jdu se přidat

Tak všechny zdravím, už se mi to nechce ani komentovat, jak jsem tím vším unavená. Patřím sem, chtě nechtě. Jsem objednaná k Nouzovi, tak uvidím. Mám jít za dva dny do úplňe nové práce na tři směny a je mi hůř a hůř asi rok po chlamidiích tr. Všichni doktoři v Mladé Boleslavi to asi prostě neznají. Všichni, co tu píšou poznatky, tak to už za mě všechno řekli.
Aspoň, že tu je pochopení howk

Ani nevím, jak to mám

Ani nevím, jak to mám udělat. Mám nastoupit do nové práce, na tři směny, která je fyzicky dost náročná. Není mi dobře, nemám moc sil, dva dny o tom intenzivně přemýšlím. Tu práci potřebuji, ale necítím se na to. Za deset dnů jdu k Nouzovi, jak to mám do té doby vydržet. Kdybych aspoň nevěděla, že mě ty svině žerou zevnitř. Nevíte, jak to zmírnit na pár dnů? Zatím bez nedostupných léků?

Těžká rada. Každopádně

Těžká rada. Každopádně nastup! Pokud to nepůjde, pak hupky dupky k PL a marodit. Pamatuj, že na nemocenskou máš nárok jako zaměstnanec a v případě skončení pracovního poměru jen po krátkou dobu ochranné lhůty. Jinak jsi bez peněz! A bez peněz se léčit nejde .....

březen 2013 ukončení CAPu 

Jenom taková technická - 

Jenom taková technická -  ono se to návštěvou doktora nezlepší, takže jde o to, jak to vydržet dlouhodobě. Tu práci bych určitě zkusil, ale záleží na tom jaké máš problémy. Musíš být sobec a jak píše Jan, kdyžtak budeš marodit...

Chvilkama bych to nejraději

Chvilkama bych to nejraději vzdala...

Budiž ti útěchou, že v

Budiž ti útěchou, že v tom nejsi sama! Je nás hodně , sama toho mám plné kecky a musím podporovat aspon psychicky syna, aby to nevzdal!! Takže musíš vydržet, at chceš, či nechceš!!!

http://www.ceskatelevize.cz/p

To je o něčem úplně

To je o něčem úplně jiném, o 7mi leté chřipce ..... 

 To jaksi nemá nic společného s třísměnným provozem .... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Zdenka Mertu mám moc ráda

Zdenka Mertu mám moc ráda a jeho tvorbu taky. Je pro mě překvapení, že měl CFS. U každého to nemusí být úplně nejtěžší forma nemoci, když byl schopen pracovat a jezdit do ciziny, na koni...,  ale z videa je jasně vidět, že ty stavy byly k nevydržení i u tak energického mužského jako je Z. Merta. Že dokonce uvažoval o sebevraždě. Něco jiného jsou ale možnosti léčení, které má člověk na volné noze a takový skladatel, který nemusí někde hákovat od- do a má peníze. A samozřejmě se jinak pohlíží na nemoc celebrity a obyčejného člověka. A obvyklý závěr a vyznění celého povídání, který zase staví CFS onemocnění do psychické škatulky. Jsem ráda, že se Z. Merta vyléčil, to každopádně.
(na WP od 10/2007, CFS, EBV, zl. stafylokok, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, chronická žilní nedostatečnost, bolesti kloubů a svalů, únava)

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Hm... Merta. Taky jsem se na

Hm... Merta. Taky jsem se na to dívala, no bylo to o ničem. Super únavový syndrom, když jezdil na turné, po USA a taky proháněl  ve volném čase koníky, to teda musela bejt hrůza...Mně tedy přijde, že vzhledem k jeho popisu všech potíží na něj padl spíš syndrom vyhoření... ale nechci spekulovat. Z medicínského hlediska nebylo řečeno nic užitečného. Proč taky - pořad byl o Mertovi a ne o CFS.
Ale samozřejmě mu přeju, že se to takhle zlepšilo. I když jeho vizáž nevypadá zrovna moc zdravě.

Cpn, h.pylori; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100
Cpn, h.pylori, b.afzelii; WP od 20.9.2010; NAC 1200, od 4.10.2010 DOXY 100, od 24.12.2010 AZI

Nechci být v opozici, já

Nechci být v opozici, já bych  neřekla, že se tam mluví o 7mi leté chřipce -  napětí,bolesti kloubů, v krku,/čili uzliny/, za očima,šílená únava, nespavost,deprese...to si myslím, že tu má každý, nebo skoro každý a nemáme chřipku, ale infekce. Jde o to, že když to má známá osobnost - je nemocný. Když to mám já - patřím na psychiatrii.  Lidem s takovými potíži většinou stejně nepomůžou. Hlavně, že ví, že je to po AIDS druhá největší zdravotní i ekonomická hrozba. Že za tím ve skutečnosti můžou být infekce - to nikdo ani nepřipustí. Sekvoje má únavu a možná podobné potíže....jistě, nemluví se tam přímo o chlamydiích, ale jak chronický únavový syndrom, tak fybromyalgie a další novodobé nemoci souvisí i nějakým infektem asi, nebo ne?

ale já je asi mám,

ale já je asi mám, protože jsem je léčila před necelými 2 lety, ale úplně blbě, 1 atb 1 měsíc a po neúspěchu, to jsem ještě čekala až se ve mě namnoží, a pak další měsíc jiné a to už se zakuklily. Rok jsem se cítila, jako nikdy předtím, ale zase se mi vrátily, mám hnis v očích, ale takový na první pohled nenápadný a příznaky jsou zpět.
díky za komentáře:-)

Ireno, poslechni si znovu

Ireno, poslechni si znovu ten pořad a pak ti možná dojde, co jako za signál jím bylo vysláno! Co říkal MUDr. Nouza a co ti další. Co z toho bylo či je z hlediska postižených užitečné!? 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jinak dnes jsem byla v nové

Jinak dnes jsem byla v nové práci a asi to ještě není tak hrozné, ale uvidím za týden:-)

sekvoje, hlavně nic

sekvoje, hlavně nic nevzdávej,  to by udělalo radost celýmu tomu pošahanýmu dochtorskýmu systému!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k