C A N D I D A

  Dovoluji si uveřejnit jeden odkaz ohledně candidy. Je určen hlavně pro nováčky (jako jsem já),co neví nic o Candidě. Celou dobu (roky) mi byla "ukradená" ;mým protivníkem byly bakterie...a s těmi jsem bojoval a bojuji.( ? ) Později jsem do boje přiřadil i parazity a houby(MG);  a nyní mi dochází, že protivníkem bude i CANDIDA.(po čtyřech letech na ATB a ATP)
..............................
http://careman.wordpress.com/2012/01/20/candida-how-can-you-find-a-safe-...
...............................
s translat.
  http://translate.google.com/translate?hl=cs&sl=auto&tl=cs&u=http%3A%2F%2...

Wikipedie:Candida albicans

Wikipedie:Candida albicans je typickým druhem střevní a ústní mikroflóry. Za normálních okolností u 80 % populace neškodí. Když se však nadmíru přemnoží, způsobuje kandidózu. Kandidóza je často diagnostikována u osob se sníženou imunitou. C. albicans se však může přemnožit i v krvi a v genitálním traktu. U dětí způsobuje rovněž nemoc zvanou moučnice či moučnivka.

Při infekci se do těla dostává obvyklá jednobuněčná kvasinková forma. Ta se však vlivem prostředí může změnit v invazivní mnohobuněčnou vláknitou formu.

... překyselení těla....

... překyselení těla.... neléčení...... rakovina...zajímavý odkaz zde:
http://www.jajsem.com/sokujici-pravda-o-rakovine/
Léčitelé běžně říkají, že rakovina není nemoc, že člověk plesniví zevnitř těla

http://zdrava-vyziva.doktorka

http://zdrava-vyziva.doktorka.cz/potraviny-s-protiplisnovym-ucinkem

od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

P L  Í S E Ň

P L  Í S E Ň
http://hobby.idnes.cz/netopyry-kosi-po-milionech-syndrom-bileho-nosu-zem...
...v některých jeskyních zasažených syndromem vymřelo až 99 procent netopýrů. ...Situace je podle odborníků vážná a vyžaduje urychlený zásah.
.............
http://www.tyden.cz/rubriky/veda/priroda/ceskym-netopyrum-hrozi-vyhynuti...
..Jedinci zasažení plísní se také mnohdy chovají naprosto v rozporu s pudem sebezáchovy a vylétají v zimě z jeskyně ven....
..Kvůli hromadnému vymírání netopýrů, kteří se živí především hmyzem, by se mohly některé hmyzí druhy přemnožit, což by mohlo zase představovat problém například pro zemědělce..
.............
http://www.avcr.cz/sd/novinky/oblast-II/120120-syndrom-bileho-nosu-pomoh...
...Plíseň prorůstá přes vrstvy kůže a na povrchu pokožky tvoří husté shluky spor. ..
Takové informace by měly pomoci navrhnout způsob řešení ekologické katastrofy v Severní Americe,“
od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

detox ? laktobacily ? ATB ?

detox ? laktobacily ? ATB ? ATP ?vybrané amalgamy ? bylinky ?..a stále se nic nedějě ?..a co když je to BLBÁ HOUBA ? ..................s podobnými projevy : Patří k nim kašel, bolest hrudníku, dýchavičnost, bolesti hlavy, horečka, ztráta hmotnosti a nadměrné pocení v noci. ......... http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/198391-v-usa-a-kanade-se-vzduch... od r.2005 jsem VYSÁL ze zdr.pojištovny 500 000.-kč -Ne za léčbu ,ale za vyšetřování. Oni totiž léčit neumí-po troše ATB už znají jen psychiatrii a AD. Přitom jsou na netu mraky rad od světových odborníků ,jak pomoci chronikům.-proč je nevyužívají ? vyšl
od r.2000

Prečo beriem

Prečo beriem probiotiká?
ATB likviduje niektoré druhy z užitočnej mikroflóry (mikrofauny) pomerne účinne a kandida sa rada rozcapuje keď nemá konkurenciu. Údajne ju máme každý, dokonca som čítal, že je aj užitočná v správnom množstve,len sa to množstvo nesmie prekročiť. Premnoží sa, keď jej skape osídľovacia konkurencia, ktorú likvidujú ATB. Preto beriem probiotiká od prvej tabletky ATB, každý deň. Ak sa stane že nemáte probiotiká v potravinovom doplnku, je dobrá aj potravina typu kefírové mlieko, ktoré sa dá bežne kúpiť v obchode. Na rozdiel od acidofilového má viacej druhov baktérií, nielen lactobacilus acidophylus. Ak si trochu kefírového mlieka necháte cez noc na kredenci v obyčajnom mlieku, do rána máte nový kefír. Aby sa čo najviac baktérií dostalo do čreva, je dobré si ho dávať medzi jedlami, keď je obsah žalúdka menej kyslý. Ak vám je kyslé stačí ho doliať ochuteným acidkom, alebo ovocným jogurtovým mliekom.
Hodinu potom je dobré si dať aj jablko, čo je mikrovlákninová potrava pre probiotiká. Ak je dosť probotík v trakte, kandida nemá priestor na osídľovanie. 
Potraviny a doplnky, ktoré candida neznáša:
Kokosový tuk: Natieram si ho na chleba a zajedám paprikou a paradajkou. Chutí mi lepšie než bravčová masť. Tekutým sa stáva až okolo 30°C.  http://www.iherb.com/Cooking-Oils . Dá sa používať aj ako stolový olej do kuchyne, nestáva sa toxickým ani pri tepelnej úprave pokrmov.  http://www.srovnanicen.cz/q/kokosovy%20tuk/.
Kto ho nechce cítiť, tak v kapsliach:  http://www.iherb.com/Search?kw=coconaut+oil&x=0&y=0  
Informácie o doplnkoch stravy účinných proti kandide:

Kokosový olej po tepelné

Kokosový olej po tepelné úpravě ztráci mnoho cenného. Konzumuju ho zásadně v oplzlém stavu. Kupuju v Německu ve zdravé výživě. Dá se dobře koupit aji v Čechách?
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ja mam nutivu z iherbu a je

Ja mam nutivu z iherbu a je luxusni. Ten samy nebo podobny jsem videla u nas normalne v kramu s potravinami, tak si myslim, ze by s tim nemel byt problem.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Chtěla jsem

Chtěla jsem se,prosím,zeptat, jestli má někdo zkušenost s braním prebiotik. Dcera si v lékárně kupovala probiotika a lékárník jí řekl,že by se k probiotikům měla brát ještě prebiotika.

Prebiotikum je žrádlo pre

Prebiotikum je žrádlo pre probiotiká. Obvykle v doplnkoch býva spolu s probiotikami už aj preto, aby prežili. Prebiotická strava urýchľuje množenie. Prebiotickou stravou sú mikrovlákniny. Najobvyklejšou je jablko. Preto si po probiotikách dávam jablko, aby sa rýchlo množili. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k