pokračování léčby

Zdravím pšechny spolupacienty. Dlouho jsem se neozvala, tak to napravím. Koncem března 2009 jsme s manželem začali s WP. Bude to téměr rok co se léčíme.
Mé problémy zcela ustoupily, cítím se naprosto bezvadně. Únava v očích přetrvává, ale zákalky nejsou problémem způsobeným chlamydiemi (alespoň v to doufám).
Klouby nebolí a zdá se, že levá ruka, která byla při strouhání mrkve nepoužitelná, funguje - já dokážu strouhat i delší dobu!!!! břicho nebolí a celý pocit, že spodek těla nepatří mně zcela ustoupil, nohy také přestaly bolet ....po entizolu mám již pouze slabounké občas píchnutíčko ....
Manželovi je mnohem lépe než v tuto dobu před rokem. Ale klouby ho bolí někdy hodně někdy méně, zamrzání zad úplně pominulo, snížila se četnost bolestí hlavy, úplný ústup dýchacích potíží - pálení na hrudi. Takže také posun k lepšímu.
Co je ale nemilé,  Dr. Sedláček se po roce rozhodl přerušit léčbu, s tím, že rok je pro něho maximum, kdy člověk může být na jedné a té samé kombinaci ATB, nyní máme oba během měsíce postupně vysazovat léky a potom během června jít na kontrolu a podle výsledků krve či vrácení se potíží to bude chtít řešit jinak - jiná kombinace, v jiném množství ...... vzhledem k tomu, že nemáme jinou možnost, nezbývá než doufat, že je to rozhodnutí lékaře, který o tom něco alespoň trochu ví ....
Jinak u obou výsledky testů, samozřejmě nižší než před rokem, ale pozitivní ve stejných třídách a cca půl roku se to nikam nehýbe .... u manžela potvrzena chronicita i z laboratoře. Tak jsem z toho smutná ....protože vím, že u manžela je určitě důležité pokračovat ....ale rozházet ochotu  našeho doktora opravdu nehodlám ....takže ho respektujeme. Stejně podle zpráv nám nic jiného nezbývá, jestli-že celníci nepustí zásilky obsahující ATB....
Přeji nám všem úspěšnou léčbu, ochotné lékaře, kteří budou psát potřebné léky ....

Balhopřeji k ústupu

Balhopřeji k ústupu potíží, to další nehodlám komentovat. Jen snad to, že po tzv. WP se vyplatí SP
Jinak nás už jako malé děti učili, že nemoc se musí doléčit do konce a atb vysadit až všechny choroboplodné zárodky, na které byla atb nasazena, zahynou, jinak se to vrátí a vymstí ... nevím, co se učí dnes na medicíně, ale vím, že z našeho hlediska to není nic, co by nám pomohlo, bohužel!


Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

A nemilá je také

A nemilá je také skutečnost, že  dr. Sedláček k poslednímu březnu končí...... sděleno dnes sestrou.....

Nám Dr. Sedláček, řekl,

Nám Dr. Sedláček, řekl, že se v červnu opět uvidíme na kontrole . Tak nevím jak to je, ale slyšela jsem o tom. Nevíte někdo o tom trochu víc? Jestli někam pouze odjíždí a zase se vrátí ...????

Hm, tak to už se

Hm, tak to už se neuvidíte. Dostal pracovní rychlonabídku do Německa, která se neodmítá.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k