Zdravotní stav po 7 měsících od ukončení Wheldona

30. července 2009  jsem přerušil dlouhodobé dávkování podle Wheldona. Pokračoval jsem interminentním dávkováním va další měsíce, pak jsem definitivně léčbu ukončil. Nasadil jsem detoxikaci čaji, saunu. Nyní, po 7, resp. 4 měsících od interminentního podávání ATB se vše vrátilo do starých kolejí, plus mne celkem intenzivně bolí v holeňových kostech. V testech od dr. K mám CPn pozitivní na dva křížky pouze v IgG, myslím že to svědčí o roznášení retikulární CPn po těle - viz bolení kostí. Stav prostaty se vrátil též do starých kolejí, občasný tlak začíná opět přetrvávat, objevuje se tupá, lehká ale přetrvávající z okolí prostaty se šířící bolest do všech stran.
Diskutovali jsme s lékařkou o možnosti hnisavého ložiska v prostatě nebo semenných váčcích, pravděpodobné je působení endotoxinů na nervová zakončení vlivem jejich oživnutí ve tkáních, kterými jsou zamořeny. Ovládání svěračů močení a ejakulace se opět výrazně zhoršilo a jde do kytek, pokud se opět nevrátím k vhodné ATB kombinaci.
Návštěva specializované  urokliniky nic nepřinesla, chtěl jsem požádat původně o vyšetření zobrazovací MR metodou (magnetická rezonance) a prodiskutovat ATB opichy prostaty, byl jsem ale uzemněn doporučením vyhledat sexuologa a vypadnul jsem z kliniky jako mlynář....
Jsem tam, kde jsem byl už několikrát.
Před ukončením dlouhodobého dávkování ATB jsem chtel pozadat PL o Roxithromycin, kterým bych nahradil Doxycyklin, mel jsem pocit, ze protokol uváznul na mrtvém bodě, a že se nic neděje, jede tu někdo místo Doxycyklinu Roxythromycin?  

...bylo by super vedet, jak

...bylo by super vedet, jak to dopadlo.... :-) 
uplny novacek, ktery tu hleda par rad jak zvladnout fibromyalgii a je vdecny za kazdou radu..... :-)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k