Pomůže ambulance pro chronické infekce na Bulovce ?

Má někdo, kdo trpí chronickou plicní chlamydií, zkušenost s ambulancí pro chronické infekce v nemocnici na Bulovce - konkrétně s prof. Holubem ? Nezná někdo jeho přístup k tomuto problému ? Díky za odpověď.

Ahoj,ja jsem byla na Bulovce

Ahoj,
ja jsem byla na Bulovce na ambulanci pro chronicke infekce s Borelii, uz bych se tam nikdy v zivote nevratila. Nemuzu hodnotit prof. Holuba, s tim jsem neprisla do styku, ale doc. Picha mi oznamil, ze me bude lecit az kdyz prijdu s horeckou a budu umirat, pokud jsou takoy vsichni z toho oddeleni tak potes... (o zdejsich lekarich se hodne doctes na borelioza.cz, muzes tam zkusit prof. Holuba vyhledat).
Na WP od 9/2011 pro Chlamydii pneu a pozitivní Borelii.

Akutní infekce boreliozy

Akutní infekce boreliozy ale léčí velmi dobře. Kamaráda dostali hrobníkovi z lopaty.
Bohužel, jak jsme se snad všichni přesvědčili, nikdo NIKDO z lékařů na infekčních odděleních nechce léčit naše chronické infekce. Pojišťovna jim to nezaplatí, věstník ministerstva zdravotnictví tvrdí, že chronické infekce se nemají léčit, tak co chcete. Smiřte se se skutečností, že žádné státní zdravotnické zařízení vám nebude léčit chronickou infekci a ušetříte si zklamání a nervy.

Na ATB od 15.4.2009, Doxi 200mg denně, Roxi 300mg denně, 5 denní pulzy Entizolu , 2x denně 600mg NAC.

První WP od 15.4.2009 - 30.9.2011, Doxi-Roxy-Enti-NAC.

Přerušení WP od 30.9.2011 - 7.3.2012. 

Nový cyklus WP od 7.3.2012 - 11/2013

"Pojišťovna jim to

"Pojišťovna jim to nezaplatí, věstník ministerstva zdravotnictví tvrdí, že chronické infekce se nemají léčit,.." konkretizuj, ročník, číslo, str. a nejlépe odkaz, pokud je k dispozici on line na stránkách MZ nebo i jinde. A napiš návrh představenstvu o.s. chlamydie, aby zaujalo stanovisko a provedlo příslušné kroky vůči MZd, ČLS J.E.P., ČLK atd. - kontakty najdeš zde 

http://www.chlamydieos.cz/.

Pokud chcete, aby se něco hnulo, musíte pro to také něco udělat, třeba i napsat přímo na MZd nebo poslaneckému výboru pro zdravotnictví. 

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

To nepochybuju, ale jakmile

To nepochybuju, ale jakmile prijdes s necim chronickym, tak nevi, co s tebou :(
Na WP od 9/2011 pro Chlamydii pneu a pozitivní Borelii.

Celkově názor na Bulovku

Celkově názor na Bulovku je hodně špatný ! Mrkněte i  na web boreliozy! Já nevím, co na infekčním léčí, když infekce jako chlamydie, borelie a pod. se neléčí ! Tam vás vyrazí vždycky a se vším! Taková nemocnice by asi ani nemusela  být! I když nepomůžou, pojištovnám účtují ale fest ! Byla jsem tam, také mě vyrazili :-), ale zaplatit si nechali......

Plicní chlamydie neléčí

Plicní chlamydie neléčí na infekčním, ale na plicním. Řekla bych že např. s porovnání s Homolkou docela kvalifikovaně.

ronironi, přibliž více,

ronironi, přibliž více, na jakém plicním, kde a pokud je to tvůj případ, napiš svůj blog a poděl se všemi, kdy a jak to začalo, jaké potíže, jaká léčba, kdy a jak dlouho a čím atd.

Jan Na WP (a později SP) od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... červenec 2010 ukončení nepřerušované léčby 

březen 2013 ukončení CAPu 

Začalo to stejně jako u

Začalo to stejně jako u ostatních, jen podotýkám, kromě chlamek plicních mám vše ostatní negativní. takže záněty horních cest dýchacích jsem přisuzovala první roky životě ve městě, zhoršení zraku věku a práci s počítačem. V mezidobí stěhovavé bolesti po těle bez ortopedického nálezu, bez prokázání zánětu svalů, šlach, kloubů. Když jsem ale začala mít problémy se srdcem, tak jsem si začala platit  soukromá vyšetření. Také jsem si zaplatila  vyšetření na chlamky a ty byly v akutním i chronickém stavu. Doktor mi přestal nabízet prášky na uklidnění a začal si studovat chlamydiovou infekci... je dobrej a snaží se:-))) Napsal mi pakovaně antibitika, ale moc nepohly a poád mám aktivní formu - vetšinu doporučovaných doplňků běžně beru.. Takže moje zkušenosti . Homolka  - imunologie, kam jsem docházela 15 let a byla spokojená - sérologie pozitivní, ale lékař nechce s léčbou nic mít - MUDr. Průcha, onemocnění bagatelizoval. Zkušenost s Bulovkou - plicní - mají tam bordel a po měsíci čekní na výsledky chlamky vůbec neudělali a musím tam znovu.Zdá se mi ale, že to neudělali záměrně - jenže mne se jen tak nezbaví:-)) - MUDr. Bartošová prohlásila, že to má skoro každý ve zdravotnictví a že není třeba se znepokojovat. Když jsem se zeptala, jestli mi to dá písemně, tak rychle otočila. Bohužel mám pochybnosti o její kvalifikaci, protože hladinu cholesterolu 6,6 považuje za zcela normální:-) - je to zvýšené riziko. Mám jedinou oporu u své internisky, ale to je málo. Ptala jsem se na Zdravotnickém ústavu, kde to má jedem odborník na starosti, co s tím dělají. Nedělají nic, nikdo se tomu nevěnuje i když tuší, že je to asi špatně. Prý to má přezdívku mezi odborníky Afganistán...Nemyslím, že jsem to chytila někde v metru nebo na ulici. Měla jsem vždy velmi dobrou odolnost, ale myslím, že jsem se nakazila u zubaře nebo v nemocnici, prostě při zákroku.
Takže BUlovka je na tom podobně jako jinde, pokud nemáte známosti, je to bez zájmu.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k