prosím o radu

Ahoj všem, můžete mi prosím poradit? Už druhý rok chodím na neurologii pro silné bolesti hlavy, před rokem se mi prý vrátilo astma z dětství, mám hrozné bolesti kloubů, v koleni snad cystu a zbytek, ten si vymýšlím..... no výsledek je ten,že mám jizvy na mozku, ale RS to asi není - dle Dr. a dnes mi konečně dala do ruky výsledky krví z konce roku 2008 a tam jsem zjistila, že mám zvýšené Chlam.pneumoniae na 2.604 nevím kam se mám obrátit.
Mám 4 děti a potřebuju pro ně plně fungovat. Děkuji vám moc za každou radu. Ajka

Ahoj všem,tak poradíte mi

Ahoj všem,tak poradíte mi někdo,nebo si to tu jen čtete!Jistě máte zkušenosti, kam se mám obrátit, když mám IgG 2,604 a neuroložka v tom nevidí problém?Obvoďák mě s tím taky vyhodí?Vážně si myslím,že všechny moje problémy mohou být z chlamydií.Dr.mi pořá tvrdí,že si vymýšlím,už opravdu nevím co mám dělat.Děkuju za radu.

ahoj Ajko ; jak můžeš

ahoj Ajko ; jak můžeš vidět a taky jsi už zpozorovala, tak každá rada drahá a těžko se radí. Někdo Ti bude radit ,abys chodila po laboratořích a nechala si x krát odebírat krev a v lab.hledali něco co je poz. a něco co je negativní a nakonec z výsledků budeš stejně vědět prdlajs; co je schováno za Tvými potížemi. To se nikdo nikdy nedozví,i kdyby se ulaboratoval. Moje rada tedy zní- trochu si to tady pročti (můžeš i na "borelioza.cz") a po pročtení ,já být na Tvém místě zkusím samoléčbu ATB (protokol-CAP) a po čase můžu hodnotit svůj stav (zlepšení-zhoršení ?). Nic jiného Ti nezbyde; to zde dělají všichni-samoléčí se; za své,bez Mudrů.
Jinak Tě tedy nepřemlouvám; co si z mého vemeš a nevemeš je jen na Tobě. Můžeš získat a můžeš ztratit ?

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons
od r.2000

Ajko, ptáš se, kam se

Ajko, ptáš se, kam se máš obrátit. Pokud myslíš, že Tvé problémy mohou souviset s chlamydiemi , můžeš se obrátit na soukromého imunologa MUDr Klubala. Samozřejmě se u něj platí , ale chlamýdiemi se zabývá a někteří pacienti ,kteří jsou registrováni na tomto webu, k němu chodí. Někdo chodí také k dalšímu soukromému imunologovi  MUDr Nouzovi. Oba pracují v Praze. Můžeš se také obrátit na šikovné imunology na pojišťovnu v místě svého bydliště, pokud nějaké najdeš. Doporučení by Ti měl dát Tvůj praktický lékař. Nejdřív bych ale, stejně jako Derviš, doporučovala pročíst si příručku k léčbě,kterou najdeš na horní oranžové liště, aby ses mohla nejlépe rozhodnout, co je pro Tebe z rodinných, zdravotních a finančních důvodů nejvýhodnější. Na horní liště najdeš hodně důležitých informací a zkušeností spolupacientů, kteří se léčí různými způsoby, podle toho, jaké mají možnosti. Všichni víme, že jednání s lékaři jsou velmi komplikovaná a že je těžké najít lékaře,který je ochoten pacienta léčit. Proto je potřeba mít z lišty co nejvíc informací, i když samozřejmě pročtení a prostudování je časově náročné. Přeji Ti správné rozhodnutí. Angis 
Angis

Ahoj,nechej si pořádně od

Ahoj,
nechej si pořádně od imunologa vysvětlit co je co...
Hele na mou zprávu:

http://img69.imageshack.us/img69/3906/img3611n.jpg

Ty IgM co mam pozitiv (1,278) tak na ty sem hnedle vyfásl ATB, protože chrmlu, měl sem únavu týden a teplotu-zánět horních cest dýchacích.

To IgG co mám zvýšené (2,6), jsou staré protilátky. Tzn. někdy v minulosti tam chlamydiová infekce proběhla (měl sem záněty čelistnich dutin). Na ty staré IgG (pokud máš zvýšené jen ty) ti nikdo antibiotika asi jen tak nenapíše, pokud nemáš nějakou akutní infekci.

Ty bolesti hlavy a kloubů můžou být od chlamydií. Chlamydie má v těle údajně 50-80% populace, ale jen části z nich dělají problémy. Důležitý je vypěstovat si železnou imunitu a posilovat ji, aby se ti nerozšiřovali po těle.

Já mám už asi 6 let hučení v uších (normálně to neslyším, jen když usínám), problémy se zádama ( s kterýma mě posílají na rehabku a učí me cvičit cviky na posílení zad-nemá cenu jím říkat, že sportuju a tak, furt si melou to svý). A taky mám okolo ptáka nějaký býlí pupínky ( s těma sem nikde nebyl,stydím se)
S těmahle problémama sportuju (jezdím na kole, aktivně sem poslední 4 rok lezl po skalách),  nechci nic nedělat a stěžovat si a lítat po doktorech. Až doberu ATB mám naplánovanou detoxikační kůru. Nechci skončit na dlouhodobých ATB jako jiní tady-ale oni mají daleko horší problémy-chronické-často už vyzkoušeli všechno možné. Taky sem byl u psycholožky, která povídala že ty záda mám psychosomatické. Hodlám navštívit ještě nějaká sezení, kde se odstraňuje rodinná zátěž z minulosti. Jestli to pomůže, nevím. Ale přejít na dlouhodobou léčbu ATB by pro mě byl 1.krok do rakve, takže věřím, že to zvládnu detoxem, a ta psychologická sezení by taky mohla pomoct.
Psycholožka říká, že na pozadí každé nemoci je psychika...
Chlamydie žijí z energie našich buněk, tak si říkám že teď na jaře by se hodil taky nějaký očistný půst, nebo několikadenní masopůst (určitě se ulehčí játrům, které jsou přetěžovány metabolity z masa, pokud ho jíme často).
Já sem docela hubenej (64kg, 174cm), nemám problémy s přibíráním, ale občas si teď říkám, jestli za to taky částečně nemůžou ty chlamydie (když nám kradou energii). Takže občasnej půstík je taky můž udržet na uzdě...

Nebo podlehni, a jez ATB...což je podle mě začarovanej kruh, a hrozně to rozesírá vnitřní prostředí člověka (a podlední nejkrajnější možnost)

A nezapomeň: tenhle server je pouze pro lidi co se léčí ATB....s alternativama tu rady nenajdeš.

hodně štěstí na tvé ceste!
honza

--**Hele na mou

--**Hele na mou zprávu:--**
ty nuly u LB se  mi nelíbí- Tobě ano ?


LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons
od r.2000

Mě se teď po ATB (4 den

Mě se teď po ATB (4 den doxycycline) ulevuje, jakýsi sevření hlavy ustupuje, únava ustupuje (za chvili nastoupi ta poantibiotikova)...i ty bloky v zádech jakoby povolovali. Mám to na 10 dní, pak jdu na imunologii a uvidí se co dál...jak říkám akutní infekce HCD ustupuje...takže ty chlamky dostávají na prdel.
Ale kámoš-léčitel mě varuje od dlouhodobých ATB a já mu věřím....
ale po tom co sem pročetl tenhle server sám nevím čemu pořádně věřit.
Pokud máš imunitu v pořádku, bedlivě bych zvážil dlouhodobý ATB a zaměřil bych se na důkladnou očistu organismu (teď na jaře se čistí játra-podle přírodní medicíny) hodí se čaje nebo tinktury z Ostropestřce mariánského. Taky Medvědí česnek brzo začne růst- tak hybaj s ním na chleba, a každá zelená zelenina (petržel, pažitka) čistí (játra, střeva). Nezapomeň,že ledviny a játra sou naše vnitřní filtry, tak je potřeba je posilovat. Cpat se česnekem, a zeleninou horem spodem!! :)
Pokud to nemáš chronické, určitě se dá udělat velký kus práce i bez ATB!
honza

Honzo - nic ve zlém, ale

Honzo - nic ve zlém, ale jsi tady 5 dní ,sám potřebuješ rady jako sůl a k radám druhým bys mohl trochu brzdit- protože sám ještě nevíš co Tě čeká a co Tě nemine.
--**
Ale kámoš-léčitel mě varuje od dlouhodobých ATB a já mu věřím...--**

tak zatím pozoruj; čti; přemýšlej; a řid se svým rozumem a věř čemu a komu chceš; a znovu opakuji- nerad ,když sám rady potřebuješ!

--** bedlivě bych zvážil dlouhodobý ATB a zaměřil bych se na důkladnou očistu organismu--**
//tak se čisti a až se dočistíš,dej vědět co ta očista udělala///

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons
od r.2000

Souhlas, taky jsem čistil

Souhlas, taky jsem čistil až jsem se pročistil až sem!

Taky jsem po 3 nedělích Doxybene jásal, jak se záda hnula, než zase za dva měsíce ztuhla ....

Naivita nevědomých je neskutečná!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Honzíku, kamarád léčitel

Honzíku, kamarád léčitel ti řekl: "pokud to nemáš chronické...". Pokud to nemáš chronické tak má možná pravdu. Na akutní infekci  třeba někomu stačí 14 -21 dní doxy. (o 10 dnech ale opravdu pochybuju) 
 Podle toho cos psal, je ale pravděpodobné že chronické to u tebe už je, jisté však nikoliv, to poznáš sám možná i tím že ztratíš polno času marným čištěním organismu.
Myslím, že obava z dlouhodobého užívání ATB je největší blud řady lékařů i léčitelů. Někdy prostě nic jiného než dlouhodobá atb opravdu nepomůžou.
JInak samozřejmě je to na tobě, ale tuto www adresu si dobře zapamatuj. Já jsme se k ní musela taky vrátit: Když jsem kdysi uvěřila že 3 týdny fromilidu ordinované na infekčním mi pomohly, domnívala jsme se že jsou tady psané hlouposti. Po pár měsících jsem se pokorně vrátila a dlouhodobá kombinace antibiotik mě vrátila mezi skoro normální lidi. 

Tak mě potom vyslvětlete,

Tak mě potom vyslvětlete, jak je možné, že až 80proc. populace to má v krvy a ATB potřebuje jen několik z vás?
Myslím si že je to proto, protože ti ostatní si vypěstovali železnou imunitu a mají je pod kontrolou.

Je to to stejné s candidou albicans. Nikdy ji z těla nedostanete absolutně. Musí tam určité procento zůstat (ve střevech). To proto, aby se měli na čem školit nové buňky imunitního systému. Aby se měli na čem "učit". Problém nastává, když se candida přemnoží.
A tak to podle mě platí i chlamydií. Naučit tělo držet je pěkně na "uzdě". At si tam sídlí někde. Ale ať mě neserou :D :D 

Honzíku, chápu tě, bylo

Honzíku, chápu tě, bylo to totéž.  No tak to vyzkoušej a uvidíš. Třeba posílíš imunitu chlamydie udržíš na uzdě a vůbec nic dalšího ti nebude. Moc bych ti to přála. Často  je to však tak, že lidi mají problémy se kterýma lítají na všelijaká oddělení nemocnic, nikde se nedočkají úlevy a na paměťové protilátky CPN nikdo nevzpomene.
Mně a partnerovi říkali na infekčním: S kolenama jděte na ortopedii, se zádama na rehabilitaci, s očima na oční, s abscesama na kožní, s močovýma cestama na urologii, s bušením srdce na kardiologii, s kašlem na plicní..... No chodili  jsme poctivě jak pitomci, nepomohlo nic, jen to byla ztráta času a peněz z veřejného zdravotnictví. Výsledek je ten, že po ATB jsou ty problémy z 99% pryč.  Jak říkám, zkus a uvidíš.

"...S kolenama jděte na


"...S kolenama jděte na ortopedii, se zádama na rehabilitaci, s očima na oční, s abscesama na kožní, s močovýma cestama na urologii, s bušením srdce na kardiologii, s kašlem na plicní..... No chodili jsme poctivě jak pitomci, nepomohlo nic, jen to byla ztráta času a peněz z veřejného zdravotnictví..."

Skvěle řečeno!

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

co tu čtu, tak se lidi

co tu čtu, tak se lidi motaj s problemama i po ATB...

Bohužel, ony tyhle bakter

Bohužel, ony tyhle bakterie se při svém umírání chovají jak ta umírající kobyla, nejvíc kopou...
 

mna by len zaujímalo, ako

mna by len zaujímalo, ako dlho ešte budu kopať...

janett

Když pomineš herxy (o

Když pomineš herxy (o kterých většina lékařů nemá ani potuchy) tak je mnoha lidem na ATB výrazně líp než před léčbou. A o to právě jde.

"Tak mě potom vyslvětlete,

"Tak mě potom vyslvětlete, jak je možné, že až 80proc. populace to má v krvy a ATB potřebuje jen několik z vás?"

Že se nezeptáš akademiků?

Ale jinak je to celkem jednoduché.

1) Kde se vzalo to číslo 80%? Kdosi někdy někde něco kec a všichni to opakují dodnes!

2) Jedna věc je mít jakési protilátky dle jakýchsi testů a druhá věc je jejich interpretace s ohledem na skutečné a objektivní klinické potíže a subjektivní příznaky, tak jak je cítí pacient a nikdo mu třeba ani nevěří!

3) Člověk žije ne jen teď, ale také zítra, za rok, dva, deset, dvacet let, ale také žil třeba včera, loni ... Kdo zkoumal ty slavné protilátky u téhož jedince před lety, teď a po létech? Nikdo! Jeden a týž jedinec před dvaceti lety neměl třeba žádné potíže, ale protilátky možná měl, možná ne! To se už nikdo nedozví, jednak před dvaceti lety testy nebyly, nebyla ani Ch. pneumoniae, byl jen nějaký TWAR ... Nebo měl potíže, ale testy nebyly, nebyly tudíž ani protilátky, i když možná v těle byly, ovšem nikoliv v kartě nemocného, testů nebyloť! Kdo dnes ví, co bude s pacientem, který dnes má protilátky, ale nemá potíže? Nikdo, a všem trpícím dnes to už stejně bude fuk! Ale nicméně se asi v budoucnu potvrdí to, co je zde prezentováno současně nemocnými! Že je to plíživá, nenápadně se v těle rozlézající choroba mimo veškerou představu současných doktorů o dnes jim známých choroboplodných zárodcích! 

"Myslím si že je to proto, protože ti ostatní si vypěstovali železnou imunitu a mají je pod kontrolou."

4) Jedinec se časem mění, dnes se železnou imunitou, zítra troska, kterou zakašlání kohosi na druhém konci vagonu porazí, do tří dnů s horečkou v posteli leží!

Atd. atd. atd......


Mimochodem, je-li patogen usídlen v buňkách toho imunitního systému, jak pak asi ten imunitní systém může být železný, když celá obranná soustava je plná záškodníků - jeden tráví kotle s gulášem, druhý překusuje nenápadně kabely, třetí ucpává odpady, čtvrtý kálí na zásoby a dělá díry do konzerv železných zásob, pátý ožere generály, šestý omámí vrátné a o půlnoci spustí padací mosty ..... !? 


Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Neználek na Měsíci má

Neználek na Měsíci má dotaz, co je to TWAR? 

 To byl takový pracovní

 To byl takový pracovní název zloducha později nazvaného Chlamydia pneumoniae (r. 1989) a ještě později jako Chlamydophila pneumoniae. Blíže např 

Chlamydophila pneumoniae

and chronic diseases

Introduction

na  www.chlamydiae.com

březen 2013 ukončení CAPu 

Já se nacpat česnekem h

Já se nacpat česnekem horem dolem, tak mi proskočí žlučník břichem jak larva Vetřelce v tom slavném filmu.
Přestože česnek miluju. 

Na chlamydie bohužel nic lepšího, než ATB nemáme... závisí na tom, jak se člověk cítí. Pokud jsou např. jizvy v mozku, asi bych neváhala ani vteřinu... těch příšerných bolestí hlavy mě ATB zbavila. 

Ahoj, mám už 5 měsíců

Ahoj, mám už 5 měsíců problémy s nízkou telotou. Ráno mám 34,4°C a odpoledne skoro 35°C. Často se mi točí hlava i omdlívám, pořád mám horko v ústecha potřebu stále pít. Už si nevím rady doktoři to nijak neřeší prý teplotu nemám... Mohl by mi někdo poradit děkuji

HOnzo, jenže v okamžiku,

HOnzo, jenže v okamžiku, kdy je zloděj uvnitř, nemá moc smyslu pouze nainstalovat bezpečnostní zámek. 

ahoj, nevím přesně na

ahoj, nevím přesně na který příspěvek reaguješ, ale všeobecně si můj příspěvek asi nepochopl/a...
zloděj je uvnitř pořád. Jde jen o to, jestli krade, nebo k tomu nemá příležitost, kterou my mu nesmíme dát.

... 

... 

Když chcípne bakterie v

Když chcípne bakterie v imunitní buňce vlivem ATB, chcípne i ta samotná imunitní buňka?

Imunitní buňky chcípají

Imunitní buňky chcípají pořád, to mají v popisu práce. Atb ne Atb. Hihi, kdyby nás četl nějakej doktor.
Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

No to jo, to by se asi

No to jo, to by se asi pobavil :-) Aha, tak chápu, žë každá buňka chcípá (odborně řečeno apoptoza :-)), ale že zrovna imunitní buňky to mají i v popisu práce, to jsem nevěděla. Na co tam teda jsou, mají chránit, ne chcípat..nebo chcípají s nepřítelem?

Prosím, poradíte i mně?

Prosím, poradíte i mně? Zdravotní problémy se se mnou táhnou už několik let.  Nejdřív migrény (začaly denně po oční migréně) ale ty mi vymizely ani nevím jak, řekli mi že je to dospíváním a hormony. No, to bych teda pochopila, tak jsem asi dospěla a migrény přestaly. Ale od té doby prostě lítám po vyšetřeních snad se vším, jsem vyšetřená odshora dolů (na chlamydie ne, jenom boreliozu jsem si jednou nechala). Neustále mám křečovitě stažená záda, masážuju jednou týdně asi 3 měsíce ale nepomáhá. Křupe a píchává mě krční páteř. Mám tinitus. Zrnitě vidím. Zvláštní úkaz :) v noci se mi často odkrvuje malíček na levé ruce... cítím ten pocit celé dny. Mám gynekologický výtok, bez svědění ale nějaký supersilný, snad bych měla nosit plenu. :) Doktoři mi říkaj že jsem labilní, někteří rovnou že si vymýšlím, jsem za hypochondra i doma a u přátel. Stresátor jsem od doby, kdy moje zdravotní problémy ne a ne ustát a doktoři ne a ne přestat opakovat že mi nic není. Tuto stránku jsem našla, když jsem hledala spojitost mezi zrnitým šumivým viděním a tinitem. Poté mi i došlo, že moje babička měla chlamýdie, moje známá měla chlamýdie a dokonce můj papoušek na chlamýdie umřel (papouščí nemoc). U té papouščí nemoci mám v příručce rovnou napsané že je to přenosné na člověka. Mám chlamydie? Kam mám jít a o co si mám říct? CO mám dělat :(
Vaše 20tiletá důchodkyně

Tak to asi budou také

Tak to asi budou také chlamydie, když je mají všichni kolem i s papouškem :-).Nejlépe obvodní lékař, ale i infekční, interní, kožní, téměř všude by ti mohli udělat testy. Běž tam, kde tě mají za nejmenšího blázna. Nevím, nakolik s tím souvisí výtok, to by měl dělat gynekolog vyšetření, ale pokud by jsi i měla chlamydie trachomatis v chronicitě, nebudou už na stěru, ale v krvi a moči! No a pokud by sis vzpomněla na nějaké klíště, co tě v minulosti "kouslo", at udělají testy i na boreliozu! Syna posílali 2 roky na psychinu, než znovu objevili borelie!

S tím papouškem teda to

S tím papouškem teda to asi nebude spojený, koukala jsem a je to jiný druh chlamýdií který u llidí způsobuje zápaly plic a tak. Takže to se omlouvám za mylnou informaci. Klíště jsem nikdy neměla a loni na jaře jsem měla výsledky na boreliozu negativní. Děkuju ta tip, obvoďák je pohodář i když on si taky myslí, že je to psychickej původ ale pošle on má rád všechno v pořádku tak mě radši pošle na horu vyšetření, u toho bych se asi nebála. Gynekoložka mi řekla že to nic není (zajímalo by mě jak by jí to přišlo normální kdyby to z ní teklo jak z vodovodu). Krev mám naposled branou taky tak před rokem a všechno je úplně v pohodě, moč taky ok, ale nevím co tam testovali. Zkusím ukecat doktora na ty testy.

Nevěřím tomu, že budeš

Nevěřím tomu, že budeš mít vše v pořádku,  krev , moč, výtěry, ono se něco najde /cholesterol,  železo, lymfocyty,... bakterie, viry/....chlamydie dělali? Kdo hledá, najde. Nechej se poslat na imunologii, infekční.

Mauti, možná by ses měla

Mauti, možná by ses měla nechat otestovat i někde jinde. Mně taky 13 let v UL tvrdili, že mám výstavní testy na všechno, včetně negativní borelie, takže je to pouze psychika. A snížená buněčná imunita je prý zcela normální. Pak jsem změnila laborku a najednou byly pozitivní jak borelie, tak chlamydie. Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlost, atd.

Neuroborelioza od r. 1995, chlamydie pneu - WP od 8.12.2007 pro: silné závratě, zatuhlá šíje, srdeční arytmie, ataky paniky, pocit proplachování obličeje, vnitřní třes, noční zástavy dechu, ťukání v uších, zimnice, lícní ztuhlos

No takže zatuhlá šíje,

No takže zatuhlá šíje, ataky paniky už málo, noční zástavy dechu to jsem měla párkrát, šelest v uších mám a jinak nevím... U nás v Plzni není moc spoleh na (podle všech nejlepší v plzni) fakultní nemocnici Lochotín, mě tam rok tvrdili že mám zelený zákal (pak jsem zašla k odborníkovi protože mi nikdo nedal žádné důkazy proč bych ho jako měla mít a ten mi po fakt luxusních vyšetřeních řekl že nechápe jak mě mohli tak děsit že mi nic není). A když si mám testy udělat jinde než u obvoďáka tak kde? Jediná imunologie je právě na Lochotíně a těm fakt nevěřím, to už spíš fakt obvoďákovi. Já bych to i přežila, ale dost mě trápí ten ušní šelest a ted u zrnité vidění, začala jsem ho nějak víc vnímat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k