Zpráva pro trachomatiky

Zdravím všechny trachomatiky, dnes se mi dostala do ruky žádanka vidia-diagnostiky, kde byly do příslušných sekcí rozděleny bakterie, viry atd.

No a světe div se, chlamydie trachomatis je regulérně klasifikovaná jako respirační infekce.

Toliko o tom, jak vám lékaři tvrdí, že jste promiskuitní a vy nevíte, kde jste k tomu přišli.

Samozřejmě, pohl. přenos také možný.

Jee, nemohla bys to

Jee, nemohla bys to naskenovat?? To by bylo moc poucne. Nebo nemaji to nekde ke stazeni? asi ne, co.. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

http://www.vidia-diagnostika.

http://www.vidia-diagnostika.cz/

Nahoře vpravo žádanky ke stažení. Ale je to kolonka pro vvšechny 3 chlamky najednou. Takže všechny jsou asi respirační.:-)

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinia, CMV, EBV: chronická únava, radiculitida (bolestivý zánět kořenů míšních nervů), bolest celé nohy, bolest SI skloubení a dalších asi 10 problémů.

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Kamarád mě předběhl :-).

Kamarád mě předběhl :-). Každopádně, jak vidno, řazeno regulérně jako respirační infekce i jako pohl. choroba, tak ať jdou všichni s tou promiskuitou do háje zelenýho. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k