Sumamed

Zdravím. Po 2 měsíčním přerušení ATB léčby podle protokolu na LB /léčeno od prosince 2010 do 30.5.2011/ jsem najela před měsícem na WP.Chlamydie pn mám v IgG a IgA hraniční, před léčbou slabě pozitivní.Jinak žádné jiné potvory.
3 týdny před aplikací WP jsem užívala NAC plus Ester C.
Asi 2 týdny k Doxy 200mg denne užívám Sumamed 250mg každý 2.den.Bolely mě klouby už před začátkem protokolu,
ale nejvíc jsem pociťovala zhuhnutí křížové a šíjové oblasti zad, bolesti kyčelních a kolenních kloubu, otoklé kolena.
Pro změnu začali bolet nárty DK a pravé rameno.Je to reakce na léčbu  cpn nebo vedlejší účinek Sumamedu, v příbalovém letáku:
Poruchy kostrovej a svalovej sústavy a spojijového tkaniva: atralgia/bolesť klbov/. ? Ta ztuhlost zad někoho taky trápí?
Někdy jsem měla problém / ještě před WP/ se v posteli přetočit z boku na bok.
Stále ješte chodím 1x za 2týdny na injekce Polyoxidonia, na to mám taky reakce, zhoršení stavu, bolesti kloubu a zad.

"... Pro změnu začaly

"... Pro změnu začaly bolet nárty DK a pravé rameno. Je to reakce na léčbu cpn nebo vedlejší účinek Sumamedu, ..................
Někdy jsem měla problém / ještě před WP/ se v posteli přetočit z boku na bok..........."


Co to je, ví jen bůh! Má  osobní zkušenost však praví, že to spíše ale bude reakce na léčbu cpn a bude to sec sakra dlouho trvat ...


"...Stále ještě chodím 1x za 2 týdny na injekce Polyoxidonia, na to mám taky reakce, zhoršení stavu, bolesti kloubu a zad..."

Polyoxidonium neznám, ale ochutnal jsem Isoprinosine a reakce byly, ale dost opožděné, zato ale pořádné.  


Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, dík za odpověď,Já

Jane, dík za odpověď,
Já jsem zatím oslavila společný "aktivní" život s chlámkami v trvání 2let, tatže se utěšuju, že mi to snad nebude sec sakra dlouho trvat.
To Polyoxidonium píchají na Slovensku, jisté ale je, že jsem podle imunologa jediná, kdo má s nim problémy, Isoprinosine jsem užívala 2měs. a žádná reakce.
Ještě jsem prý jediná podle gastroenterologa, kdo měl křeče a reakce na Pankreolan forte.Náhodou mi udělali AMS v krvi a moči a to mám systematicky zvýšené už asi rok.Nedělaj to taky chlámky? A zvýšené trombocyty? Taky furt.A protilátky u cpn stále nízké a při ATB.
Já si často čtu příbeh DW, jeho pohybové problémy na mě sedí, zvlášť to rozhlížení se na křižovatce - otáčení se celým tělem.
Je chvályhodné, že tyto stránky existují a svým zpusobem nás nemocných zachraňují.

Brenda,WP od 7/2011, před tím pul roku ATB podle léčby LB, CFS, fybromyalgie,oligoataralgie

Brenda

 Nevím co je AMS.  Jak je

 Nevím co je AMS.  Jak je to s trombocyty nevím, ale na cpnhelp popisovali, jak měli problémy s odběrem krve, nechtěla téci, byla jaksi hustá......zkus tam pohledat 


Protilátky nic neříkají o stavu pacienta ani nákazy.  Na chronické infekce cpn jsou testy neadekvátní, slouží tak akorát na výmluvu proč nic nedělat. 


S tím Isopronosine tuším, že pokud je příliš velká zátěž těmi potvorami, tak to asi nefunguje, teprve když se toho člověk částečně zbaví a imunitě se uvolní svázané ruce, pak to teprve začne fungovat. Já ho polkl až asi 4. rok na SP a nestačil jsem se divit, ale jiný to polkl  před protokolem a nic! K velkému údivu imunoložky, která ostatně asi byla stejně imunoložkou  tak akorát z leknutí! Do mne nacpali kdeco, Imudon, Broncho-Vaxom ® pro adults, Luivac, WOBENZYM a nic. Škoda peněz a ztraceného času!!! 

"..To Polyoxidonium píchají na Slovensku, jisté ale je, že jsem podle imunologa jediná, kdo má s nim problémy,..", no, možná to u tebe zrovna nějak zabralo, ale proč to dávají, když to jiným nic nedělá? Pokud není žádná reakce, je to divné, ne? Nebo to nemá nic dělat? Čert aby se v tom vyznal!

",,,Já jsem zatím oslavila společný "aktivní" život s chlámkami v trvání 2let.." toť otázka. Ty potvory totiž dlouho o sobě nedávají moc vědět a jeden si bláhově myslí, že nic nemá, respektive spousta "problémečků"  se připisuje jaksi úplně něčemu jinému a pak přijde nějaký problém, stres, jiná infekce  nebo prostě se  utrhne  ucho pověstného džbánečku a je zle ... nikdo tomu pořádně nerozumí. To je to neštěstí!!   

březen 2013 ukončení CAPu 

AMSjest amyláza,

AMS

jest amyláza, enzym,který štěpí škrob na cukry, vyrábí slinivka bř.a sliny, zvýšená poukazuje na zápal slinivky, já mám S -AMS z krve a U-AMS z moči zvýšenou. Někdy fakt mám bolavé slinné
žlázy / že jsou to oni mi potvrdila PL /, ale žádné trávící problémy nemám.Je fakt, že se toho doktoři chytili a mě zaplavili plejádou všelijakých nechutných sondáží.Jako obvykle na nic nepřišli.
Imunolog mi vyprávěl, že ostatní pacienti se po Polyoxidoniu cítí jak po slabé viróze cca1 den. Mně  trvají bolesti celého těla 5 dní. Ty injekce jsou prý na to,že člověk se cítí vitálnější. A Isoprinosine je má synergizovat. U mě to znamená, že vydržím 10 dní nepadnout hned po obědě do postele a mužu klidně fungovat do pulnoci, ale jak se blíží termín injekce, totální únava přichází a o cca 12 30 hlava a oči padají a tělo nespolupracuje. Takže mi bylo vysvětleno, že dni únavy se budou zkracovat a energie se zvyšovat až do úplného vítězství . Lidského umu nad strastmi života!

Ano, "aktivní" jsem myslela termín, kdy dali cpnky o sobě vědět a okamžitě přešly do chronicity. 2týdny před potížemi jsem byla v jedné místnosti s osobou, která je měla potvrzené. Ale i  u nás doma se  od dětství smrkalo, sestra má alergie, otec měl punkce dutin. Já jsem na tom byla dobře, lékaře nikdy nevyhledávala. Ale zase jsem netušila, jak strašně mohou být záludní a co se musím všechno ještě doučit!

Brenda

"...2týdny před potížemi

"...2týdny před potížemi jsem byla v jedné místnosti s osobou, která je měla potvrzené. .."

Vzhledem ke tvrzení, že 80% lidí má protilátky, bych to na jednoho neházel,  i když člověk nikdy neví.

Každopádně s těmi potvorami v sobě člověk bývá dost chytlavý na kdejaké virózy, každý kašlající, chroptící úderník  je pak potencionální příčinou toho, že člověk do třech dnů spolehlivě lehne. Já osobně prchal z tramvají první zastávku, jak tam začalo nějaké takové individuum se skleněným zrakem chrchlat, leč postupně mi to bylo stále méně platné a stále více jsem víc marodil, než vydělával, až jsem  měl definitivně po kariéře. Nicméně dlouho mi zdánlivě nic nevadilo,  než   to  pak  postupně  a nenápadně začalo pomalu  a jistě gradovat ...   

S tou amylázou ví bůh, ale přečti si např. "Celková α-amyláza v diagnostice" na  http://www.wikiskripta.eu/index.php/Amyláza  

Potíže v nichž mívají či mohou mít prsty Chlamydophila pneumoniae či podobné breberky, bývají dle zkušeností tu přítomných chroniků interpretovány různě, hlavně  ale obecně nejsou spojovány s nimi, s nákazou, vždycky se hledá nějaká jiná příčina léty zaškatulkovaná, např. idiopatická   anemie či   anemie neznámé příčiny je řešena železem, aniž by někdo zkoumal,  je-li to skutečně nedostatkem železa či něčím jiným, což v našem případě má za následek přilívání oleje do ohně, obrazně krmení chlamek, místo aby se léčba zaměřila na ně za účelem jejich eradikace ... obdobně se do kloubů cpe Diprofos, který v případě infekce je kontraproduktivní ...atd.

Zkrátka a dobře chlamáci nezapadají tabulek ...


Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k