Upravy webu

Mazat dealery, komentare k jejich prispevkum, osobni utoky a narusovat beh diskuse?
85% (11 hlasů)
Ne, nechat vsemu volny prubeh, nic nemazat. Zachovavat komentare.
15% (2 hlasy)
Total votes: 13

Jelikož se ještě nejlépe

Jelikož se ještě nejlépe neorientuji, co skutečně pomůže na mou ch.pneu, a jsem skutečně zoufalý, vzal bych defacto cokoli, v čem bych měl šanci na snížení problémů. Pakliže přípravek NEPOMůže-ani neuškodí, je to jen tahání peněz z mé kapsy..... Kdo ale je schopen objektivně rozlišit, co pomůže a co né???

Přestala bych s těmi

Přestala bych s těmi polemikami a být tebou bych si přečetla celý Wheldonův protokol, tam najdeš odpovědi, které hledáš. Důkazem, že léčba zabírá je například adriana a další, kteří se podle protokolu léčí už delší dobu a jejich stav se zlepšuje. 
Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Uzivatele zde vetsinou

Uzivatele zde vetsinou vyjadruji sve vlastni zkusenosti. U kazdeho tvrzeni o ucinnosti a pusobeni toho, ci onoho produktu, je zvykem k takovemu vyroku pripojit link na odbornou studii ci zdroj, z ktereho uzivatel vychazi. Informace, ktere nejsou takto osetreny, nebereme v potaz jako relevantni.

Pokud autor odmita zverejnit, z ceho vychazi a na internetu zadne studie nelze nalezt, pouze propaguje urcity vyrobek, uvadi nepravdive informace o taxonomii i etiologii chlamydie, informace, ktere jsou v rozporu s naprosto zakladnimi poznatky z biologie, troufam si tvrdit, ze neni tezke rozlisit, ze se jedna o podvod.

Klicem k rozpoznani jsou nejspise vlastni vedomosti, ktere lze ziskat prectenim nekolika materialu zde zverejnenych, shlednutim linku na zdravotnicke servery, pripadne otevrenim nektere internetove encyklopedie.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Je smutne, ze se samostudiu

Je smutne, ze se samostudiu musime venovat my a ne lekari, ale jinou cestu ke zdravi v nasem systemu zdravotni pece neznam...
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Bohužel i ten největší 

Bohužel i ten největší  volnomyšlenkář občas dojde k závěru, že čeho moc, toho moc. A když je toho moc, tak je toho moc  a je třeba se rozhodnout. A tahle role (pole) je naše a je na nás, kolik plevele tu volně necháme rozplemenit. Chceme-li sklidit žito, nemůžeme sít koukol, byť má hezké květy. A chceme-li sklidit zrno na chléb, nemůžeme si dovolit paličkovici nachovou. To by ten chléb pak nebyl jedlý!

Jan

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k