Kde vás ošetří? Zavolejte na infocentrum, vzkázal Heger

Jezin, za tu dobu, co máš

Jezin, za tu dobu, co máš chronickou chlamydiovou infekci tě neošetří nikdo, to je ti snad jasné, to už sis mohl zvyknout. To není nemoc, nechej péči pro ty opravdu nemocné, ty jsi psychosomatik ! :-)

ale zkusit se to může, na

ale zkusit se to může, na poslání do pr..le jsem si už zvyknul, :-)))

Kdyby raději místo té

Kdyby raději místo té komedie začali konečně léčit příčiny nemocí a nehráli si na hasiče podpalováním stohů .....


Nicméně ono to je všude stejné, dovolím si překopírovat jednu takovou výměnu názoru z obou stran barikády, která má celkem obecnou platnost pro naše trable.  

http://forums.aboutmecfs.org/showthread.php?9938-nac&p=155399&viewfull=1

"I continue to emphasize that anyone doing methylation cycle treatments needs to be under the care of a licensed physician. The goal here is to help people, while avoiding pitfalls that can cause them harm.

I agree that is a good idea if possible. I spent $200,000 out of pocket over 20 years for testing and "treatment", not including pharmacy costs, with all sorts of licensed physicians and ended up with a $1500/month pharmacy bill and no healing at all because not one of them had a clue even when I told them the problem of needing "real b12". I did that for the first time in 1980. It just got me kicked out of practices and called names. Only a few were honest enough to tell me to go find somebody who understood what the problem was rather than calling me names and playing blame the patient. I was being treated to death by the standards of practice. I had a colleague who was a member of the Joint Commission - ambulatory care standards committee. I was in far more danger of serious injury and death from following the standards of practice than I ever was from taking these supplements...."

Taky s námi jsou často vyráženy dveře a je nám akorát tak spíláno, jen léčby jaksi není!

Na druhé straně si neumím představit, jak si někoho třeba s rozdrcenými kostmi z pod náklaďáku přehazují s výmluvou, že nejsou lidi! Jak si chudák v bezvědomí volá jakési infocentrum!

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k