DOVOZ NAC do Čech nebo (celé eurozóny?) ....

Prosím radu. Vždy jsem objednávala NAC od fi SWANSON a dnes jsem bohužel zjistila, že NAC se objevil v zakázaných produktech a do Čech ho nedováží. při studování podmínek jsem zjistila, že NAC jako takový má zakázané pouze Švédsko ... prosím ostatní o radu, jak si necháváte posílat NAC. SWANSON byl pro mne dostupným a splehlivým zdrojem právě NACu. Nevím co teď ....jestli se dá vůbec zaslat např. na Slovensko nebo do Německa ke známým ....?  Jak to řešíte? díky za odpovědi.

Jak jsi zjistila, že je na

Jak jsi zjistila, že je na zakázaných produktech? Zkoušela jsem teď nanečisto objednat a jako zakázaný se mi zobrazuje akorát nějakej sirup na kašel a výtažek z česneku.....?

omlouvám se špatně

omlouvám se špatně přeloženo do češtiny ...a tím i pocohopena věta:  We may not be able to ship this item to your area.
Ještě jednou pardon.

Od swansona mi přišel

Od swansona mi přišel nedávno balíček s NACem, v pohodě posílají.

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, zl. stafylokok, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, chronická žilní nedostatečnost, bolesti kloubů a svalů, únava)

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k