Imunita

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde vám potvrdili Chlamydie a jestli někdo pátral, jestli máte nějaký druh imunodeficitu? Popř. jaký?

Sama mám s Chlam. pn. potíže už cca 6let - to je mám diag.poprvé, jinak mám potíže 11let a jsem už z toho dost vyčerpaná. Vždy zlepšní, pak se objeví zas něco jiného, prostě se v tom plácam dlouho. Často pozitivní IgA, nyní jen IgG ale je 3,6. Mám ještě dotaz, zda někdo neví, jak je to s toxoplazmózou? Mám zase pozit IgG, což by nebylo až tak divné - prodělá jí kde kdo, ale mám zas vysoký titr 6,43. Sama se léčím na imunologii cca těch 6let a vlastně ani nevím, zda mám potíž v nějakém tipu imunity. Měla jsem často infekty DCH, zvýšenou teplotu, výrazná únava přetrvává stále, bolesti svalů, kloubů, teď mi ještě začaly tiky v oku.

Můj hlavní dotaz - zjistili u vás primárně nějaký imunodeficit a následkem toho jste vnímaví k různým patogenům, nebo máte imunitu v pořádku a trápí vás "jen" Chlamydie?

Buď imunodeficit, nebo

Buď imunodeficit, nebo autoimunitu. Ale naši imunitu trápí právě chlamýdie, mykoplasmy, borelie, babesie.... Doukážou s ní pěkně manipulovat. A pak se jim v našem těle daří. První je třeba zlikvidovat takového patogena.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

No, mou imunitu taky, ale

No, mou imunitu taky, ale říkám si, pokud je imunita v pořádku, tak si s těmi potvorami poradí ( přece jen Chlam. pneum. prodělá kde kdo a potíže má jen část z nich). Co pak tedy máme s imunitou, jedná se o nejaký imunodeficit?

Kdyby si dokázala poradit

Kdyby si dokázala poradit tak tu nikdo z nás není a chronické nemoci neexistují. Někdo to rozdejchá, jiný ne. Někdo má imunodeficit, někdo má smůlu - sejde se mu víc věcí najednou a tělo to nezvládne,  atd. Příčinu najít nemusíš. Fakt je ten, že je společnost stále více promořená vším možným a naše imunitní systémy dostávají pořádně zabrat. Přečti si výzkumy Ing. Bazaly.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

S tím taky souhlasím, ale

S tím taky souhlasím, ale chtela bych vědět, jestli je tady někdo, komu Dr. potvrdil i např. nějaký typ imunodeficitu - vrozený, získaný, pořp. zda humorální nebo buněčná imunita je snížená.?

Já mám hodně špatnou

Já mám hodně špatnou buněčnou - po propuknutí nemoci. Dr. to nezajímá. Před nemocí nevím.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Něco málo k imunitě -

Mě napadl nesmysl. Nedalo

Mě napadl nesmysl. Nedalo by se s těma chlamydiema bojovat třeba několikanasobnou transfuzí krve zdraveho jedince ?

Mě jen pobavilo "zdravého

Mě jen pobavilo "zdravého jedince", já už totiž skoro žádného ve svém okolí neznám.

Opravdu nesmysl ;)

Opravdu nesmysl ;)

Mne zistili slabú

Mne zistili slabú neutropeniu (imunodeficit). Pritom ale nemávam angíny, chrípky, v podstate žiadne akútne infekcie. 
Možno už som tak obsadený chronickými, že tie akútne nevpustia na "svoje" územie. Vôbec ich nezaujíma, že to územie je moje, kľudne si parazitia, a je im úplne jedno, že mi je z ich hýrenia šoufl. Neviem ako by sa im páčilo,keby som ja parazitoval v nich. Asi nepáčilo, preto nechcú vpustiť ani akútne infekcie. Nemajú žiadne vychovanie, keď ani nevedia, že je neslušné rozťahovať sa na cudzom území. Aká matka, taká Katka. Konečne by sa mal niekto kompetentný postarať o to, aby stúpla morálna úroveň baktérií, plesní a vírusov, a ďaľšie generácie už boli slušne vychované. Nepoznáte žiadného odborníka na prevýchovu patogénov?  

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k