chlamydie na ČT1

Teď jsem si přehrála včerejší pořad o chlamydiích a jsem také otřesena.Dnes Drahuška nebude mít lehkou posici,když včera z naší nemoci udělali grotesku.Takže musíme Draze pomoci,posílejme cílené dotazy ať má možnost se zmínit o potížích které zažíváme.Já jsem dnes třeba spala jen 2h.pro nesnesitelné pálení a svědění kůže /spíše podkožní tkáně/ a není to atop.ekzem jak diag.mudři.Manžel má mimo jiné tyto potíže 3roky a já 2roky k dalším potížím.vis můj blog.Takže si to oba asi namlouváme?Je mě ze všeho na bli...Jaruka

tak to pálení kůže

tak to pálení kůže zrovna také pozoruji na sobě. Vrátilo se to po několika měsících. Pozoruji to hlavně ve večerních hodinách. Mám tři teorie : může za to bakterie; nebo paraziti ; nebo morgellons.

Tak abys nebyla sama s tímto pálením a abys také hledala viníka (ATB zklouším skoro 10 let; antiparazitika druhý den a na MG zatím nevím co bych měl zkusit- možná to vyřeší kus provazu )

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

Provaz si nech na otepi

Provaz si nech na otepi chrastí do kamen, abys mohl prohřát ztuhlé kosti.  Já žádnou teorii nemám,  nicméně byly doby, kdy mi z toho svědění slezla kůže na nohách jak hadovi. Je to pryč! Ono se někdy vyplatí být trpělivý, i když to vypadá na první pohled beznadějně. 

Jan Na WP  a SP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... leden 2010 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k