krátkodobé epizody se kterýma si tělo nějak poradilo.
Zlom nastal na začátku loňského roku. Nová přítelkyně a asi i nová infekce - mycoplasma. Ta si padla do noty se zabydlenýma Cpn. To mě zkosilo tak jako nikdy, a tak jsem vyrazil k lékaři a nechal si dát po dlouhé době Atb Augmentin na týden. Stav se příliš nezlepšil, ale nějak jsem to překlepal. Za měsíc se to opakovalo a PL mi předepsal opět na týden Augmentin, bez jakéhokoliv vyšetření krve a přes mé námitky, že mi napoprvé moc nepomohl. Bolesti v krku zůstaly a tak začlo oblíbené kolečko vyšetření všech možných "specialistů". Nejlepší to bylo v Motole, kde mi při bronchoskopii šikovná začátečnice propíchla plíci, následoval kolaps ,JIP a týdenní hospitalizace a poté opět zázračný Augmentin na týden (ten půlrok již počtvrté).. Další gastroskopie, enteroskopie,kolonoskopie proběhly již bez potíží. Stupňování únavy ,spánek max 4 hodiny,stěhovavé bolesti svalů a  kloubů, SI spojení,průjmy - malabsorpce, hubnutí, kolísání krevního tlaku až na 210/110 a ďábelské čtyřkombinace prášků na tlak vyústily v totální vyčerpání a 3týdenní neschopenku na konci roku. Za půl roku jsem posbíral něco málo diagnoz. Oční angiosklerosis hypertonica III. stupně, spondylartroza (degenerativní změny krční páteře), astma, ledvinové kameny (z blokátorů kalciových kanálů),gastritida a bulbitida III.st. s Helicobacter pylori, dyslipidemie,hraniční glykemie. Na to všechno mi PL, řekl m,že jsem zdravý jako ryba a jediné co mi může doporučit je psychiatr a antidepresiva. Tyto běžné nemoci k stáří ( 52 let) patří a dnes již není zdravých lidí ale pouze nedostatečně vyšetřených pacientů. Protože jsem neměl sil, tak jsem ho nezabil.
Začal jsem pátrat v papírech od doktorů co jsem za ten rok posbíral a našel jsem poznámku z 9 měsíců starého vyšetření na ORL o paměťových protilátkách na Cpn a Mycoplasma pn.. Vyloudil jsem z archivu výsledek z laborky, kde doporučují pozitivní výsledky potvrdit dalšími testy. Na to se ale doktoři vybodli, neb dlouhodobé bolesti v krku ve kterém není nic vidět ( pouze nastříklé hlasivky a překrvené sliznice) nemůže mít na svědomí  nyní moderní Cpn, kterou má 70 až 80 % obyvatel ČR a problémy s tím nemají.
Vyměnil jsem PL, sepsal jsem to na počítači a nového PL jsem poprosil o testy Cpn. Ty vyšly pozitivní a tak jsem s manuálem na WP dostal od PL Doxy 2x200 a Sumamed 1x500. Po týdnu jsem dávku zredukoval na polovic a za měsíc kvúli stagnaci  přidal Levofloxacin 2x500. Po dalším měsíci vyměněn Levo za Entizol 2x500(denně) a za další měsíc vyměněn Sumamed za Klacid 2x500. Po každém z těch Atb se můj stav zlepšil, takže za tři a půl měsíce tohoto docela drsného protokolu jsem se cítil prakticky zdravý, nic mě nebolelo a začal jsem opět sportovat. K tomu jsem konzumoval kompletní seznam doplňků léčby (asi 40 položek) a cca dvakrát týdně saunu.
Na začátku dubna na mě konečně přišla řada na Bulovce (PL byl ochotný mě léčit do té doby než se mě tam ujmou).
Za dva týdny byly výsledky a Dr mi zakázala další Atb s tím, že všechny výsledky jsou negativní. Cpn -prokázané anamnestické protilátky a kontrolu nejdřív za 6 měsíců. V případě bolestí kloubů jít na revmatologiii a k PL, na ORL atd.
 Za týden  po vysazení Atb se mi začaly vracet bolesti v krku, zad, svalů, kloubů, problémy s očima, nespavost, únava. Došel jsem si na Bulovku pro výsledek z laborky a tam laboratoř SZÚ Praha píše: Chl.pn.-prokázaná recentní infekce, známky aktivity infekce dosud přetrvávají. To bylo z odběrů krve po třech měsících Atb.
Objednal jsem se k Dr. Klubalovi a teď mám konzultaci prvních výsledků (výsledky nemám, čekám na zbylé za týden):
-akutní zánět neprokazuji
-sedimentace,krev,CRP v pořádku
-v nosohltanu haemophilus + v moč.cestách drobné nachlazení
-chlam. infekce v pořádku
-virové infekce v pořádku
-mycoplasmata, respirační viry, streptokoky v pořádku
-zbytky ehrlichií
-v žaludku Helicobacter pylori
-všechny ostatní testy v pořádku
-ještě chybí testy na imunitu (od imunologa jsem dostal na snížený počet T-lymfocitů Imunor)
-doporučuji předepsané léky nenasazovat (předepsaný Mino a Azi jsem si nasadil pro zhoršující se stav 3 dny před tímto sdělením)
-pokud se zdravotní stav akutně zhorší zavolat (když jsem zavolal, že bolest v krku nejde vydržet, tak Dr má pacienty ,nemá čas a jede někam do zahraničí a mám si jít na ORL)
-počkáme na zbytek výsledků
A teď babo raď (dědkové můžou taky). Tři předchozí laborky vyšly pozitivně. Po 3 a půl měsíci léčby se mi za týden vrátily všechny neduhy a u Klubala je vše v pořádku. Týden zobu Mino + Azi + NAC + všechny doplňky a čekám kdy to zabere.Mám sto chutí nasadit ještě Entizol, který mi zbyl. Pohybuju se už jen setrvačností a přemítám zda mě Dr. Klubal bude ochotný léčit, když podle jeho testů mi vlastně nic není.
Díky za každou radu, když bude nějaká dobrá, tak dvojnásobné díky.

Je dost mozne ze mas ten krk

Je dost mozne ze mas ten krk od tolkych atb zaplesneny a preto atb nezaberaju, takze by nebolo od veci nasadit antimykotikum.

Kam na to chodíš, ty

Kam na to chodíš, ty mykologu? Sice možné je vše, nicméně o tom očividně nic nevíš, nemáš taky náhodou soukromou ordinaci, že tak všemu rozumíš?

březen 2013 ukončení CAPu 

To nebol moj napad, to mi

To nebol moj napad, to mi chlamky poradili :D Jane ty ako odbornik (web lekar) by si mal vedet ze nie na vsetky chronicke bolesti vzdy pomahaju atb :)

orel tu napisal ze na

orel tu napisal ze na kombinacii mu uplne vsetko zmizlo a zacal sportovat a ty napises, ze to mal z plesne ravino? ty si uplny retarder...par dni si tu nebol a vcelku tu bol klud a dalo sa to citat...tocis do kola tie iste sracky...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Vsetko asi nie ked hned po

Vsetko asi nie ked hned po dobrani hned musel volat Klubalovi...a ty si este nesplesnivel v tom Augsburgu? :D

ta ty si idiot, dufam ze ti

ta ty si idiot, dufam ze ti splesnivie kkt...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

To bolo len take kamaracke

To bolo len take kamaracke podpichnutie, co sa hned urazas preboha...vela zdravia ti zelam :P

Na případné plísně jsem

Na případné plísně jsem vyzkoušel na 6 týdnů Nystatin gel, a ten slabý povlak na jazyku zůstal stejný. Ani Mudři to neviděli jako plíseň. Mimochodem ten boj s lékárnou, aby mi ho vyrobili na magistra liter (t.j. zadarmo), na ten nezapomenu a oni také ne. Od té doby jsem tam VIP zákazník. Vyzbrojen informacemi z webu a receptem na asi třídenní dávku jsem vyrazil do lékárny a po hodinovém boji jsem odcházel jako vítěz, že mi to objednají. Druhý den jsem tam byl zpátky s novým receptem, že to množství je malé a že toho mají objednat víc. Nejvíc zabralo vystoupení před plnou lékárnou, kdy jsem se dožadoval nůžek, abych mohl přestřihnout jejich klientskou kartičku. Protože když mi nechtějí umíchat něco co se u nás vyrábí a v okolních zemích volně prodává, tak že tam jsou zbyteční.

Co ti na to říci, Cpn je

Co ti na to říci, Cpn je typická tím, že se šíří jako tzv. komunitní, to jest v kolektivech, kasárnách .... čili ten počátek asi sedí. Osobně jsem zažil postup podobný tvému včetně toho váčku. První větší dávky ATB udělaly na chvilku lépe, pak ale rychle s kopce dolů. Ta doktorka na Bulovce byla na chronické ambulanci? Taková, abych tak řekl a neurazil, čerstvá, ještě teplý diplom, není-liž pravda? 

No co dodat, čeká tě těžký boj s příšernou a arogantní nevědomostí. A je celkem jedno, jestli je v tom jen CPN nebo další potvory, které jdou v ruku v ruce a v chronickém stavu je žádné testy pořádně neotestují, jen člověk ví, že je mu mizerně a nikdo mu to nevěří, protože "se to neučili"! To není můj výrok, ale jedné také doktorky. 

Hodně štěstí přeji.

Na CAPu od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže...7/2010 ukončení nepřerušované léčby - momentálně od 2.10.2011 komplet CAP nepřerušovaně

březen 2013 ukončení CAPu 

Zdravím Jane, ta Mudr. na

Zdravím Jane,
 ta Mudr. na Bulovce je velmi mladá a sympatická a má takové  zvláštní zahraniční jméno. Tipnul bych  to na posilu našeho zavirovaného zdravotního systemu z Ukrajiny. Protože když laborka napíše ,že známky infekce stále přetrvávají a ona tu informaci odloží s papírama k ledu a ohání se společností J.E.Purkyně z Brna a doporučených postupů a délky léčby,tak tam nemusí být. To může řešit nějaký automat.
Abych se vyhnul těmto bojům (rok a půl mi stačil)a pokoutnému shánění Atb,tak jsem se vnutil ke Klubalovi. Bohužel teď si nejsem jistý ,že to na klidnou léčbu stačí. Že ani Mudr. Klubal nemusí překročit svůj stín.

Hm, no kdyz bolesti v krku

Hm, no kdyz bolesti v krku zmizely na atb a po vysazeni se zakratko vratily, tak to asi nebude plisen, ne? Ba presne naopak, vyvoj by byl zcela opacny.
Moje skromna rada je, ze vyvoj protilatek na lecbe je fakt na nic, kdyz clovek po delsi dobe vypusti atb, protilatky klesnou, pac se to na chvili prestane tolik vyplavovat, ovsem jen do doby, nez se to zase namnozi anebo do sebe clovek lupne dalsi atb, ktera vynesou chciple potvory.
Neohlizela bych se na nic, na zadne testy, terapeuticka sonda byla dostatecna a prokazala radny efekt. Tak neni nad cim vahat. Brala bych lecbu do vymizeni vsech potizi a jeste chvili po, jak se pise. Klubal, neKlubal, je to tve zdravi a jemu spatne nebude, kvuli tomu, ze byl v zahranici a nemel cas. Podle me, kdyz mu to pak radne vylozis u konzultace, bude zase svolny s tebou v lecbe pokracovat. I kdyz stoprocentni zaruka neni. Kazdopadne mas ted zrejme jeste sanci se z toho dobre vyhrabat. Az budes zacinat po treti a po ctvrte po nekolikatem vynechani a znovu nasazeni atb, uz to tak vesele nebude. Znam to z vlastni zkusenosti. Nejhorsi je v nasich krajinach najit alespon nejakou lek. podporu.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Diky moc za rady, nevíš

Diky moc za rady, nevíš prosím jaké testy na Cpn dělá Klubal?  Z té Bulovky mám výsledky dělané ve SZÚ a tam vyšlo Chlam. LPS IgG ELISA slabě poz., Cpn IgG NIF silně poz., Cpn IgA NIF slabě poz. ,ostatní je negativní. Na to se čekalo přes 14 dní a Klubal má výsledky za týden ? Moc těm jeho testům nevěřím.
Já nad léčbou neváhám a jsem si jistý že má smysl,protože ten týden po vysazení Atb byl naprosto úžasný. Nic mě nebolelo ani po celodenním sportu, večer jsem si dal pár piv, láhev vína a  přiopilý šel spát. Ráno jsem se probudil až po 6 hodinách spánku a odpočatý, plný energie. Prostě jsem byl najednou zdravý a už jsem nevěděl, že to je taky možné. Jenže po týdnu se vrátilo jako první to plovoucí smetí a tečky v očích a pak svaly,klouby, záda, krk, 4 opary najednou, afty, zanícené dásně a už to jede. Ta moje zoologická byla někde poschovávaná a přichcíplá a za týden přišla na to ,že je krev čistá a hurá do boje obsadit původní pozice. Odpočatý imunitní systém se s tím statečně pere a mě zas lítá tlak a buší srdce a přidává se únava atd, protože v organismu probíhá regulérní válka. Však to znáte.
 U Klubala jsem byl zatím jen na vstupním vyšetření. Recepty mi napsal abych si zatím mohl sehnat Mino. Na základě dílčích výsledků mi sestra sdělila, že Atb brát nemám. Na to jsem ji řekl, že už je tři dny beru a potřebuju nový recept. V lékárně mi dodali Mino o dva týdny dřív a původní recept jsem měl z poloviny vybraný z Německa. Byla ze mně úplně paf a nadávala, že nemůže jen tak psát recepty. Ale nakonec mi ho dala.
 Mezitím jsem se na ORL dozvěděl,že Atb likvidují imunitní systém. Jaký je Váš názor na toto tvrzení?
 Já mám pocit,že  Atb si imunitního systému nevšímají. Když jsou ale nasazena špatná (jak je u nás tradicí)a tělu nepomůžou, tak imunitní system se vyčerpá bojem s infekcí. Mám to z vlastního pozorování. Před Atb v prosinci jsem byl hotová troska a pak se to během braní správných Atb začalo docela rychle lepšit. Za 3 a půl měsíce jsem si připadal zdravý. Přestal jsem brát Atb a imunitní system s tím bojoval, ale na tohle prostě nestačí a pomalu vyklízí pozice a záněty se vesele stěhují z místa na místo. A tak jsem usoudil ,že není na co čekat a začal jsem zobat Mino a Azi a těším se na Entizol. (-:D

Tedy, Klubal tě pěkně

Tedy, Klubal tě pěkně vypakoval, to mne jen utvrzuje v přesvědčení, že jde pouze o byznys. Z vysledku tvych testu skutečně nevyplývá nic zásadního, nedivím se, že tě nechtějí léčit, nemají žádný fysikální podklad. I když, z vlastní zkušenoti vím, míra problémů vůbec nemusí korelovat s hodnotami v testech. Mě na krk rok nefungovalo nic, až po letech se to nějak ustálilo...

To je tak asi umyselne

To je tak asi umyselne nastavene aby clovek si kupoval atb nafurt a preto maju taky kratky ucinok a sukromny lekari a farmaceuticke firmy si mozu zo ziskanych financi veselo stavat domy a zabezpecit sa na tri generacie dopredu :DDDDDD

Ty už navštiv konečně

Ty už navštiv konečně pořádného psychiatra a psychologa. Plácáš hovadiny! Urážíš nejen nemocné, ale i doktory! Tyhle chronické nemoci jsou prostě na dlouho, neví se o nich téměř nic, testy jsou nepropracované, pacient musí lékaře seznámit se všemi potížemi, musí také lékaře přesvědčit, že to s léčbou myslí vážně, že nebude trojčit, je to dost osobitý vztah, je to o důvěře ...pamatuj, že každý lékař v téhle atmosféře ať si myslí co myslí, kdo chce, co chce, je tak trochu hazardér se svojí kariérou, kapišto!


březen 2013 ukončení CAPu 

Ja som to od zaciatku vravel

Ja som to od zaciatku vravel ze preto vacsina lekarov nepredpisuje WP, lebo by isli sami proti sebe...a  prave ty Jane si na nich vzdycky najviac nadaval, tak ma nepoucuj o vztahoch :)

Máš to silně popletené.

Máš to silně popletené. Jsou ti, co z pacienta dělají svou hloupostí hlupáka, ty nemám rád, ano, ale jsou také ti, co nejsou hlupáci, umí, vědí, chtějí pomoci, ale bohužel žijí v době, kdy musí brát v úvahu různé subordinační vazby, aby pomohli, ale sami sobě neublížili! Ale to je na Vás s prominutím příliš moc složité, při Vašem vzdělání, milostivá!  

březen 2013 ukončení CAPu 

Byl jsi u Klubala, že tohle

Byl jsi u Klubala, že tohle tvrdíš? Nechci tu působit jako obhájce, ale mně srozumitelně vysvětlil, jak postupuje podle anamnézy, kliniky, jak jsou důležité nejen první, ale i další výsledky, tj. vývoj některých hodnot. A především, že dá i na stav pacienta, tedy pokud má někdo hraniční výsledky a cítí se dobře, léky spíše nedoporučí, pokud je však někomu zle, nasadí léčbu a sleduje, co to s pacientem i výsledky udělá.

Naposledy jsem u něj byl a padá na ústa, ale asi už si začíná uvědomovat, že počet pacientů, které může obsloužit, nemůže pořád růst. Navíc to vypadá, že někteří se rozhoupávají, jestli ty peníze investovat, a když už se rozhoupou, najednou jsou strašně netrpěliví a  nadávají sestrám i jemu, jak to, že výsledky ještě nejsou...

Takže za mě to určitě určitě stojí za to, ale je třeba si uvědomit, že to je stejně na člověku samotném...

Kdyby slo o byznys, tak by

Kdyby slo o byznys, tak by se tu vyrojily mraky podobnych, nemyslis? Zas tak strasne vyhodne to asi nebude. Doktoru jsem navstivila hromadu a s dr. Klubalem je domluva uplne na jine urovni nez s jakymkoli jinym lekarem, u ktereho jsem dosud byla. Nekdo tu psal ze za nim prisel s navrhem protokolu ala Augsburg a vyhovel mu, ja chtela zkusit jiny druh atb - vyhovel mi, nekteri by bez nej nemeli ani neschopenku atd. atd., da se s nim normalne domluvit. Nevim jakou ma dr. Klubal motivaci, ale kdyz vidim, s jakou peclivosti se nekterymi pacienty zabyva a nahrazuje jim pak prakticky vsechny obory od urologa, pres revmatologa, neurologa, orl a a ja nevim co dalsiho, tak nepochybuju, ze pro prachy to urcite nedela, to by byl uplne jinde a jeho pristup by byl jiny. Neco jineho je dr. Nouza... A jeste - kdyz se nekdo chce lecit dlouhodobeji, tak se ta investice vyplati, mj. mas lecbu posvecenou lekarem; pokud se samolecis, tak na tebe vsude koukaji jako na zdraveho (leda nemocneho na hlavu) a nemas sanci si to obhajit.

Borelioza, hr. bartonella, cpn, chsp60 +++4,51, ebv, hsv, streptokok, 'uretralni syndrom', CFS, hypotyreoza a milion potizi...

 

Sukromni lekari su vacsinou

Sukromni lekari su vacsinou vzdy milsi k pacientom jak ostatni, ale skor mi islo o tie farmaceuticke firmy ked si predstavim, ze ake zisky musia mat z predaja tych Sumamedov, azitroxov, doxyhexalov a podobne. Nepochybujem o tom ze Klubal je dobry doktor...len som uz unaveny z tych antibiotik s kratkym ucinkom.

Tož vymysli ty s dlouhým

Tož vymysli ty s dlouhým účinkem!

březen 2013 ukončení CAPu 

RAVINO, možná, že když

RAVINO, možná, že když se nebudeš zabývat kRAVINami a soustředíš se na léčbu a na podstatné věci, budeš méně unavený. Spoustu energie vyplácáš na úplně zbytečné popichování ostatních. To tu snad nemá nikdo zapotřebí.

pripajam sa k Sofi Ravino,

pripajam sa k Sofi Ravino, lebo nic rozumne nenapises, kritizujes vsetkych a tocis stale o candide. nechcela som na to ani reagovat,ale co precitam od teba,tak je mimo.tu sa ludia radia,lebo su chori a tvoje rady nikomu nepomahaju.oni neberu atb,ze ich to bavi a vsetci vedia,ze candida existuje!
skus forum o candide.mozno tam budu tvoje rady uzitocnejsie,ale tu ocividne nie.

Ravino farmaceut priemysel

Ravino farmaceut priemysel zije z chronikov pacientov, ktori maju nespocetne problemy a nechce aby sa z toho pacient vysekal...dlhodobou antibiozou so spravnou imunomodulaciou by stratili zakaznika uz dozivotneho...tieto infekty sposobuju nespocetny pocet problemov, ktore akoze hasi nespocetny pocet liekov-liekov nie na pricinu, liekov na riesenie dosledku
precitaj si nejaku literaturu aj inych doktorov.neomielaj tu dokola WP nic ine nevies. Hovori ti nieco ILADS a jeho doktori?pozri si film "Under our skin" co dokazu infekty a co dokazali ILADS doktori, tak mi tu neide tvrdit kktiny dokola...lebo 5 rokov sa snazim z toho vysekat a inu cestu nevidim uz momentalne. precitaj si knihu napr od Dr Hellenthala atd, kde su aj reakcie niektorych doktorov. stale nechapes princip...ja nie som striktny obhajca ATB ani chemie, ale proste tie svine co su teraz v obehu su pomutovane+labakovo modifikovane+zivotnym prostredim(zmenou) posahane tak treba pritvrdit kurwa uz to pochop...nenadarmo ILADS doktori mixuju ATB s bylinami atd atd atd, to co zaberalo X rokov dozadu uz teraz nezabera...

veraokb opakujes sa tu dokolecka dokola...niesi spravny priklad pre nich, lebo si presla dlhodobou chemiou ktora ti stiahla zataz a teraz to slusne doladujes tak neodhovaraj ludi, myslim ze vacsina co je tu skusila toho dost pred tym...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

To je v poriadku Chris, ved

To je v poriadku Chris, ved nech si vyrabaju lieky ake chcu, ale brat to x rokov bez trvalejsieho vysledku to nema vyznam si myslim, to radsej budem inhalovat tie kortikoidy, tie su aspon bez negativnych reakcii a ucinkuju dlhsie jak atb.

ta ty si to teraz

ta ty si to teraz zaklincoval...ja neviem ako to do tvojej dementnej hlavy dostat...fakt...jedna prispievatelka tu minule napisala, ze jej doktor povedal, ze ju kortikoidy vlastne zabiju casom...este stale jej IS vykazuje protilatky na infekty ako je borelioza a CPN ci mycoplasma, ked sa ho spytala ze co takto ATB tak jej povedal, ze tie by jej uskodili. ona ma RS. nasledne som nasiel koooopec vedeckych clankov, ktore dokazuju ze MS je u 3/4 respektive minimalne u polky ludi sposobena infektami, Dr Hellenthalrovno tvrdi ze RS je infekcne ochorenie, cize pre neho je to 100% chod ya doktormi od ILADS co ti na to povedia, ci kortikoidy alebo ATB...oni nie su doktori podla teba???maju tie iste diplomy, doktoraty ako ti doktori ktori presadzuju kortikoidy...problem je len v tom, ze kortikoidy neliecia...a ATB by nedajboze vyliecit mohli...a aj keby nie ATB tak imunoliecba, NIE POTLACANIE IMUNITY, ale naopak jej nakopnutie...a co robia kortikoidy podla teba??? nakopavaju IS???? ja verim doktorom, mojim doktorom...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

NA TU MAS CITAJ PORIADNE A

NA TU MAS CITAJ PORIADNE A NAHLAS nech to tvoja bedna pochopi ako to chodi vsade vo svete:
http://www.borelioza.sk/forum/comments.php?DiscussionID=129&page=1#Item_0

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Boooze dobre dpc, a ty zas

Boooze dobre dpc, a ty zas nechapes v tej tvojej plesnivej hlave ze mne tie atb nerobia dobre? tak ma s tym neotravuj.

RS/infekt/atb - spojenie,

RS/infekt/atb - spojenie, ktoré je pravdivé, aspoň určite u mňa. SPMS - posledné štádium RS, ktoré nevie oficiálna medicína zastaviť, a už o  zlepšení ani neuvažuje, preto týchto pacientov sa už ani nepokúšajú liečiť. U mňa sa progresia zastavila krátko po nasadení protokolu - sú o tom dôkazy MR mozgu a posledný rok aj neurologické vyšetrenia. Neurologické vyšetrenia dokonca už ukazujú zlepšenia. Subjektívne cítim výrazné zlepšenie, hoci mám stále problémy s chôdzou. Holt, 30 rokov RS pred nasadením atb je dlhá doba, a došlo určite už k mnohým poškodeniam, ktorých zlepšenie bude trvať roky, alebo bude len minimálne. A pod RS sa skrývajú aj ďalšie ochorenia, ktoré sú u týchto pacientov neliečené, lebo sa o nich nevie. Keď pacient nemôže chodiť, je to vždy príčina RS, hoci tam môže byť aj artritída. U mňa je tiež artritída veľkým problémom a prispieva tiež k mojej chôdzi. Všetkým, čo útočia proti dlhodobej liečbe pomocou atb odkazujem, že sú na tom určite dobre a túto liečbu nepotrebujú a nech   neberú energiu tým, ktorí túto liečbu potrebujú a dáva im táto liečba možnosť vrátiť sa do života. A neviem čo je lepšie - zastaviť infekciu v začiatkoch, alebo to urobiť až po dlhých rokoch, ako je to u  mňa. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Ja nikomu neradim kazdy ma

Ja nikomu neradim kazdy ma svoj rozum predsa...takisto ani ja sa neriadim niecim ked si myslim ze je nieco neuzitocne alebo neucinne...co sa nad tym stresujes zbytocne, ja len som zvedavy ze kolko ti to dlhodobe branie atb vydrzi po zdravotnej stranke Kikuusik...vela zdravia zelam :)

ja neviem preco ty nestrasis

ja neviem preco ty nestrasis na pokeci, zaloz si tam forum PLESNE a otrvauj ludi...nechapem tvoj prinos do debaty...keby si aspon hadzal nejake rady ako sa snazi veraokb tak to pochopim...ale teraz myslim na realne navody ktore semtam nahodi, nie to ako pise v hadankach. pis uz kurva k veci...som zvedavy ked ti to za rok, za dva chyti prostatu...to bude sveta zit. davaj nam sem prakticke rady ako sa liecis ako sa vyvija tvoj stav ne tieto tvoje vysmievajuce sa spravy z kazdeho serem...uvidis Ravino, dojde na psa mraz...este to mas kratko...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ty si tiez castokrat mudri

Ty si tiez castokrat mudri jak salamunov zadok tak nepoucuj o mudrostiach a jedz atb, ked ti to robi dobre...mne to dobre nerobi a urcite tou cestou nepojdem.

mas milion for o prirodnej

mas milion for o prirodnej liecbe, neviem preco nie si tam a neradis sa a nedas nam pokoj...uz len pre klud kazdeho...ked ma to raz prestane bavit, odidem niekde do dzungle, budem zrat papradea a napisem sem ako sa mi dari, ale necham ludi ist vlastnou cestou a nebudem sa im dokola posmievat. uz to pochp, ze sme tu z teba unaveni. jediny dovod preco nie si bloknuty, ze chodis cez anomyzeri, nikomu by si tu nechybal a ty sa aj tak vnucujes. tipujem ze toto mas aj v realnom zivote, vzdy si ten co pije krv niekomu, piate koleso od voza...strasna povaha, retarder

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Pal do pice, jedina pijavica

Pal do pice, jedina pijavica otravna si tu ty, ja som ti nekazal mi pisal do inboxu...takze ten kto otravuje si skor ty :D

ja som vedel, ze sa tym

ja som vedel, ze sa tym opisom trafim...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ja 300 parazitov narozdiel

Ja 300 parazitov narozdiel od teba nemam, takze jedine piate koleso u voza si tu ty...luuuzer :D

ravino, ja som na tom o 70%

ravino, ja som na tom o 70% lepsie.. pracujem, studujem, sportujem a rok som prezivala, takze ta liecba ma zmysel a som vdacna tomuto webu co ty ocividne nie.si. ostali mi alergie,ale to prislo ako prve a odide ako posledne, kedze este fit nie som...to este potrva,ale ide to dopredu a tiez mi bolo zle,ale treba vydrzat,kym sa toho organizmus zbavi. toto nie je chripka.

Kratka doba uzivani = kratky

Kratka doba uzivani = kratky ucinek, ta rovnice je jasna. Jakmile lecbu prerusis, mrchy se zas namnozi zpatky a jen pestujes rezistenci, musis je vybit uplne, resp. do te miry, aby se ISak zmatoril a dostal jsi onemocneni do remise. Farmaceuticky prumysl ma mega prijmy z te symptomaticke lecby, AD a jina psychofarmaka, analgetika, kortikoidy, hormony, leky proti vysokemu tlaku, proti zvraceni, proti migrene atd. atd. - a pokud mozno aby to clovek zral do konce zivota. 

Borelioza, hr. bartonella, cpn, chsp60 +++4,51, ebv, hsv, streptokok, 'uretralni syndrom', CFS, hypotyreoza a milion potizi...

 

amen-Lyme disease(borrel,

amen

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ahojky, Klubal mě

Ahojky, Klubal mě nevypakoval, byl jsem u něj jednou a ještě nemám všechny výsledky. Předchozí tři pozitivní laborky na Cpn , Myco.pn,Helicobacteru jsem měl od různých doktorů a různých laboratoří. A ty předchozí testy byly dělány bez léčby. Až v dubnu na Bulovce byly testy dělány v průběhu nepřerušované léčby Doxy,Azi,Enti.a byly pozitvní (Cpn IgG NIF silně poz.,Cpn IgA NIF slabě poz.) No a teď u Klubala 6 týdnů bez léků, ale s vracejícími se příznaky, mám testy na Cpn negativní a obávám se,že mě nebude chtít léčit. Nestojím o stresy s pokoutným  sháněním receptů a léků a nedobrovolným přerušováním léčby. A co když se přidruží nějaké komplikace? Jak potom nějakýmu Dr. který je úplně mimo vysvětlím co beru a proč?

veraokb,....pokud se chceš

veraokb,....
pokud se chceš léčit,hledej lékaře,pokud chceš být zdravý,začni hledat svou cestu...............
zjisti co je nemoc
        co je zdraví
        jak fungují atb
        kdy nefunguje imunita
        jak doplnit do paliva potřebné věci k rozjetí.....

když jsi došel tak daleko,nespěchej a mysli
veraokb

Presne tak, dobre si to

Presne tak, dobre si to napisala s tym sa da len suhlasit :)

Málokterý "lékař" se

Málokterý "lékař" se nechá poučovat od pacienta. Ne tak ještě, aby mu radil pacient v léčbě....... http://vimeo.com/40375011


Já jsem si našel  v

Já jsem si našel  v prosinci lékaře ze staré školy, nemá ani počítač, vše píše propiskou na papír,ale poslouchá pacienta. A nebojí se říct,že to nezná, a že kolikrát má pacient větší vědomosti o své nemoci než lékař. Když jsem mu přinesl manuál o Cpn a jak se to léčí v Augsburgu, tak mi bez řečí napsal Doxy, Azi za měsíc Levofloxacin a pak ještě Entizol a Nystatin gel na magistra liter. Ale potom už začal mít hrůzu z pojišťovny. Jsem mu nesmírně vděčný, protože mě zachránil na poslední chvíli.

Hm a co jsi chtěla tímto

Hm a co jsi chtěla tímto odkazem říci? Schválně. Řekni. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Lékaři se dělí na

Lékaři se dělí na přemýšlející a nepřemýšlející ( to jsou ti co se to max. učili ve škole). Navštěvuji jen ty přemýšlející (v ČR znám jen 2), v Německu jsem se setkala jen s oním jedním. Vlastně celou dobu, co se léčím se netajím s tím jak se léčím a pokaždé, když jsem těm třem výše jmenovaným zasáhla do léčby a to skoro pořád, tak mě za to pochválili. Proč? Protože stejně jako já věděli proč to dělám a důležitější než doporučený postup a jiné hovadiny, byl pro ně výsledek. + ti čeští se mi přiznali, že mají plnou ordinaci takových pacientů, jako jsem já a jsou z nich nešťastní. Nevěděli jak je léčit a s tím jde něco dělat.
A jak je poznat? Např. stačí naťuknout téma ELISA Borelioza...když mi začne dr. vyprávět jak je strašně citlivá, tak prchám...když řekne, že ty testy jsou k hovnu...tak já si řeknu ááá tenhle se kolem sebe dívá a myslí...
Co zabírá, musí vědět pacient. Nebo jedině, že by lékař byl Bůh. Nejlepší dignostika je terapie. Někomu zabere Šaman, někomu byliny, někomu atb., někomu Zapper někomu... prostě je třeba zkoušet. Nebudu zavrhovat atb., když díky nim jsem neskončila ochrnutá ve cvokhasu, nebudu zavrhovat homeopatika, když pomohla nějaké kamarádce... výsledek je to, co od toho chceme.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ja myslim, ze Klubal pouziva

Ja myslim, ze Klubal pouziva pro testovani cpn Vidii, i kdyz si tim nejsem stopro jista. O jejich spolehlivosti mam sve pochyby, protoze uz na minule imunologii mi pravidelne vychazely testy z Vidie opacne, co bylo u druhovych negativni, u rodovych bylo pozitivni a obracene. Takze jsem dost skeptik, no ale v dnesni dobe si zatim clovek asi nevybere.
Jediny znamy mechanismus, jakym atb nici imunitu je ten, ze vybijeji strevni mikrofloru a tu je treba po celou dobu brani atb suplementovat probiotiky. To je psano  i na kazdem letaku v lekarne. Co se tyce vlastniho imunitniho systemu, tak presne naopak, atb likviduji infekcni zatez v nakazenych imunitnich bunkach a tim ozdravuji imunitni system. Protoze ale treba, nez proniknou atb do morku kosti a vybiji tam, co je treba, dlouho trva, neni to kratkodoby proces. Musi si vytvorit nove nenakazene bunky, dorust, revitalizovat i kostni dren, atd. S tezkou poruchou imunity jsem valcila cely zivot a na imunologii na me vyzkouseli snad vsechno s nulovym vysledkem. Po atb se najednou imunita srovnala do normalu, ale nebylo to na par dni, bylo to na roky. Mela jsem poruchu bunecne imunity, fagocytozy, uplne mi chybel komplement a dalsi problemy. Takze nic, co by byla zrovna sranda.

Sehnat doktora je nejvetsi problem, pokud je ten tvuj stary praktik alespon trochu vstricny, zkus mu jeste vytisknout nejake materialy, treba se mu zzeli situace a vezme te do delsi pece. Jinak si myslim, ze Klubal je pristupny rozumne domluve, kdyz popises situaci a k jakemu doslo zlepseni. Pak zbyva uz jen zahranici nebo jeste obejit par doktoru s materialy a doufat, ze se nekdo chytne. Tak good luck

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Adriana, musím (musím,

Adriana, musím (musím, lebo chcem) Ťa pochváliť za Tvoju odpoveď Orelovi. Presne takto som očakával, že mu niekto odpovie. Klubal ako rozmýšľajúci doktor si určite dokáže dať do súvisu efekt Orelovej predchádzajúcej liečby. Rozmýšľajúci doktor dokáže pripustiť, že jeho test nemusí byť dokonalý, a keby aj bol, je tam niečo, na čo antibiotiká zaberajú. Myslím si, že u Klubala nie je problém prijať fakt, že ti dlhodobé užívanie ATB zlepšuje zdravotný stav, ale fakt, ako by obhájil ich predpisovanie u poistovni a dohľadom nad lekárskou starostlivosťou, keďže nemá relevantný nález na užívanie ATB. Na to by bolo treba podplatiť niekoho z laborky, aby takýto nález vystavil. Chcelo by to mať všade svojho človeka, myslím občianské združenie chlamydia ,ktoré by bolo sebestačné, hoci aj za cenu podvodu, ak to má prospieť zdraviu pacienta. Minimálne do tej doby, než lekárska obec príjme fakt, že zlepšenie bez nálezu nie je výlučne dielom placebo efektu,  ale prijatím faktu, že testy nie sú tak dokonalé, aby dokázali odhaliť každý patogén. Len ten má šancu zmúdrieť, kto príjme fakt, že nie je dosť múdri. MUDRi si ale väčšinou myslia, že sú dosť múdri, a keď si to nemyslia oni, tak si to myslí ich nadriadený orgán, takže nestačí natrafiť na múdreho MUDRa, pretože on musí natrafiť na múdre ministerstvo, to na múdrych poslancov a to sa zatiaľ nepodarilo. A tak je treba sa dožadovať akceptovaných testov na zvýšenie možnosti nálezu patogénu, proti ktorému ATB zabrali. 

Ravino, tenhle web je o

Ravino, tenhle web je o dlouhodobe antibioticke lecbe, je to klub pacientu, kteri se takto leci. Nikdo ti atb nenuti a pokud si myslis, ze to pro tebe neni spravna cesta, nechapu, co za motivaci mas sem neustale prispivat. Lecit se kazdy muze, jak chce. Jdi diskutovat nekam, kde ti lecba vyhovuje, na weby o plisnich, prirodni lecbe nebo co ja vim, je jich hromada a urcite si tam lip pokecas.

Tady lidi trpi tezkou unavou a kdyz jsi mel problem, presto se ti snazili nezistne pomoct. Za to je urazis ve foru. Uz jsi byl nekolikrat zablokovany a soudny clovek by pochopil.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ravino, ja si myslím že

Ravino, ja si myslím že som hlúpy, aj keď mi namerali IQ 139. O tom že som hlúpy svedčí aj fakt, že som dotreraz nedokázal odstrániť svoje zdravotné problémy. Nie som hlúpy preto, lebo sa nesnažím, som hlúpy preto, lebo som ešte nevyzdravel. Ak vyzdraviem, alebo sa mi aspoň zlepší stav, tak si môžem povedať, že som okresal kúsok zo svojej hlúposti, dovtedy budem len hlúpy Ivan, pretože tomu nasvedčujú moje výsledky. 
Tak ako som ja hlúpy Ivan, tak si Ty hlúpy Ravino, pretože si si tak isto zdravotne nepolepšil k svojej spokojnosti. Alebo sa mýlim a polepšil si si? 
Píšu sem ľudia, ktorí si zdravotne polepšili. Aj ja som si zdravotne polepšil v niektorých oblastiach, ale stále sa u mňa nejedná o život nie pozitívny, ale ani neutrálny. Preto hľadám ďaľšiu možnosť posunutia sa. Touto možnosťou je CAP, ktorý si aj Ty vyskúšal na zlepšenie svojho zdravotného stavu. Skolaboval si na plesniach a vinníka hľadáš v ATB a ich propagátoroch, čo dávaš evidentne najavo na tomto fóre. Na morálnu obhajobu pred sebou Ti stačí fakt, Tvoje varovanie zabráni prípadom podobných Tvojmu. 
Bolo by to akceptovateľné, ba dokonca altruistické, keby to bolo komplexné. Nekomplexné je to v tom, že si nevyskúšal ATB súčasne s probiotikami a antiplesňovkami. Čo keby si to skúsil takto? Prečo ostatní, ktorí berú túto trojkombináciu sa nesťažujú na zaplesnenie a prezentujú zlepšenie svojho zdravotného stavu? Nebude problém v tom, že si zanedbal komplexnosť liečby? Nebolo by správne namiesto kritiky ATB propagovať komplexnosť liečby, aby sa ostatným nestalo to čo Tebe? Si si istý, že robíš tú najsprávnejšiu vec? Skús o tom porozmýšľať.
Nikto a nič mi nezaručí, že keď sa pustím do CAP, polepší sa mi zdravotný stav. Je to proste pokus s neznámym výsledkom. Možno sa mi pohorší, ale idem do toho aj s týmto rizikom. 
Na CAP sa chcem dať o pár mesiacov. Do tej doby chcem zistiť čo najviac informácií o tom, aby som neurobil podobnú chybu ako Ty. 
Nehľadaj prosím Ťa chybu len v iných. Hľadaj ju prosím Ťa najprv u seba, a veľa vecí sa potom napraví. 

Ravino tu párkrát opísal

Ravino tu párkrát opísal krátkodobý efekt ATB. Ravino, to nie je krátkodobý efekt, ale nedokončený. Pokiaľ nevyhubíš všetko, má sa čo rozmnožovať, a to hlavne v devastovanom oslabenom organizme. Nejeden inteligentný človek tu už o tom písal. 
Ako alternatívu vidím spolu s CAP nasadiť aj prírodné anibiotiká. Orel tu písal o bolesti v krku. Ja som nebol na akútnej infekcii PN už dosť dlho. Jeden z dôvodov je aj nasadenie prírodných ATB hneď ako začnem cítiť bolesť v krku. Dám 5 kvapiek GSE do pol deci vody a klochtám. Po jednorázovom klochtaní mám väčšinou pokoj. 

Zdravím Jane,prosím co je

Zdravím Jane,prosím co je to GSE ? To ještě nemám a kam se na to chodí? Jinak ta přírodní Atb  a přírodní desinfekce jsem již dávno nasadil všechna co znám, včetně všech doplňků uváděných v příručce k léčbě. Namátkou česnek,cibule,olive leaf extr.,oregano oil,lapacho, vilcacora,caprylic acid,schizandra,ostropestřec,grapefruit seed extr.,kurkuma,beta-glucany,kustovnice,goldenberries,echinacea,cordyceps a množství léčivých čajů. Až se dozvím ,že dráp z netopýra nebo zaječí packa má stejné účinky ,tak je vyzkouším taky.
Problém bude asi v tom,že na dobře zabydlenou intracelulární  infekci v kostech ,kloubech a pojivových tkáních kam se krev a lymfa nedostane ,asi jen tak nějaký čajíček nezabere. Ale jako podpůrný či preventivní prostředek spolu s NAC to po vyléčení hodlám užívat pořád. Předem díky za odpověď. (-:D

Jo, co je to GSE? Chtěla

Jo, co je to GSE? Chtěla bych to vyzkoušet... dík.

orel GSE je len skratka od

orel GSE je len skratka od grapefruit seed extr., co si uviedol

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

GSE funguje na niektoré

GSE funguje na niektoré breberky  http://www.digitalnaturopath.com/treat/T223665.html

Zdravím pacoši, nevíte

Zdravím pacoši, nevíte prosím kde koupit nejlépe grapefruit seed extract (GSE) ? Já jsem ho měl naposled od Purebulk 100 gr /11,50 USD + poštovné 18 USD. Pak mi ale začala zásilky Purebulku odchytávat a proclívat celnice a to je pakárna. Jak ale koukám po ostatních shopech, tak to nikde lepší nebude.
Díky za radu.

Tady orel, tady

Tady orel, tady orel................ (GSE) ? Tady navi, tady navi............  http://www.iherb.com/Search?kw=gse+&x=0&y=0
Pošta 6 dolárov, ak si tam ešte nenakupoval a použiješ môj zľavový kód ZAL 259, máš zľavu 5$. 

posta 6 dollarov? to dojde

posta 6 dollarov? to dojde kurierom ci klasickou statnou POST?

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Chrisi, tusim ze to doveze

Chrisi, tusim ze to doveze kuryr, ale je to bez zaruky, pri prevzeti ani nic nikde nepodepisujes a dodani trva i dele nez mesic.

Borelioza, hr. bartonella, cpn, chsp60 +++4,51, ebv, hsv, streptokok, 'uretralni syndrom', CFS, hypotyreoza a milion potizi...

 

Awesome issues here. I'm very

Awesome issues here. I'm very happy to see your article. Thanks sso much and I'm looking ahead tto contact you.
Will you kindly drop me a e-mail?

Stop by my homepage - sosyal medya bayilik paneli

Feel free to surf to my blog; sosyal medya bayilik paneli

Poštou. Ak nechceš platiť

Poštou. Ak nechceš platiť DPH, objednaj do 22€ aj s poštou. Obvykle to pošta doručí do 10 dní. Ja som si u nich objednal cez 40 zásielok. Neprišla mi len jedna, tá posledná. 

Iherbu teď doručení dost

Iherbu teď doručení dost trvá, netuším kde je chyba, jestli na jejich straně nebo na straně pošty. Poslední zásilka mi přišla až dva měsíce od objednání. Našla jsem dalšího online prodejce vitaminů vitacost.com, ceny mají hodně slušné a poštovné myslím $10 DHL. Objednával od nich někdo?
Na WP od 03/12 pro únavu, nízký tlak, bušení srdce, návaly, světlo-plachost, bolest na hrudníku, bolest zada a nohou, tuhnutí svalů, pocity nachlazení, zvětšené uzliny, závratě, tinitus - Chlamydie, Borelie, Mycoplasma, EBV, Ehrlichie

Keď už sme pri tých

Keď už sme pri tých prirodninách, tak imunite pomáha pri borelioze Samento. Je to extrakt z Vilcacory, ktorá neobsahuje TAO, vtedy je účinok silnejší. Možno by pomohol aj pri chlamydophile, možno nie, neviem. Na podporu imunity chvália aj astragalus.

to sa viacmenej vie aj tu

to sa viacmenej vie aj tu nieco o tom. minule Adri davala nejaku studiu ze Samento+banderol by mal byt podla nejakej studie silnejsi nez Doxy...hlavne Eva Sapi sa tym zaobera...

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

a nevíte někdo, jestli se

a nevíte někdo, jestli se dá samento přihodit k Doxy? :-))

Já jsem sice nebrala

Já jsem sice nebrala samento, ale vilcacoru a dokupy s doxy úplně v pohodě.

Vilcacora má TAO, čím sa

Vilcacora má TAO, čím sa jej účinok veľmi eliminuje. 
Samento aj astragalus podporujú imunitu, takže priamo nelikvidujú breberky. 
Keď mi pred pár rokmi potvrdili akútnu boreliózu, doktor mi predpísal Sumamed na 10 dní a ja som si k tomu prihodil GSE  a mesiac som si varil kôru z vilcacory. Nemám ani tušenia, či som ju vyhubil, po roku som mal protilátky negatívne, ale od tej doby mávam väčšie bolesti. 

Prihoď, nech sa tie potvory

Prihoď, nech sa tie potvory nestihnú ani zblázniť! Ježiš by povedal: Bože odpusť im, oni nevedia čo činia. Myslel som tým chlamydie, že nevedia čo činia. 

podla mna individualna vec,

podla mna individualna vec, urcite sa najdu taky co to prihadzuju...jedna sa predsa len o prirodnu latku, ale velmi opatrne...iba jedna jedina studia pospinila zatial Samento a to bola ta Sieversova, tvrdiaca ze sa na nom prikrmuju borelie...ale vyzera to tak, ze su silnejsie protiargumenty, lebo ILADS doktori ho veselo nasadzuju

-Lyme disease(borrel, mycopl ,chlam pneu, yersinia, ehrlichia, bartonella?), staph, ebv, hsv, cmv, candida, heavy metals, leaky gut...a s tym spojene problemy. /It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Samento a Banderol se může

Samento a Banderol se může s atb. 
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Inu koukám, že neškodí občas

Inu koukám, že neškodí občas zavítat do minula. 8 let tomu nazad, a je to furt stejný! Svět se zbláznil!

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k