Potřebuji poradit

Prosím skušenějších a studovanějších: čím mám nahradit Clarithromycin v protokolu? 2x jsem měla generalizovaný výsev jako reakci. Dr.tvrdí, že teda budu mít problém na všechny makrolitika, tak to nějak sama neriskuju.
2. problém mě přepadnul pred 3 dny: byla jsem na kontrole u Pl a čekala tam jako obvykle 2hodky, vykládala potom doktorce, že nechápu to systematicky zvýšený AMS ve slinách, v moči a v krvi /už jsem kvuli tomu byla na hematologii, ultrazvuku bricha, gastroentero a zatim neg. / a za 3hod.po návrate do domova strašné krece v brise, krutý pobyt na zachode, zimnice a postel,jen konzumace ATB večer s kouskem chleba a obligatní Carbofit na noc za 2hodiny, potom další pobyt na WC, stopy krve va stolici - myslela jsem,že to je paprička kapiova konzumovana k obedu, 2dni unava a obcasné krece pod pupkem. Mnou uzaverovane jako strevni chripka. 2dni bez stolice,dneska dopoledne normalne, ale s krví. Nemuze to byt nejaka reakce na Doxy? V letáku se to jmenuje pseudomembranózní enterokolitida. Nevlastníte to taky nekdo?
Pozit. jen Chp. v IgA a IgG, ochrnování končetin, bolesti uzlin,únavový syndrom, fibromyalgie, MM
Clarithromycin,Mycomax, Plaquenil od 12/10, od1/11 Doxy,Nizoral,NAC,občas pyruvát, 1x Entizol 3dni, injekce Pyoxidonium,tabl.Isoprinosine

Pseudomembranozni kolitidu

Pseudomembranozni kolitidu jsem mela po cefalosporinech. Pomohlo bohuzel jen vysazeni tech ATB. Nastesti se to tehdy nepreklopilo do vaznejsiho stavu s hospitalizaci.

Ted na WP jsem OK, i kdyz me desi, ze bych to jeste nekdy treba mohla zazit... Zatim se ale drzim. Vim, ze kdyby to znova melo prijit, tak je to pro mou ATB lecbu asi konecna.

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

Dik za odpoved, mne to

Dik za odpoved, mne to relativne odznelo po 3 dnech, tak jsem radeji ani doktora nenavstivila, urcite by me odeslali na nejake prijemné vysetreni v brisni dutine. Asi to fakt byla strevní chripka.
ATB jsem nevysadila,jen zmensila davky.

Brenda

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k