Oteklé a bolavé slinné žlázy

Pred rokem touhle dobou jsem krome jiného citila symetricke boule hned pod čelistní kostí, samozrejme spodní. Tehdy jsem navštivila PL a stežovala si na oteklý krk, myslela jsem na lymfatické uzliny. Bylo to diagnostikováno jako bolestivé slinné žlázy.Ted se to objevilo znova.
Nemáte taky takový symptom?
Od 7/2011 na WP, za 3.plným pulsem. Rozjetá RA, únavový syndrom, jediný identifikovaný infekt Cpn a EBV. Pred WP od 12/2010 střídání ATB 6 mesícu.

Měl jsem něco podobného,

Měl jsem něco podobného, ale z větší části už to naštěstí zmizelo. Na RTG mi to diagnostikovali jako jícnový vřed, který se pár dní na to při gastroskopii nepotvrdil. Tím pádem tam podle doktorů nic nebylo, přestože tam byly hmatatelné boule a bolelo to jak čert,  že sem nemohl ani spát... . Ale já vím, že to byly slinné žlázy, hodně sem v té době i slinil. Jeden doktor mě pak chtěl výhledově poslat na sono, ale vyšumělo to do ztracena... . Sice to ustoupilo, ale v pořádku to ještě neni. 

Měl si taky nějak

Měl si taky nějak zvýšené slin.amylázy? Jinak u cpn je asi nejlepší strategie  jen a jen čekat a být na WP. Ještě že se človek muže aspoň na nete postežovat. To je určitě lepší jak psychiatrie a pomoc vetší jak u doktora.

Brenda

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k