Dcera Stázka

Pro přehlednost zkopíruji sem do blogu potíže mojí dcery, o kterých jem psala v diskuzi o konferenci a připojím dnešní zážitky se sháněním laboratoře, kde by nám pro ní udělali test PCR na chlam pneu z výtěru z krku.
Hledala jsem na netu, našla, že jihlavská laborka tam má test uvedený v přehledu toho, co poskytují, mají i odběrovou místnost, samoplátce bez problémů berou. Zavolala jsem, řekla, co chci, no a paní mě začala vyslýchat, kolik dceři je, jestli je nějaká problematická, stokrát mi nabídla elisu na protilátky z krve, no a pak mi řekla, že je to jen doplňkové vyšetření k pozitivní elise,  že to přímo u nich nedělají, dělá to pro ně jiná laborka, a že se ozve. Pak se ozvala a řekla mi, jak by to měl GYNEKOLOG odebrat. No bylo mi jasný, jak to myslela s tím spojením "problematická dcera". Tak jsem jí znova vysvětlila, že chceme ty chlamydophily pneumonie z krku, na což mi řekla, že to tedy nedělají vůbec. Napsané to tam ale mají. Dále jsem volala do Brna, kde mě vyslýchala další bába,  tentokrát doktorka, proč to chci, jak s tím naložím, jaké má potíže, co už jí vyšetřili u doktora, proč si myslím, že to má, atd. atd. atd. Dál mi řekla, že je to strašně módní, všechno na to hodit, a že pokud bude ten přímý průkaz chlamydiové DNA pozitivní, tak to nic neznamená, že v krku se dá pozitivně vytestovat stopadesát různých patogenů a pokud není pozitivní serologie, tak to, že má chlamky v krku je úplně k ničemu, pokud není nález na plicích typu pneumonie, že to žádný důvod k léčbě není. Tak jsem z toho zase přepadlá, myslela jsem si, že pokud by to PCR vyšlo pozitivní, tak je prostě má a basta. A že by to znamenalo, že je imunita už prostě neřeší. Nález v krku má už víc než dva roky stejný, přesně jak popisuje ten Dr. Marek zde: http://www.chlamydie.info/node/7656, ten průběh bez kašle. Jak to tedy vidíte vy zkušení, je to PCR pokud je pozitivní důvod k léčbě? A doporučili byste raději zkusit WB nebo tu PCR metodu, když elisa je negativní? Pokud někdo ví o laborce, kde to udělají bez keců a bez přednášek, poraďte prosím, jsme od Jihlavy.

Popis potíží dcery:
... dcera, je dlouhodobě unavená, krk i oblouky patra v ústí do krku navíc překrvené, a k tomu tyhle puchýřky po celé zadní stěně, je dlouhodobě unavená, spavá, výkonost 0, má hrůzu z každé hodiny TV, z každého výletu, víkendy prakticky prospí, ...  Dřou jí oči, má užší zorné pole, stálá zadní rýma, bolesti kloubů, svalů, hlavy. Na výtěru nic, v krvi nic, snížené hodnoty imunity, CRP i sedimentace v normě, revmatoidní faktory negativní, znáte to, je to marné, nikdo jí nepomůže, dávají homeopatika a opatrně mluví o psychologovi, achjo. Trvá to už dva roky, katastrofa. Předtím bývala často nemocná, angíny, zánět ledvin, dyspepsie, bolesti břicha, ale vždycky se z toho vzpamatovala do normálu. Teď ty dva roky už ne. Zvažuju Klubala jako u sebe, nebo zkusím napsat tomu Markovi. Je to katastrofa, sama jsem v pr..., nemám vůbec sílu s ní systematicky otravovat doktory, pokaždý nás pošlou dál, na neurologii, na ortopedii, na imunologii, na oční, všude čekání na výsledky a zase nic z toho, žádná léčba, při negativním výtěru atb nedají, doktorka pokaždý změří v ordinaci to CRP, vyjde nízké a tak ani když má zrovna čepy dostane NIC. (teda homeopatika) Testy na chlamydi měla negativní, ale bojím se, že to má od narození, já už to mám určitě dlouhá léta. Je jí 14 a váží 32 kilo, to taky není normální. Prosím Vás všechny, pokud je tu někdo, kdo úspěšně léčí děti, napište mi prosím kde a jak, klidně do inboxu.

Zkuste  Zdravotní ústav

Zkuste  Zdravotní ústav Praha,tam mají vše a jsou při smyslech.Pokud dělají PCR musí to umět,jestli to dělají poprvé ,stejně to nebude mít velký význam.A i kdyby jste  měli pozitivitu PCR,stejně vás nikdo nebude léčit bez   detekce protilátek  i potom to bude potíž.Na ELISU se neohlížejte,pokud nebyla positivní  jednou nebude ani  opakovaně. Nepíšete jestli jste  měli western blot ,pokud ne dojděte na  ten ZU Praha,předpoklad ,že se něco najde je poměrně vysoký.Solidní laboratoř má Ústí ,Diagnostika s.r.o.
Dělají w.b. a nedělají PCR,ale alespoň tomu rozumějí.

WB právě že ne, tady ho

WB právě že ne, tady ho nedělají, pouze tu Elisu, děkuji za rady a doporučení.

Ahoj rosovi,ja bych teda

Ahoj rosovi,ja bych teda dceru objednala ke Klubalovi,udela ji komplet vyšetrení,ktere podle me potrebuje,nevim,ktera ji teda zatim  delali.Ty bolesti bricha,nizka vaha,unava...delal ji nekdo testy na celiakii?Taky mam nemocnou dceru a jezdim s ni ke Klubalovi a jsem spokojená.
Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle.... Od dubna 2010 na MP
Na WP od října 2007,pro unavu ,bolesti svalu ,kloubu,mlha v hlave,střidave bolesti snad všeho na těle.... Od dubna 2010 na MP

Ahoj, celiakii testovali,

Ahoj, celiakii testovali, nemá, dělali spoustu dalších vyšetření a nic nenašli, ani žádnou alergii, přestože měla tak strašnou reakci (nevíme na co) s otoky obličeje i dýchacích cest, že jí odvezla záchranka. Pak byla ještě několikrát reakce na jídlo nebo po jídle, aspoň časově to tomu odpovídalo, ale už jsme jí zarazili antihistaminiky hned. Řekli chronická kopřivka, vysvětlili že kopřivka není jen vyrážka a že má brát klidně doživotně zyrtec. Byla za poslední tři roky asi 6x v nemocnici, vždycky testují, ona si týden odpočine, udělá se jí líp, pošlou jí domů, dodají výsledky zbylých testů, výsledek NIC. Ke Klubalovi jí objednám určitě, jen jsem to chtěla urychlit, něco vědět, je to hrozný, byl dlouhý víkend, v pondělí byla ve škole, v úterý volali ať pro ní přijedu, že je jí zle, u doktorky další homeopatika, krk není klidný, ale byl už i horší.... To nám fakt nepomůže, že byl už i horší. Dnes byla doma, celý den se povaluje a spí, bolí jí ruce, nohy, hlava, teplotu nemá... Daleko lepší bylo, když dřív dostala opravdu angínu a teploty a za týden byla na antibiotikách OK. Tomu doktorka rozuměla. Teď je úplně mimo, říkala nám, že je dcera jako cibule, když jí rozkrojíš a někde uvnitř je jedna vrstva shnilá! To je podle mě výsměch, takhle řešit dítě, který od začátku školního roku nemá ve škole jediný týden vcelku odchozený. A loni i předloni to samý, jen se to celou dobu stupňuje.

Ahoj Rosovi, ke Klubalovi ji

Ahoj Rosovi, ke Klubalovi ji objednejte určitě, možná ale zkuste popřemýšlet, zda ji neposlat rovnou na kliniku v BCA v Německu. Je to sice strašně drahé (myslím cca 30T), ale jistě si ušetříte spousty tápaní a mrhání peněz za homeopatika, bylinky a spousty dalších věcí, které ji neuzdraví. Problémem je ale asi objednací doba, která teď je na konec června:-(.

Ahoj, u toho BCA já jsem

Ahoj, u toho BCA já jsem bohužel zcela mimo s jazykem, já umím jen česky. Tak tam já si netroufám cokoli, i tady je problém doktorům vše vysvětlit, natož tam.

neboj, já se taky

neboj, já se taky nedomluvím na takové úrovni, abych mohl vysvětlovat svoje zdravotní problémy. Beru si tam s sebou Alegenyho, který umí AJ a ještě k tomu ví, o čem toto je.

Ja myslim taky to, co

Ja myslim taky to, co andelka. Radej zaplatit Klubalovi, at ji poradne proklepne hromadou testu, nez platit jeden test jako samoplatce, kdyz stejne pak neni, kdo by ji lecil. Je mozne, ze bude mit vetsi sbirku potvor. A do te doby futrovat vitaminy. Muzete zkusit vysokodavkovy vitamin C. Objednat pufrovany a cpat ji tim- gramy, kolik snese denne dokud nebude ridsi stolice. Pak uz je znamka, ze je telo nasyceno. Me to vzdycky pomohlo jeste v dobach pred atb. Na unavu poradnou davku ubiquinolu kazdy den. A zbyle doplnky probrat podle seznamu, co by se hodilo. NAC test taky muze vyzkouset i bez doktora. NAC zveda hladinu glutathionu, coz je pro telo dulezity antioxidant. Decko bych taky suplementovala, pomaha proti infekcim obecne, i proti takovym jako chripka. Cecko je zcela zasadni, odbourava toxiny a vysokou hladinu C nesnaseji skoro vsechny potvory a rada infekci se da vylecit uz jen tim.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

…. dcera, je dlouhodobě

…. dcera, je dlouhodobě unavená, krk i oblouky patra v ústí do krku navíc překrvené, a k tomu tyhle puchýřky po celé zadní stěně, je dlouhodobě unavená, spavá, výkonnost 0, má hrůzu z každé hodiny TV, z každého výletu, víkendy prakticky prospí, ...  Dřou jí oči, má užší zorné pole, stálá zadní rýma, bolesti kloubů, svalů, hlavy. Na výtěru nic, v krvi nic, snížené hodnoty imunity, CRP i sedimentace v normě, revmatoidní faktory negativní, znáte to, je to marné, nikdo jí nepomůže, dávají homeopatika a opatrně mluví o psychologovi, achjo. Trvá to už dva roky, katastrofa. Předtím bývala často nemocná, angíny, zánět ledvin, dyspepsie, bolesti břicha, ale vždycky se z toho vzpamatovala do normálu. Teď ty dva roky už ne….

.... při negativním výtěru atb nedají, doktorka pokaždý změří v ordinaci to CRP, vyjde nízké a tak ani když má zrovna čepy dostane NIC. (teda homeopatika) Testy na chlamydi měla negativní, ale bojím se, že to má od narození, ..." 

Jaké testy na chlamydie? Rodově společné protilátky, druhově specifické ...? Byly skutečně negativní ve všech třídách? Nebo to jen kdosi plácl ústně? cHSP60 dělali? 

Na EBV má testy? Neměla mononuklózu? CMV? HSV? atd., atd.! Borelie? Ale ta zadní rýma viz  např. http://www.chlamydie.info/files/Strattonova%20prezentace.pdf   např. snímek 6

a vysvětlivky k prezentaci http://www.chlamydie.info/node/3939

Posledni pozorovani doktora Strattona

Specialista z okruhu Vanderbiltu hovoří o léčbě Chlamydia pneumoniae

a další a další včetně 

Latentní infekce chlamýdiemi je pravděpodobně příčinou velmi širokého spektra onemocnění lidské populace

Sepsat do tabulky potíže, kdy, jak dlouho, čím léčeno, jaký efekt a nedat se oblbovat! 

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Tak tie posledné pozorovania

Tak tie posledné pozorovania Dr.Stattona  o darcoch krvi sú jednoduché úvahy a pritom tak jasne logické. Ktovie, čo všetko sa ešte v krvi darcov nachádza a prenáša na prijímateľov. Čo Mycoplazmy, Ctr, rôzne vírusy, atď. Takto pekne a inteligentne sa šíria medzi ľuďmi. Čo tak transplantácia orgánov, atď. ciest šírenia je možno oveľa viac.                                                        

 … přestože měla tak

 … přestože měla tak strašnou reakci (nevíme na co) s otoky obličeje i dýchacích cest, že jí odvezla záchranka. Pak byla ještě několikrát reakce na jídlo nebo po jídle, aspoň časově to tomu odpovídalo, ale už jsme jí zarazili antihistaminiky hned. Řekli chronická kopřivka, vysvětlili že kopřivka není jen vyrážka a že má brát klidně doživotně zyrtec. Byla za poslední tři roky asi 6x v nemocnici, vždycky testují, ona si týden odpočine, udělá se jí líp, pošlou jí domů, dodají výsledky zbylých testů, výsledek NIC. ……….. v pondělí byla ve škole, v úterý volali ať pro ní přijedu, že je jí zle, u doktorky další homeopatika, krk není klidný, ale byl už i horší.... To nám fakt nepomůže, že byl už i horší. Dnes byla doma, celý den se povaluje a spí, bolí jí ruce, nohy, hlava, teplotu nemá... Daleko lepší bylo, když dřív dostala opravdu angínu a teploty a za týden byla na antibiotikách OK …….

Nemá teplotu! Krmili jí ATB krátkodobě v monoterapii! Omdlévala! Příčiny mohou být různé, ale tohle sedí na plicní chlamydie jako zadek na hrnec. Co tlak krevní, nelítá, chvíli nízký, chvíli normální .... pulz, neni zvýšený? Nemá suchý kašel? Nemá pocit nedodechnutí? 

Kdybych to nežil 20 let, nevěřil bych, ale já to žil! 

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

pridám moje poznámky:- pcr

pridám moje poznámky:
- pcr testy pokiaľ vyjdú pozitívne, by mali byť najspoľahlivejším dôkazom exisstujúcej a prebiehajúcej infekcie. Bohužiaľ, obvykle bývajú málo citlivé a vyjdú negatívne napriek existujúcej infekcii. Osobne by som sa ale na pcr testy vykašlal.
- okrem chlamýdií urob u dcéry tiež testy na pľúcne mykoplazmy, možno tiež toxoplazmu a EBV.
- určite kontaktuj Klubala, to čo popisuješ u dcéry je veľmi vážny stav a ľahostajnosť lekárov z tvojho okolia je úplne šokujúca. Určite by som okamžite opustil lekárku, ktorá na takýto stav nanucuje dieťaťu homeopatiu.
- do návštevy Klubala dávaj dcére väčšinu z doplnkov z tabuľky doplnkov. Výsledky testov neovplyvnia a mali by aspoň čiastočne dočasne pomôcť proti stavom extrémnej únavy. Zameraj sa hlavne na vysokodávkový vit.C, E, NAC a Q10. Vit.D môže byť prospešný, ale môže byť naň veľmi dramatická reakcia pri stave, v akom je tvoja dcéra, takže opatrne a začať s nízkymi dávkami. Na detoxikáciu všetkého možného druhu sa dá použiť carbofit. Pokiaľ zaregistruješ po carbofite výrazné zlepšenie, môže to svedčiť na cpn.
- čo sa týka únavy, môže byť spôsobená rôznymi príčinami:
  - chlamýdiová únava, keď chlamýdie kradnú bunkám priamo energiové ATP molekuly
  - únava zo zhoršenej funkcie mitochondrií poškodených oxidačným stresom v bunke
  - alebo kradnutie vstupných energetických živín, ako napr. robí mykoplazma, ktorá sa živí cholesterolom a jej dôsledkom môže byť vychudnutosť.
  - a kombinácia a rôzne ďalšie. Závisí od konkrétnej príčiny, aký postup proti únave použiť, nie je univerzálna rada.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ahoj Michale, taky děkuju,

Ahoj Michale, taky děkuju, ještě že tady jste, vy všichni zkušení. Doktorku jsme vyměnili, bohužel je to ten samý přístup jak u minulé. Toxoplasmu dělali, (máme kočku, to doktoři berou jako důvod), je negativní. Mycoplasmu myslím že ne, ovšem tady už další krve asi nevydyndám. Doplňky - bere hořčík, od imunologa olimunovac, zyrtec. Zkusím doplnit aspoň to, co píšete. U toho D - mám zkusit třeba ten 200 jednotek? Nebo raději ještě míň? U NAC se bojím reakce, má tak strašně moc zameškáno a vím, jak bylo po něm ze začátku mě, s tím se do školy chodit nedá, já došla akorát tak na WC. Já když doktorce řeknu, že nebyla ve škole, že je tak unavená, že by tam prostě nedolezla, kouká na mě, jako že to není možný. Učitelé taky nechápou, jsou zvyklí, že má dítě týdem angínu a pak je zase půl roku ve škole. Ona s vypětím sil odchodí tři dny, den nebo dva je doma, zase odchodí třeba čtyři dny, den doma, tři dny, týden doma, dva dny, den doma, čtyři dny...... Myslí si, že snad kecám, když třídnímu píšu, že žádnou diagnózu zatím nemáme.

z mojej skúsenosti by

z mojej skúsenosti by dávkovanie déčka až do výšky 1000-1500 iu malo byť s minimálnymi reakciami. Ale záleží od konkrétneho prípadu. 200iu je tak malá dávka, že je prakticky bez liečebného účinku. Čo sa týka reakcií na NAC, možno nebude mať žiadne výraznejšie, možno iba kýchacie reakcie, záleží prípad od prípadu. U mňa sa reakcia na NAC obmedzila na 2 týždne intenzívneho kýchania a pálenia očí. Potom kompletne odznela. NAC okrem antichlamýdiového efektu má veľmi silný antioxidačný a regeneračný efekt a tak sa vyplatí jeho užívanie aj v prípade inej chronickej infekcie.  Je vhodné vyhnúť sa u nás predávanému ACC Long, plnému umelých sladidiel.
Čo sa týka krátkodobej pomoci proti únave, na začiatku mi pomáhali injekcie Imodinu a čiastočne aj Imunor. Môže stáť za pokus, akurát treba počítať s tým, že efekt býva často veľmi krátkotrvajúci (iba niekoľko dní po injekcii) a s postupom užívania úplne mizne. U mňa účinkovali imunomodulanty ca 2 roky, potom už boli kompletne bez efektu. Ale ako prvá pomoc sa môžu hodiť.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

ešte poznámka k tomu

ešte poznámka k tomu déčku. Snažte sa zohnať prípravok, ktorý obsahuje iba čisté déčko bez vitamínu A, napríklad Vigantol. Kombinované A+D prípravky majú v sebe vysokú dávku áčka, ktorým sa dá následne pomerne ľahko predávkovať.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Dčko čisté mám doma od

Dčko čisté mám doma od Swansona 2000 iu, to si ale netroufnu jí dát, zkusím to od generiky 200 iu po víc tbl.,  NAC mám taky kapsle od Swansonů. Ten šumák se nedá, chuťově ani cenově.

Jane, mockrát děkuji za

Jane, mockrát děkuji za komentáře, pokusím se upřesnit a doplnit, na co se ptáte.
Testy: dělali elisu na druhově specifické chlam. pneu, protože já je mám a řekla jsem o ně. Hodnoty byly opravdu nizoučké ve všech třídách IgM, IgA, IgG, všechno tak od 0,4 do 0,6, tam kde pozitivita je 1,1 a výš. Výsledky jsem viděla, chodí jí do PC a na monitoru to se mnou probírala. Borelie elisou taky negativní ve všech třídách, s EB viry se podle výsledků ani nesetkala, s CMV a HSV taky ne. Jednou byla hospitalizovaná s dyspepsií, tam dělali helicobactera, parazity, okultní krvácení, autoimunity co souvisí se střevy, celiakie, všechno negativní. Alergologie - na žádnou alergii nepřišli. Zadní rýma přesně odpovídá tomu, co se píše v té stratonově prezentaci na snímku 6, teče jí po zadní stěně až do krku hustý zelený sopel, někdy průhledno bílý sopel, podle toho, jestli na to zrovna nasedne nějaký infekt. Krevní tlak lítá, vzhledem k její konstituci je nízký nebo skoro kolapsový, k tomu řeknou, že je slabé konstituce, že roste, že u tak úzké paže to neměří úplně přesně... Pulz má rychlejší, já taky, všem to připadá normální, nebo spíš nedávají to do souboru s ostatními příznaky. Když 14ti letá holka popisuje, že vstane a zatmí se jí před očima, to nikdo neřeší, jsou to potíže růstu a hotovo. Pocit nedodechnutí popisuje, že jí stojí hodně sil se zhluboka nebo úplně nadechnout, má pocit že dýchá povrchně, poslechově nic, rentgen nic. Já velice dobře vím, že atb zabírala, a zabrala by zase, jen v nějakém dlouhém a propracovaném režimu, jenže bez teplot a s nízkou sedimentací a CRP a s negativním výtěrem nám je nikdo nedá. Samozřejmě se bojím sama něco nasadit, je to dítě, musím zkusit toho Klubala.  Příznaky v tabulce a s dobou trvání jsem dávala minulé i současné doktorce, vyměnili jsme je letos po prázdninách, ale je to pořád stejný. Další homeopatka co hledá podstatu osobnosti a konstituční lék. Jiná už u nás není. Na imunologii v Ji to ani snad nečetl, díval se na přehled těch hospitalizací a nic mu nepřišlo v souvislosti s jeho oborem, jen ta alergická reakce. Všude se chovají uctivě, ale nepomůžou s ničím. Znáte to všichni...

Ještě jsem zapomněla, ten ChHSP60 - chl. protein tepelného šoku nedělali, zloušela jsem o to říct, ale prý to nemá smysl, když byla negat. Elisa. Pokoušela jsem se vysvětlit, že jsou chronici, co mají pozitivní jen tenhle ukazatel chronické infekce a nic jiného, ale podle MUDr. je to blbost, neodebere jí to.

"... Hodnoty byly opravdu

"...

Hodnoty byly opravdu nizoučké ve všech třídách IgM, IgA, IgG, všechno tak od 0,4 do 0,6, tam kde pozitivita je 1,1 a výš. Výsledky jsem viděla, chodí jí do PC a na monitoru to se mnou probírala. Borelie elisou taky negativní ve všech třídách, s EB viry se podle výsledků ani nesetkala, s CMV a HSV taky ne. Jednou byla hospitalizovaná s dyspepsií, tam dělali helicobactera, parazity, okultní krvácení, autoimunity co souvisí se střevy, celiakie, všechno negativní. Alergologie - na žádnou alergii nepřišli. Zadní rýma přesně odpovídá tomu, co se píše v té stratonově prezentaci na snímku 6, teče jí po zadní stěně až do krku hustý zelený sopel, někdy průhledno bílý sopel, podle toho, jestli na to zrovna nasedne nějaký infekt. Krevní tlak lítá, vzhledem k její konstituci je nízký nebo skoro kolapsový, k tomu řeknou, že je slabé konstituce, že roste, že u tak úzké paže to neměří úplně přesně... Pulz má rychlejší, já taky, všem to připadá normální, nebo spíš nedávají to do souboru s ostatními příznaky. Když 14ti letá holka popisuje, že vstane a zatmí se jí před očima, to nikdo neřeší, jsou to potíže růstu a hotovo. Pocit nedodechnutí popisuje, že jí stojí hodně sil se zhluboka nebo úplně nadechnout, má pocit že dýchá povrchně, poslechově nic, rentgen nic. Já velice dobře vím, že atb zabírala, a zabrala by zase, jen v nějakém dlouhém a propracovaném režimu, jenže bez teplot a s nízkou sedimentací a CRP a s negativním výtěrem nám je nikdo nedá..."


U chlamydií CRP není zvýšený, jen snad v případě akutní infekce či náhodné koinfekce, je to protein akutní fáze zánětu tuším a rychle klesne. U chronické infekce je tento ukazatel pro kočku. Obzvláště když se krev nabere mimo akutní fázi, osobní zkušenost, brali mi to, když jsem byl objednán, nikoliv když jsem lezl po čtyřech! Až jednou jsem se při jedné takové atace se skřípěním zubů doplazil k PL a ten mi to udělal plus SAA tuším, serový amyloid A, obojí bylo vysoké, za pár dní při kontrole zase nic! Teploty to samé, běžně tzv, subfebrilie, tak do 37,2°C, ráno po probuzení kolem 36,3°C ..., při záchvatech a chrčení na plicích pak kolem 38 a více, po 14 dnech Doxybene zase ta subfebrilie ...

Hodnoty testů u chroniků nic neříkají, osobní zkušenost, při protokolu z negativity byla najednou aktivní infekce! Viz můj blog.Je tam i vývoj sedimentace, od nízké k normální, tak jak mrchy postupně mizely!

Pro úplnost poslední test potvrzený WB z června je IgG pozitivní. Jak vyšla ELISA nevím, to se neobtěžovali napsat. 

Na počátku byla hraniční hodnota rodově společných protilátek s tvrzením, že to nevysvětluje pacientovi potíže a doporučen psycholog ... Co dodat!? Hlavně, že součástí oné geniální zprávy byla gynekologická anamnéza a já se strašně divil, proč si mne všude tak důležitě prohlížejí .... tenkrát jsem pramálo těm zprávám v doktorštině rozuměl. Až později jsem zjistil, že jsem nejspíše zatloukl  potrat a první měsíčky .... a ty chlamydie byly nabrané nejspíše čistě náhodou - doktorka je totiž nejspíše zapomněla vymazat z mustru v PC stejně jako tu GA!

No a tak jsem se díky geniální počítačové "gramotnosti" pisatelky zprávy dozvěděl, že něco takového jako chlamydie vůbec existuje! Cesty boží jsou nevyzpytatelné! V té době jsem sípal, nikdo mi nerozuměl, kašlal, bál se přejít ulici, věčně na hromadě, nemohl jsem popadnout dech ....


Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Všechno co píšeš, že

Všechno co píšeš, že CRP a sedimentace jsou u chronické CPN k ničemu, to pochopí podle mých zkušeností jen vzdělávající se laik, doktor nikdy, nebo to nepřizná a neuzná. Aspoň já na žádného, co by to aspoň připustil, neměla s dětma štěstí. Dnes opět mi dětská doktorka zpětně ukazovala v kartě negativní CRP, prostě bakteriální záležitost to není a basta. Připadám si jako když mluvím do dubu. ATB nezkusí, není důvod. Odsouhlasila dlouhodobě vitamíny D, E, C. Stázina je doma od úterka, sotva se motá, bílá jak zeď, spí a polehává. V pondělí jí pošlu do školy a jsem zvědavá, kolik dní v tomhle stavu vydrží chodit. Pořád do ní hučím, že se musí snažit, vzchopit, vydržet aspoň ve škole a pak spát odpoledne, jen nevím, jak to ode mně bere, když jsem v ID a dolezu sotva na nákup. Nárok na žádné úlevy ve škole nemá, vždyť jí vlastně nic není. Pokud to takhle půjde dál, má hrozně zameškáno, sotva stihne malinko dopsat sešity a něco dohnat, tak je zase doma, bude potřebovat nějaký individuální studijní plán, jenže jak se k němu dopracovat, tam je určitě třeba nějaký papír od doktora, nemáte někdo s tímhle zkušenost?

To co mám na jazyku nemohu

To co mám na jazyku nemohu napsat .... snad jen slušně, proti hlouposti jest nutno bojovati, leč nelze zvítěziti!

Asi nezbude než být tvrdý, hodně tvrdý, proti podpisu dát do karty, že následky odmítání léčby atd. půjdou k tíži ošetřující ..

"... Stázina je doma od úterka, sotva se motá, bílá jak zeď, spí a polehává. V pondělí jí pošlu do školy a jsem zvědavá, kolik dní v tomhle stavu vydrží chodit. Pořád do ní hučím, že se musí snažit, vzchopit, vydržet aspoň ve škole a pak spát odpoledne, jen nevím, jak to ode mně bere, když jsem v ID a dolezu sotva na nákup ..."

Proti téhle únavě nelze hučet! To se musí léčit a je na lékařce, aby jí zajistila ve škole omluvu, a nebude to na týden, ale rok nejméně! 

 V příručce jsou dva dopisy 

Dopis lékaři od Dra.po,

Dopis lékaři od Milana29

Použij, který uznáš za vhodný! Pokud odmítne, asi by to chtěla právníka, který by jí vysvětlil, co to je odmítnutí neodkladné léčebné péče se všemi důsledky z toho vyplývajícími!

Neznalost neomlouvá!

Ta holka by měla mít před sebou život, ale takhle má jen živoření, s tímhle se nedá studovat ani vyučit, s tímhle se nedá žít! Krucinál, kdy už to někdo pochopí, že takhle to dál nejde! Kolik dětských životů musí být ještě zničeno lidskou blbostí?

 

"... Opět se v nich objevila chlam. pneu v IgA

a test na chlam. rodové je pozitivní v IgM,

laboratoř to vyhodnotila jako počínající chlam. infekce, pravděpodobně chl. pneu.

......... Před asi osmi měsíci jsem měla pozitivní chl. pneu v IgA a IgG,

při testech cca před čtyřmi měsíci všechno negativní..."

Výsledky od Dr. Klubala

 No, co dodat?!

Jak vyplývá nejen z práce pana Ing. Bazaly, když to má jeden, má to celá rodina, bez ohledu na výsledky testů, paradoxně ten kdo má vysoké hodnoty, nemusí mít velké potíže, momentálně, ale naopak jiný s nízkými či "negativními" výsledky, má šílené potíže ...

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

K těm hodnotám testu

K těm hodnotám testu ještě 

"... Opět se v nich objevila chlam. pneu v IgA

a test na chlam. rodové je pozitivní v IgM,

laboratoř to vyhodnotila jako počínající chlam. infekce, pravděpodobně chl. pneu.

......... Před asi osmi měsíci jsem měla pozitivní chl. pneu v IgA a IgG,

při testech cca před čtyřmi měsíci všechno negativní..."

Výsledky od Dr. Klubala

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

A jak ji vychazel krevni

A jak ji vychazel krevni obraz, leukocyty, neutrofily, jaterni testy, cholesterol, imunoglobuliny u imunit. systemu, CD57,CD4,CD3,štitna zlaza atd.?

Krevní obraz je vše v

Krevní obraz je vše v normě, leukocyty nejsou nižší, jaterní testy všechno v normě, cholesterol v normě, štítná žláza v normě. U imunity všechny měřené imunoglobuliny v normě, u té buněčné CD3, CD4, CD8 - nižší absolutní počty, CD 57 tam nikde nevidím, jen nějaké CD3-16+56+ tam je nižší abs. počet i nižší CD3-16+56+NKb. Komentovali to rozhozená imunita, to u dětí v růstu může být, je tak slabá, nemá žádné rezervy, atd. atd., kupte Prevenar - to už dobrala, a Olimunovac, ten dáváme teď.

U me tedy leky na podporu

U me tedy leky na podporu imunity byly naprosto k nicemu, vcetne injekci immodinu a ze jsem vyzkousela snad vsechno. Naopak si myslim, ze v pripade vnitrobunecnych infekci je to navic jeste kontraproduktivni, protoze se imunita podporuje a vychyluje tim nespravnym smerem. A ve zdravem imunitnim systemu probiha neustaly balanc, kdy jedno vyvazuje druhe. CD4/CD8 je pomer na ktery hodne koukaji v zahranici pri lecbe borelek, chlamek, atd. CD57 u nas bezne neprovadi, ted snad nove jen nekde. Daval sem odkaz Jirka, muzete pohledat myslim v Owenove blogu. Pravdou je, ale ze je to nespecificky marker, takze jen napovi, ze je tam problem, ale neurci, jestli z chlamydii, borelii ci jinych. Prevenaru bych se ja osobne branila. Kazde ockovani muze jeste vice oslabit a ona ma evidentne jiny problem. 
Cpala bych ji vitaminy, aby alespon, kdyby se pak nasadila nejaka lecba, mela lepsi start. Co se tyce vitaminu D, citila jsem neprijemne kazde zvyseni o 1000iu. Zvyseni o 400iu bylo celkem v pohode. Nicmene ja to delala u atb a bez atb takove reakce byt nemuseji. Nektera atb zvysuji porfyrii a taky zvysuji metabolismus vitaminu D, takze tam je to pak slozitejsi. Ja myslim, ze kdyz zacne s nejakou mini davkou jako 400iu, nemuze nic pokazit. Cinnost T lymocytu primo zavisi na vitaminu D a kdyz je decka malo, nemohou poradne fungovat (to je prave ta bunecna imunita). Dale makrofagy decko potrebuji k produkci antimikrobialnich peptidu- cathelicidinu. Pokud chodi malo ven, kdyz je nemocna, zjevne decka ze slunicka moc nema.
Pokud ji v jejim stavu zjistili, ze se ani nesetkala s EBvirem, dost bych se zamyslela nad kvalitou laboratore. Mozne to samozrejme je, ale byl by to tak vzacny ukaz asi jako bily tygr u nas pred barakem. Zvlast pokud ma snizenou bunecnou imunitu. Bude zajimave vedet, co ji pak vyjde u Klubala. Tak hodne stesti..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já se zrovna na to, jestli

Já se zrovna na to, jestli je vůbec reálné, že by se s EB viry nesetkala, ptala. Doktorka mi řekla, že to není neobvyklé, že se s tím spousta lidí setká až v dospívání. Je mi divné i to, že se podle Elisy nikdy nesetkala s chlam. pneu, když já jí mám a celý roky žijeme v jedné domácnosti.
Ještě k tomu Prevenaru - nebyl to prevenar očkování, to bych jí nenechala očkovat, byl to PREVENTAN - nějaký potravinový doplněk na podporu imunity, řekli ať ho koupím, aby mi zavřeli hubu, abych měla pocit, že jí "léčí".

Možná pro klid duše

Možná pro klid duše Rosovi, protože vím, co to je být vydeptaný, když člověk neví, co mu je a ještě mnohokrát horší to bude u vlastních dětí, bych Vám poradil přesvědčit (přemluvit nebo něco) nějakého doktora, aby Vám napsal žádanku na ty testy u té Vidie. Kompletní EB viry, kompletní IF i Elisu na chlamydie i rodové. Mykoplasmu, snad i borelie, toxocaru. Borelie v ZU. KO asi je jedno kde. Bude to pro Vás lepší, že budete mít něco už v ruce, když dojdete za Klubalem. On Vám to pak napíše pravděpodobně znova, ale už můžete porovnávat. V nejhorším případě si to zaplatit, ale to by byla velká částka. I pro Vás psychicky bude dobré, že se něco už děje. V mezidobí, přesně, jak píše Adriana, brát doplňky.

S tím tygrem to je

S tím tygrem to je dobrý:-). Jinak Klubal dělá chlamýdie a EBV ve Vidia diagnostika Praha, Borelky v ZU a KO v Synlabu. Píšu to proto, protože to i on sám zdůrazňuje, jak je kvalita laboratoří mizerná. Asi jak píše Adriana, to, že nedává chlamydie v Synlabu už o něčem svědčí. Dalším faktem, který by mohl mluvit pro Vidiu je to, že vedoucí laboratoře je doktorka Hrubá, který předtím byla vedoucí ZÚ pro zkoumání chlamydióz a syfylisu na Karláku, kde dělají PCR. Dnes tomu šéfuje po dr. Hrubé, dr. Zákoucká. Jestli si ale dobře vybavuji, tak Vidia ale neměla (nevím, zda teď se to změnilo) WB na chlamky. Tudíš mi vždy dělají rodovou Elisu + IF.

 

K tomu D je tuším dobré

K tomu D je tuším dobré brát K2 vitamín, bez něj to D tělo snad špatně využívá, ovšem kde jsem to zrovna četl, to teď momentálně nepovím.

Jinak souhlas a Adrianou.

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Tak preventan je jina, v

Tak preventan je jina, v puvodnim prispevku bylo prevenar. Akorat mi neni jasne, co v tom je: viz http://www.lekarna.cz/preventan-tbl-30/

Tak to je asi jako kdyz mi nekdo rekne, ze v babovce jsou tuky, sacharidy a voda.., co tam pisou ve slozeni.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Já se samozřejmě

Já se samozřejmě přepsala, jak furt sedíme v čekárně u doktorky a ze všech stran na nás čučí ty reklamy na očkování, jsem z toho zblblá... U toho preventanu je i příbalový leták absolutně nicneříkající, je to prostě nějaký doplněk stravy, tak to žádné zázraky samozřejmě neobsahuje...

Teď mi, po šesti týdnech

Teď mi, po šesti týdnech od odběru přišla sms z imunologie, dcera Stázka, 14 let (viz její potíže nahoře) má hraničně pozitivní autoprotilátky, doporučují revmatologii.

 Bacha, není revmatolog

 Bacha, není revmatolog jako revmatolog. Zkus

http://www.znamylekar.cz/6754/mudr-kucharska-radka/revmatolog/praha-1


  • Přestěhována na Senovážné nám.Praha 1

Sice asi chlamky léčit nebude chtít, ale něco o nich ví ..... může pomoci zprávou, navést někam ... ví, že ATB fungují, ví, že je to na dlouhé lokte, ví, že to pacient přežije ....

měla by mít tel. 224 142 044


Někde se musí začít. A sepsat tu tabulku od počátku, co, kdy, jak, ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Díky, obrátím se na ní.

Díky, obrátím se na ní. Pak poreferuju o vývoji.

 Jako nečekat zázrak, ale

 Jako nečekat zázrak, ale jak říkám, nějak se musí začít, a schovávat všechny zprávy a trvat na souvislostech, je to buď anebo, buď se z toho dostane nebo skončí velmi bledě, konec konců sama víš, co to je být invalidní, a jí nikdo nic nedá, nikdo nezaměstná unaveného, věčně marodícího člověka s chlamydií indukovanou ReA ....

HLA-B27 testovali?

březen 2013 ukončení CAPu 

netestovali

netestovali

Tak se domluvte obě pak s

Tak se domluvte obě pak s tou revmatoložkou. Je to dobré vědět. 

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, ty máš s dotyčnou

Jane, ty máš s dotyčnou dr. osobní zkušenost?

 Mám, ale neléčí mne. 

 Mám, ale neléčí mne. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Stázka -

Stázka - pokračování
Pokusím se popsat, jak story pokračuje. Dr. Kucharskou jsem zatím nekontaktovala, dětská doktorka trvala na dětské revmatologii s tím, že Stázku objedná a dá mi vědět.
     Po asi třech týdnech jsme k ní šly znovu, s tím, že dceru pořád bolí v krku, pořád je unavená atd. atd., že chceme aspoň tu revmatologii, aby dovyšetřili autoprotilátky. Opět se doktorka snažila zjistit, co je Stázka za homeopatický typ, až jí tím výslechem rozbrečela. Dostala další homeopatika a já příslib, že tu revmatologii objedná.
     Mezitím jsem ze zoufalství napsala mail tomu ORL Dr. Markovi, co je o něm zmínka ve zprávách z konference Chlamydie... Vzal nás hned druhý den, udělal výtěr a odběry i na borel, chlam, myco. Řekl, že na chronický problém v nosohltanu to vypadá, ptal se na výsledky z alergo, imuno a na tisíc dalších věcí, celkem dobrý dojem jsem z něj měla.
     Ve výtěru byl streptokok ze skupiny G a zlatý stafylokok, dal Zinnat na 14 dní. Dál našel zvýšené eozinofily - na dvojnásobek horní hranice, a monocyty - nad normu, ale ne tak výrazně. A vysoký T3 volný. Podle něj se o chlamydie nejedná, ale je tam několik problémů k řešení pro dětskou doktorku, napsal zprávu. 
     Výsledky jsem k dětské donesla, ptala se, jak dceři je, hrozný údiv, proč jsme na ORL šly do Brna a bez doporučení. Místo aby zkusila třeba otestovat nějaké parazity, toxokarózu atd., (kvůli eozinofilům), nebo aby nějak aspoň zkusila blíž vyšetřit štítnou žlázu, mluvila o tom, jak je dcera labilní, jak můžeme pak dávat homeopatika, vitamíny, antibiotika horem dolem a nic nepomůže, že mám s ní chodit k psychologovi!!! Tak jsem opět řekla, že je jí neustále zle, je strašně unavená, bolí jí v krku neustále, že by z toho byl labilní každý, navíc s tou její konstitucí, že je samozřejmě citlivá, ale že to není příčina, ale následek těch potíží.
     Druhý den jsem tam musela s druhou dcerou Anežkou - další angína v řadě. Čekaly jsme snad hodinu a když nás konečně vzala, vítězně mi oznámila, že Stázku objednala na kliniku pro děti do Prahy, aby se vyloučilo, že jí něco je. Já blbec doufala, že hledají, co jí je. Navíc, ani žádné výsledky, ani doporučení, nic mi nedá do ruky, domluvila se s paní doktorkou na klinice, že jí to všechno pošle mailem. Tak si dovedu živě představit, co tam napíše.
     No a k dovršení všeho mi řekla, že druhá dcera s angínou je to samý, taky labilní, jen to na ní není tak vidět. Bohužel má asi pravdu v tom, že moje i holek potíže mají společnou příčinu, akorát to nebude ta psychika, na kterou se to snaží hodit.

omg! Čo to preboha je za

omg! Čo to preboha je za lekárku???? Veď to už je pomaly na trestné oznámenie za zanedbanie starostlivosti! Osobne by som sa nikdy viac u takto neschopnej lekárky neukázal, to je čistý hazard so zdravím. A k faktu, že nechce dať do rúk žiadne výsledky - na tie máš zo zákona plný nárok, skús napr. pohroziť sťažnosťou a kontrolou z poisťovne.

WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Je to tahle doktorka:

Je to tahle doktorka: http://www.znamylekar.cz/20932/mudr-krivankova-jana/prakticky-lekar-pro-deti-a-d/trest - má samá skvělá hodnocení, všichni pějí chválu. Jenže když homeopatika nezabírají, sedimentace v normě, výtěry - u ní - stále zcela negativní, teploty nejsou, a my otravujeme a otravujeme a otravujeme, tak jako všichni doktoři hledá cestu, jak se nás zbavit. Bolí a otéká oko, šup na oční, reakce po jídle, alergologie, bolí hlava, neurologie, bolí klouby, ortopedie, bolí v krku, ORL, bolí žaludek, chirurgie, gastro, nemocnice... Všude všechno OK, no a my furt otravujeme s kombinací stále těch samých opakujících se kolísajících potíží. Bohužel, dětské doktorky jsou tu tři. K první jsme chodily do věku dětí cca 1 a 3 roky, začal kolotoč angín a chtěla jsem zkusit, jestli jiná nepomůže víc. K druhé jsme chodily do asi 11 a 13 let, začala potíže házet na psychiku a navíc to byla i moje doktorka, věděla o mojí diagnóze deprese, která byla celou dobu špatně, tak to vztáhla i na dcery a nabízela kineziologii a homeopatika. Letos snad o prázdninách jsme přešly k té poslední, empatie a zájem největší, jenže bohužel ty potíže trvají a trvají a už nás má asi plné zuby. Ona věří, že se Stázka necítí dobře, ale podle ní je infekce vyloučená, sedimentace i CRP je přece v normě, i ASLO! Tyhle tři hodnoty mi pořád otlouká o hlavu. Na ty vysoké hodnoty některých leukocytů mi řekla, že psychika umí rozhodit všechny procesy a hodnoty. Tak to musí být v psychice, jinou možnost nevidí, nezná, nepřipouští. Se Stázkou jdu ke Klubalovi 3.1., to už budeme mít nejspíš z KLINIKY všechno vyloučené, včetně plochých noh a zácpy.

pozrel som na tie jej

pozrel som na tie jej hodnotenia na webe a vykazujú vysokú mieru manipulácie. Dobrá polovica všetkých príspevkov sa tam objavila v priebehu niekoľkých dní, nezriedka tempom 3 príspevky denne - to je vysoko netypické. Tiež rukopis všetkých príspevkov je veľmi podobný. Takže verím tomu, že minimálne polovicu pochvalných príspevkov si napísala doktorka sama z rôznych počítačov a poprípade jej pomohli rodinní príslušníci. Ďalší negatívny signál ohľadom jej dôveryhodnosti.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

To je fakt děs a nejhorší

To je fakt děs a nejhorší je ta bezmoc...:( Dobře vím, proč sem kontakt s doktory omezil na minimum.

Rosovi, samozřejmě vím o

Rosovi, samozřejmě vím o čem mluvíte. Nicméně nechápu, proč se necháte takto odbýt (např. že Vám nic nedá do ruky). Aniž bych znal nějaké směrnice či co, tak jsem si jistý, že doktor Vám do ruky výsledky (kopie) dát musí. Další věc je, když chodí k doktorce, která (dle Vašeho popisu) pravděpodobně holduje hlavně homeopatii (vůbec to neznevažuji, nicméně Vaše dcera má nejspíše problémy, na které je homeopatie krátká) tak proč ji nezměníte? A pokud vím, tak v dnešní době se žádné doporučení snad už nemusí dávat, jen je to trochu dražší. Takže neklejte na doktory, ti jsou pokřivení systémem a leností spojenou s arogancí a zaměřte energii, jak dceři pomoct a hledat ty nejlepší odborníky! Držím palce.

Mam77, už jsem psala výš,

Mam77, už jsem psala výš, že už je to třetí doktorka a bohužel poslední, co máme v dosahu. Já dobře vím, že mám právo chtít výsledky, ty co mi prošly rukama, mám ofocené pro Klubala, jen jí nechci ještě víc popudit a utvrdit v tom, že se v těch výsledcích šťourám, že si dělám diagnózy na netu, nechci to ještě víc pohnojit v tom, že si bude myslet, že jim ty potíže sugeruju. Ona si nejspíš myslí, že to moc sledujeme, moc prožíváme, moc hrotíme. S doporučením je to taky tak, ona i já dobře víme, že můžeme jít kam chceme, jenže pak jdu na ORL do Brna bez doporučení a jsem za černou ovci, která hledá doktora, aby potvrdil to, co si myslím já. Tak jsem jí chtěla nechat tu revmatologii objednat, aby neměla dojem, že si chci vydupat konkrétního doktora. Proto nás taky posílá na tu kliniku, ona si myslí, že toužím po kapacitách a že jim spíš budu věřit. A že když to bude mít od nich posvěcený, že jí nic není, tak už nemám co reptat a odmítat psychologa. Přitom já jsem předem přesvědčená na 99% o tom, že to bude k ničemu, další krevní obraz a aslo a revmatoidní faktor negativní. Zatím u všech doktorů (mimo Klubala) jsem se setkala s tím, že jakmile se začnu víc ptát, argumentovat, oponovat, tak se seknou a potvrdí si, že jsem magor.

ad reakcie doktorov na

ad reakcie doktorov na vzdelaného pacienta - ja som raz zažil aj situáciu, že lekárku chytila panika, keď som začal študovať papier s výsledkami a komunikovať s ňou v lekárskej latine. A prakticky okamžite ma vyhodila von spolu s komentárom, že keďže jej nedôvorujem, mám si nájsť iného lekára. Je to fakt, lekári sa boja vzdelaných pacientov.
WP 05/2008-03/2009,pauza,pokrač.od 06/2009. Mycopl.Pn,Cpn,reaktivované EBV.CFIDS. Liečba: NAC,doxy,roxiazi,entizoltini,vit.D občasné dávkovanie, plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Zlepšenia počas liečby

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

jj, vím to, není to

jj, vím to, není to jednoduché. Pak bych Ti už jen poradit, rovnou se zkusit objednat do Německa a paralélně řešit Klubala. Vím, je to o penězích, sám mám ale dítě a zadlužil bych se kvůli němu po uši, aby mu to hlavně pomohlo. Jinak samozřejmě chtěj kapacity a hlavně kolem sebe hodně křič, protože ty doktoré jsou ignoranti:-(.

Všechny zdravím. Na nějaký

Všechny zdravím.

Na nějaký ten rok jsem se tady na to vykašlala a dlužím dokončení.

Nakonec u dcery Klubal diagnostikoval ehrlichie a toxokarózu. A rozhozený hodnoty u imunity, počty těch buněk. Brala asi tři měsíce ATB, nepamatuju si přesně, ale nejspíš azi a doxy. A tři cykly Vermox. Už zhruba po týdnu bylo zlepšení, u těch dětí to je rychlejší, není to v nich tak zažraný asi.

Další dvoje odběry byly po půl roce a roce a OK.

Pak měla klíště a potíže se vrátily, asi měsíc po klíštěti. Znova byla ehrlichie ve výsledcích jako infekce na začátku, na reaktivaci to podle K. nevypadalo. Tak měla atb 6 týdnů a zatím dobrý.

Funguje, chodí ke koním, do školy atd.

Ta naše dětská si myslí, jak pěkně jí z toho dostala homeopaticky, páč už jí nic raději neříkáme.

Tak hlavně, že to pomohlo a

Tak hlavně, že to pomohlo a ať to vydrží! 

 

"Ta naše dětská si myslí, jak pěkně jí z toho dostala homeopaticky, páč už jí nic raději neříkáme."

 

Je to smutné, ale žijeme ve lži dále, ale o to více díky za zprávu, protože je asi mnoho lidí, kterým to snad tady pomohlo, ale nestálo jim za řeč to někomu vůbec říci. 

 

"Nakonec u dcery Klubal diagnostikoval ehrlichie a toxokarózu. A rozhozený hodnoty u imunity..."

 

No je vidět, že červíci jsou ve hře....

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, děkuju za

Jane, děkuju za reakci.

Napíšu ještě snad během zítřka moje pokračování s atb do blogu. A příběh syna, má mykoplasmy pneumoniae a latentní TBC. Už je taky u Klubala, nic jinýho se tady snad ani nedá vymyslet. Prostě promořenost celých rodin je skutečnost a ne báchorka.

pridal som link do príbehov

pridal som link do príbehov pacientov

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k