Rada prosím

Zdravím,

je mi 23 let a před dvěma měsíci jsem udělal možná jednu ze svých životních chyb. Měl jsem nechráněný pohlavní styk. Další den mě svědila kůže na předkožce a palílo na konci močové trubice. Rozhodl jsem se jít k doktorovi, ale během týdne problémy přešly a tak jsem se rozhodl že ještě počkám. Uběhly asi 3 týdny když jsem ráno vzbudil a přišlo mi, že nejsem odpočatý. Viděl jsem neostře a tak celkově jsem se necítil fit. Když jsem sedl k počítači úplně mě zabolely oči a zrak se mi ještě víc rozostřil. Hrozně jsem se lekl a šel si lehnout a uklidnit se. Celý týden se mi zrak nezlepšoval a přidalo se brnění rukou a noh. Střídavě jakoby to putovalo po těle. Rozhodl jsem se tedy zajít ke své lékařce. Popsal jsem jí rozostřené vidění, brnění v rukou a řekl jsem jí že mám podeždření na chlamydie, zda mi udělá testy. Řekla mi, že chlamydie jsou nesmysl, to by nemělo nic společného s poruchou četí a akutně mě poslala na neurologii. Žádné odběry krve, nic!!!! Na neurologii jsem byl proklepán kladívkem a bylo mi řečeno že je vše OK, dále jsem byl poslán na oční kde mi lékařka řekla, ať nosím hlavně brýle, odpočinu si a poslala zpět na Neurologii. Ta mi napsala žádanku na MR mozku a krční páteře. Nic se nenašlo. Brnění během 3 týdnů ustoupovalo a zrak se značně zlepšil. Už jsem myslel, že je vše v pohodě. Občas jsem měl návaly horka, nebo pocit že mě pálí kůže různě po těle, jakoby to opravdu putovalo. Jindy jsem se cítil jakoby na nemoc, bolest svalů, kostí. Ale nebylo to nic šíleného. A pak to přišlo. Sedím si takhle v práci a v tom černá tečka před očima. Myslel jsem, že je to smetí. Tak jsem zamrkal a podíval se jinam. Tečka putovala semnou. Podíval jsem na zeď a vidím jakoby smítko prachu v oku. Do dvou dnů se přidala další. A dnes 14 dní od první této tečky mám v oku asi 4 a vidím jakob přez pavučinu, různé chuchvalce a tečky.

Na středu mám jít opět na neurologii, ale už to asi nevydržím a půjdu hned v pondělí. Každým dnem jsou ty zákalky horší a horší. Chtěl bych se zeptat na co vše bych si měl udělat testy, tentokrát se už odbýt nenechám a opravdu si je vyžádám i kdyby byly placené. 

Ahoj, viz prispevek

Ahoj, viz prispevek pety, tady mas par napadu
http://www.chlamydie.info/node/2927

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj, nechala bych si

Ahoj, nechala bych si udělat testy na všechny známé pohlavně přenosné choroby, kapavka, chlamydie, ureaplasma, mykoplasma, trichomonas, hsv aj. Taky by se měly udělat testy na syfilis a HIV, teď a pak za pár měsíců znovu. Chlamydie trachomatis, která je sex. přenosná, postihuje i svaly, klouby a oči, viz Reiterův syndrom. Při takových systémových potížích tam nicméně může být i cokoli dalšího, mně začly velké potíže taky po nechráněném styku a pak vyšla najevo borelióza. 

Borelióza, cpn, ebv, hsv, streptokok, ureaplasma, chron. pánevní syndrom, CFS, hypotyreóza a milion potíží...

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k