Zajímavá zkušenost

Tak jsem dnes zase "o něco chytřejší"...

Ráno jsem byla u obvodní Mudr., co jsem jí dávala Wheldona číst, prý je to zajímavé, že se ve škole před dvaceti lety učili, že chlamýdie jsou viry a že dnes léčí dlouhodobě makrolidovými antibiotiky  a že se to léčí, pouze, když má pacient "nějaké potíže... Můj muž se nechal testovat a má je stejně jako děti "pouze" v IgG, že se s tím prý už setkal, ale není to akutní... Řekla jsem jí, že jdu na gynekologii a že mám obavu, zda-li mi paní doktorka na to něco ještě dá (měla jsem roxi 14dní, 3x150mg)... a ona, že když ne, tak si mám přijít za ní...

No, gynekoložka mi původně řekla, že je to zánět akutní, dnes mi ukazovala výsledky a bylo tam Elisa chlam. pneu IgG 1,186 - pozit, ostatní  negat. Tak nevím, co si o tom myslet..., to přece neznamená akutní infekci, jen paměťové protilátky, ne? Může mi tu někdo říct, jestli je ta moje hodnota nějak zvlášť vysoká ? A hlavně mi řekla, že to znamená, že už to nemůžu nikdy dostat, jen kdybych měla nějakou velkou respirační infekci, tak se to může vrátit a léčila mě roxi jen proto, že mám dg RS, jinak bych dostala na tři dny Summamed a hotovo.

Myslela jsem, že sním... 

 Šla jsem tedy za obvodní a ta mi napsala roxi další dvě balení...  , což mi asi moc nepomůže..., ale chci doufat...

Budu to brát a příští týden jedu do MS centra, chci se o tom pobavit s Mudr. tam..., i když...

Myslíte, že brát tak dlouho roxi mi může uškodit...? 

PANEBOŽE! To snad není

PANEBOŽE! To snad není možný. Tak chlamýdie, které jsou bakterie jsou najednou viry, jo? A na viry zabírají antibiotika od kdypak? Chudáci doktoři, jsou někteří tak opoždění.

Nevím, jestli jsem to neříkala tobě- IGG při potížích (to znamená RS atd.) ukazuje na chronickou chlamydiovou infekci.

 Správně, teď to rozhodně dostat nemůžeš, protože to už stejně máš. 

Tak samotné roxi to nevytrhne. To je celkem jasný. Já bych to nebrala a schovala si to na protokol, je to alternativa k azitromycinu.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

"Správně, teď to

"Správně, teď to rozhodně dostat nemůžeš, protože to už stejně máš." Hezky to napsala Bunny. Paní doktorka by zasloužila být po škole.

Jinak když máš rozjetý ten Roxi, sežeň k němu Doxybene a plynule bych pokračoval na Wheldona. Pokud neseženeš Doxy, je opravdu lepší počkat, až budeš mít zásobu obou ATB.

Na Wheldonově protokolu - Roxi, Doxy, Tini - od 7. 2006. Chronická únava, zánět míšního kořene, bolest celé nohy a dalších asi 10 problémů. 

Na Wh. protokolu Roxi, Doxy, Tini od 7. 2006. Borelie, chlamydie, bartonella, yersinie: chronická únava, radiculitida, bolest celé nohy, brnění, bolest SI skloubení atd. Po 12 měsících Wh. veškeré hlavní problémy pryč, až na bolest SI skloubení a únavu. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k