Velká zdravotní revoluce: Na co nově máte nárok u lékaře?

http://www.ahaonline.cz/clanek/musite-vedet/71351/velka-zdravotni-revolu...
Co říkáte tomuto bodu ?
■ Musíte se léčit!

Nové zákony ukládají pacientovi i povinnost! A to dodržovat léčebný režim stanovený lékařem. Pokud ho bude porušovat, může jej lékař dokonce odmítnout dál ošetřovat.



■ S antibiotiky se

■ S antibiotiky se šetří

Lékaři nesmějí předepisovat antibiotika na onemocnění, při kterých je pacient nepotřebuje. Zákon tak chrání nemocné před možným vznikem odolnosti původců nemocí k těmto lékům.



Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

123456789*nesmějí

123456789
*nesmějí předepisovat antibiotika na onemocnění, při kterých je pacient nepotřebuje*   tečka ? nebo vykřičník !
a aaa my se máme posrat ? aa oni "vzdělaní" rozhodnou, že je nepotřebujeme ? a pokud rozhodnou, že je potřebujeme, tak jich dají jako šafránu a po ATB jako šafránu jsme tam kde dřív- ne-li hůř....a na další ATB už nemáme nárok../vyčerpali jsme limit na dané onemocnění/.zákon nás chrání před původci nemoci,kterých jsme se ale nezbavili.*NEMOC POKRAČUJE !*  Všechno je to tady  jako v Absurdistánu, kdy rozhodují o naší budoucnosti Mudři neznalí problematiky a nevěřící pacientům !!!!vykřičník

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Prituhuje, bude zima, bude

Prituhuje, bude zima, bude mraz, kam se ptacku, kam schovas.

Problém s odmítnutím

Problém s odmítnutím léků bych viděl třeba v nemocnici, pokud by pacient s chronickou infekcí odmítl třeba kortikoidy (bez souběžně podaných ATB) ve stavu, kdy se nejedná o ohrožení života - ale to se možná trochu vymyká onomu "dodržovat léčebný režim stanovený lékařem".
Ovšem jak pozná třeba urolog, že neberu třeba alfa-blokátor,y nebo jak poznají na ORL, že jsem si nebral sprej Avamys, nevím :)

http://zpravy.idnes.cz/neberete-leky-koncim-lekari-budou-moci-odmitnout-...
Stěhovavé potíže po bronchitidě 6/2010; 7/2010- respirační problémy, nepotvrzené astma, chřipkové stavy, silná únava; od 8/2010 hlavně neurologické potíže- nejprve zrak, po zlepšení stavu oči + hlava - dráždění, tlakové pobolívání, slabá závrať, chřipkové

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k