Dokáže vyšetření elektronovým mikroskopem odhalit chlamydie ?

Prosím o informaci, zda měl někdo z vás prokázané chlamydie vyšetřením krve, mozkomíšního moku nebo moči pod elektronovým mikroskopem . Díky za odpověď.

Vím jen, že borelie

Vím jen, že borelie (spirochety) se dají odhalit elektronovým mikroskopem...ale že by chlamydie? O tom nevím, ale kdyby někdo věděl, písněte...taktéž mi to zajímá.

Já myslím, že chlamydie

Já myslím, že chlamydie je možno vyšetřit z krve i moče. Aspoň mě i synovi jich tam vždycky najdou....

 Je zde jeden problém, k

 Je zde jeden problém, k čemu to, když to má téměř každý? Má-li 80 % lidí protilátky, nejspíše těch 80 % má i ty potvory nebo je měla nebo znovu dostane (tohle totiž nikdo neví, ale zato o tom kdekdo cintá, kudy chodí), nejspíš je má tudíž pořád, jen to neví a laboratoře to vykládají jako paměťové protilátky, což je logická blbost, protože má-li někdo proti něčemu protilátky, tak to buď má nebo je proti tomu  již odolný a neměl by to znovu dostat, což ale podle toho, co to dělá s lidmi není pravda, takže potažmo to má pořád, chronicky. Těch zbylých 20% bez protilátek je velký ?, buď se mu vyhnuly ty potvory, nebo to jeho tělesná obrana jaksi ignoruje či to nepozná nebo teprve dostane ... možností nespočetně! Potíž je v tom, že někomu zrovna teď ty potvory nijak významně nevadí (zatím), někomu vadí, někomu teprve budou vadit, někomu více, někomu méně, co bude za deset let nikdo neví, ono se neví, co bude zítra, natož za deset let či padesát!  Někdo má štěstí a celý život je v pohodě, někdo má smůlu a celý život prokulhá apod., a celkem je jedno, má-li, či nemá-li protilátky či mu něco pod mikroskopem někdo něco najde či nenajde.

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj Jane, díky za Tvoji

Ahoj Jane, díky za Tvoji reakci. Máš svým způsobem pravdu, ale co dělat, když nemáš nic prokázáno a přesto jsi kvůli téhle potvoře chlamydiové totálně vyřazen několik let ze života ? Mně by fakt pomohlo, kdyby je pod tím elektronovým mikroskopem konečně viděli !

Obecné zkušenosti bohužel

Obecné zkušenosti bohužel praví, že by ti nepomohlo ani kdyby ty potvory vylezly s metrovými transparenty na temeno hlavy hostitele a řvaly by do tlampačů "Jsme tady ..... ", protože oficiální, doporučené léčebné postupy tvrdí, že 14 dní doxycyklinu je dostatečné, respektive, chlamydie jsou vlastně neškodné a to ostatní je jen o módní psychosomatice ...

Pravda, je zde otázka, proč se vlastně testy na chlamydie vůbec dělají, když se to pořádně neléčí!?

http://chlamydie.info/node/4991

"Již pět let žiji život - neživot. Problémy začaly po porodu - nesnesitelná únava, bolesti svalů, svědění těla, bolesti uzlin, pálení těla, neurologické problémy- kolapsové stavy, závratě, tuhnutí a pálení šíje, poruchy vidění, tlaky do oka. Na magnetické rezonanci mozku a míchy nebyly objeveny patologické změny, v lumbální punkci nebyla prokázána RS ani borelioza, jen pod elektronovým mikroskopem suspektní nález virů čeledi Herpesviridae. Neurolog uzavřel tento nález jako negativní, takže jsem považována za hypochondra. Navštívila jsem několik lékařů, nikdo nebyl schopen určit moji diagnozu. Teprve před rokem mi byla diagnostikována celiakie, nasadila jsem bezlepkovou dietu, avšak můj stav se vůbec nezlepšil. Letos v dubnu mi praktický lékař zjistil pozitivní protilátky proti plicním chlamydiím IgG i IgA, žádnou léčbu však nedoporučil. Už mne bolí úplně všechno včetně kostí, zubů, nesnesitelné bolesti hlavy a uzlin na krku, mám pocit, že mě infekce co nejdříve zabije. Může mi někdo poradit, na koho se mám obrátit a co dělat ? Moc děkuji."

Tohle je realita, kterou jsi velice přesně popsala. Tohle jsme si všichni prožili, prožíváme a další budou nadále prožívat! "...Letos v dubnu mi praktický lékař zjistil pozitivní protilátky proti plicním chlamydiím IgG i IgA, žádnou léčbu však nedoporučil ..."

čili prokázáno máš a k čemu ti to je? 


Jedině k tomu, že víš, co s největší pravděpodobností je příčinou tvých potíží, další už je bohužel jen na tobě! 

Zkus se zorientovat v příručce a zkus použít pak třeba Dopis lékaři od Dra.po nebo Dopis lékaři od Milana29 tamtéž. 

A ještě něco, pokud se v tom nevyznáš sama, pokud budeš čekat na spasitele, nic se konat nebude, teprve když budeš vědět sama co chceš a proč to chceš, pak se ti možná podaří přesvědčit nějakého doktora. Každopádně nečekej, že se najde nějaký doktor sám od sebe, nenajde a ti zde mnoha pády skloňovaní jsou volbou v nouzi nejvyšší. Začni u toho, kdo ti ty potvory našel, ale iniciativa musí být od tebe. Jak ty, tak on musí počítat s tím, že je to na roky, a že to asi bude chtít neschopenku atd.


březen 2013 ukončení CAPu 

Dadlo, ale ty už jsi

Dadlo, ale ty už jsi chlamydie měla v IgG a IgA, tak se vrat a trvej na imunologii, infekčním a léčbě ! No a až budeš vědět nějaké výsledky a nebudou tě chtít léčit, musíš začít sama. Já tě chápu. Máš herpesviry, tak něco dělej! Antivirotika, antibiotika, jinak opravdu za pár let z toho bude sepse celého organismu! Jasně, že doktorům je to šumák, ti se nažrali, jak tě vyšetřovali , peníze dostali a jinak je jim pacient fuk ! Je to tvé zdraví, tak se o něj musíš starat ty, doktoři to své mají...svouji rodinu by tak, jak léčí nás, jistě neléčili!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k