Ukončený 1. rok WP

Už dlhšie sa chystám doplniť svoj blog.Dnes sa cítim omnoho lepšie, preto tento príspevok bude optimistický.Po roku liečby som bola na krvných testoch .Moje výsledky:Chl.pneumoniae IgA/ELISA ..........neg.IgM-hranične pozitívne 8,5 IgG-hranične pozitívne 10,1.Mycoplazma pn.IgM/ELISA 1.289 pozit/cut off 1.1/IgG-105,075 pozit/cut off 22/ Borelie IgM pozitívne 15 IgG 4,0negatívne.     Pečeňové testy pozitívne AST 1,06/norma0,2-0,7/ALT1,2/norma0,56/To bola suchá reč čísel.Teraz k príznakom.Najhoršie na čo som sa sťažovala závrate , divné videnie/plávajúci obraz/ a bolesť pravej nohy v priehlavku odišli ako prvé.Znížil sa pocit únavy,zlepšila sa koncentrácia a pamäť.Asi po pol roku liečby sa objavili bolesti v pravom bedrovom kĺbe,ktoré cítim len keď sa v noci prevraciam na posteli.Inak dokážem chodiť aj celý deň bez toho, aby  zabolel.Spánok je o 100%lepší,to znamená ,že nielen spím,ale si aj oddýchnem .Problémy s trávením už nemám vôbec.Keď som sa po roku WP dozvedela, že v hre sú aj borélie preštudovala som Burascana a na základe jeho smerníc k liečbe som zvýšila doxy na 300mg denne.Po pár dňoch takto pozmeneného WP sa zmiernila bolesť v bedrovom kĺbe a cítim viac energie.Nechcem sa zamerať len na tú boreliozu,lebo je tam chlamydia aj mycoplazma a na tie WP zaberá dobre.Hoci som mala trocha vyššie pečeňové testy/viď hore/ zatiaľ som protokol neprerušila.Ak máte niekto skúsenosti s vyššími pečeňovými testami, prosím ozvite sa mi.Asi by som mala viac detoxikovať čiernym uhlím.Zaradila som do doplnkov aj Essentiale forte  .Chcem sa ešte raz poďakovať za tieto stránky,lebo práve vďaka ním som nemusela prejsť takú dlhú cestu,kým som sa začala naozaj liečiť a podľa vašich rád nestrácala čas s MuDrcmi..                                                           

Na játra jsem používal

Na játra jsem používal Flavobion. 

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Pomôže zvýšiť B12 a

Pomôže zvýšiť B12 a ešte mi pomohol turmeric/kurkuma. Aj NAC pôsobí ochranne na pečeň.

Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k