RS, imunosuprese a pozit. IGG u dětí

Byla mi diagnostikovaná akutní infekce chlamýdiemi pneumonie na gyn - z krve, dostala jsem na 14 dní Roxithromicyn 3x150mg, už jsem to sem psala, mám dg RS a ty chlamýdie mě dost psychicky rozhodily, tak jsem narazila na tyto stránky a nyní o všem přemýšlím...

Podle všeho se chlamýdie staly aktivní díky imunosupresi, kterou na RS užívám - Imuran 100mg denně, snižuje to imunitu, aby se nedráždila RS.

S chlamýdiemi se podle naší dětské imunoložky setkal v životě každý a záleží jen na individuální imunitě, jak se k tomu postaví. Nechala jsem hned testovat děti a mají pozit. na cpn v IGG a podle ní není důvod k nějaké léčbě, nemají problémy, jen ten mladší bývá přes zimu častěji nemocný a hypogamaglobulinoemii (snížené IgA). To by taky mohlo být těmi potvorami, co? jenže nevím, jestli se dát na Wheldona s tak malými dětmi (6 a 11 let)... ještě jsem zvědavá, jak dopadne manžel, ale řekla bych, že stejně jako děti....

Dost mě tu znepokojí stavy při Wheldonu - vzhledem k RS, aby se nějak nerozhodila..., jsem relativně v klidu, až na ty gyn. bolesti, které ale nyní po Roxi přešly. Od začátku k Roxi beru i ACC - 2x 600mg - nic to se mnou nedělá. ACC chci brát dál......, bude to k něčemu...?

Říkám si - možná naivně - kdybych se postupně zbavila imunosuprese a vylepšila si imunitu, tak by mi ty chlamky mohly po tom Roxithromicynu dát nějaký čas pokoj..., ale ony si asi "dělají paseku skrytě dál"..., co?

 

Čau Bello, jak ti mohla

Čau Bello, jak ti mohla být na gynekologii diagnostikovaná chlamýdie pneumoniae?? 

Jo, je to individuální, každá imunita to zvládá jinak. Protože jedním ze "způsobovatelů" RS je chlamydiophila pneumoniae, tak by byl podle mě Wheldon víc než vhodný. Viz. Sarah a další na cpnhelp. 

No, imunosupersiva to mohla výrazně podpořit.  V případě bakteriální infekce je to doslova šílenství je brát.

U dětí, 11 by mohlo Wheldona myslím jet, u 6ti letého nevím, zeptej se na cpnhelp.

Chlamýdií je potřeba se zbavit, utlumit je antibiotiky můžeš řádově v dnech až pár týdnech, ale pak se to zas vrátí.  

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Jo, Bunny, me taky poprve

Jo, Bunny, me taky poprve diagnostikovali cpn na gynekologii z krve. Vicemene omylem. Delali test na chlamydie, rozepsali to a vysla cpn, trachomatis ne. Takze tehle nahode vlastne vdecim za to, ze vim, co mi je.

RS se ti na Wheldonovi  rozhodit nemuze, Wheldon RS zastavuje a postupne leci.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Fakt? uf, tak to byla teda z

Fakt? uf, tak to byla teda z pr.. klika. Zaplať pánbůh za to.  

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Ano, je to tak... na gyndě

Ano, je to tak... na gyndě to zjistili, mám takovou - poctivou Mudr. Bolelo mě břicho v podbřišku, udělala stěry a vzala krev a bylo to v krvi - akutní infekce a prý zánět vaječníků a močového měchýře.

S tou imunosupresí - chci od toho pryč, ale zřejmě to budu muset konzultovat v MS centru...

Chci zjisti názor právě gynekoložky, jdu tam v pondělí a taky obvodní Mudr, dala jsem jí číst papíry... tady od Vás..., ale mluvil s ní můj muž o tom, a prý mi má odstřihnout internet.... A přitom má sestru -údajně s RS - tedy ta Mudr, právě proto jsem jí to i dávala číst.

Wheldon a imunosuprese - to asi nepůjde dohromady, co? Že by bylo lepší být bez toho a začít případně potom...? 

Bello-měla by jsi odstranit

Bello-měla by jsi odstranit příčinu toho,co ti záněty močáku a RS způsobuje.Vše okolo je na nic,pokud to,co ti tyto stavy vyvolává v sobě budeš stále mít.Na tvém místě bych absolutně neváhala s léčbou Wheldonem.Vždyť RS má prognozu ,že se postupem časem horší.I když se ted možná cítíš trochu lépe a obáváš se reakcí(což teda asi každý zde) můžeš být ráda,že zatím by jsi to zvládla.Je mi líto ale zejména u RS k tomu zhoršování dochází(ne k opaku)V samotném Wheldonovu protokolu se u dávkování ATB píše toto-cituji:,,UPOZORNĚNI-U velmi progresívní RS je třeba zvážit přínos rychlého zastavení progrese,vzhledem k riziku reakcí při nasazení plných dávek ATB....TEdy-já bych nečekala až se mi to zhorší na tolik,že bych pak musela jet na rychlo léčbu s krutými reakcemi(abych zabránila nenávratnému poškození díky RS)Naopak,ted máš šanci jet si to pěkně v klidu a zabránit trvalým nenávratným následkům...Názor lékařky bude ovšem jiný-s tím počítej.Většina z nás tady musí jít mimo ,,TRADICE" našich lékařů(byť to třeba myslí dobře) 

Na Wheldonově protokolu od 5.2.07 Pro CFIDS,Fibromyalgii,poruchy spánku,autoimunitu štítné žlázy,chronické záněty, kolující bolesti po těle, Cpn a 1000 dalších problémů.Po měsíci léčby více energie a zlepšení zažívání..-)

< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k