Vyléčená polyneuropatie!!!

Ahojky všem, po delší době se ozývám s radostnou zprávou. Byla jsem půl roku na WP (pro smíšenou polyneuropatii nejasné etiologie, neustálé infekce a záněty, autoimunitu ŠŽ, bolesti nohou, závratě, kolapsy......) a podávám tuto zprávu: Dnes po kontrolním EMG mi na Homolce neurolog řekl, že na mne neshledává žádné známky polyneuropatie - prostě úplně zmizela. Nejsou prý ani náznaky, že bych ji kdy vůbec měla. Neurolog mi dnes řekl, "to je divné"???? Je pravda, že jsem měla polyneuropatii začínající, proto mi asi stačil WP tak krátce. Půl roku a WP mi doslova a úplně vyléčil polyneuropatii!!!!(viz můj blog).  Je to zázrak, ale je to tak!!!!! Sice mne ještě nohy někdy pobolívají, ale to jen když ujdu cca 10 km nebo se šplhám do kopce. Jsem již od května 09 bez ATB. Mohu říci, že jsem od té doby měla jen chřipku, která nebyla ale tak drastická jako jindy. Infekce močových cest, záněty průdušek se zatím vůbec neobjevily. Neustálé problémy s kvasinkami mi paradoxně zmizely po ATB. Arytmie jsou pryč. Nechci to samozřejmě zakřiknout, ale cítím se celkem dobře. Zůstal mi ještě autoimunitní zánět ŠŽ, na který beru stále euthyrox. Nyní jsem jen na doplňcích, bylinných čajích z lékárny v Poličce, vitamínech (B, chlorela, ACC long, občas Zinek - zvažuji ještě rakytníkový olej -  je vynikající na imunitní systém a proti bakteriím. ) Při léčbě ATB jsem brala ještě paralelně glukany. Také přemýšlím, zda si neudělám opáčko WP - zkusím tak 1 rok, zda by se nepodařilo vyléčit ŠŽ. Uvidím, co dál a také podle výsledků od Klubala. Každopádně dám vědět. Přeji všem hodně úspěchů v léčbě a také Vám všem chci hodně poděkovat, protože jen a pouze díky těmto stránkám jsem se ocitla tam, kde jsem teď. Díky moc!!!!!!!!Alis P.S. Ještě chci podotknout možná velmi důležitou věc. Když jsem vysadila ATB, cca v červenci, tak asi po dvou měsících se mi jakoby začaly vracet staré potíže, které trvaly asi tak do září. Pak začaly ustupovat a dnes je stav stejný jako těsně po vysazení ATB. Píšu tyto informace s časovým odstupem, protože jsem si nebyla sama jistá úspěšností, neboť jsem nevěděla, jak to bude pokračovat, tak abych zbytečně nepsala něco, co bych musela za chvíli zase vyvracet. Teď s odstupem času úspěch vidím a velký.

Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WP od 10/2013 

Živió!

Živió!

Alis, gratulujem a si

Alis, gratulujem a si jasný dôkaz, že keď sa neurologické problémy začnú liečiť správne - ako bakteriálna infekcia- v začiatku, je veľká šanca na úplné vyliečenie. Tá tvoja informácia o prvotnom zhoršení po vysadení atb a následne po niekoľkých mesiacoch zlepšenie/vyliečenie je tiež veľmi dôležitá. Toto všetko zodpovedá tomu, čo sa píše o WP a dĺžke liečby. Myslím si, že to ako uvažuješ o liečbe štítnej žľazy, uvažuješ správne. Možno pol roka na štítnu žľazu bolo málo a možno máš šancu ju vyliečiť. Držím ti veľmi, veľmi palce. Tá tvoja liečba je fakt veľmi povzbudivá pre všetkých, ktorí cítia, že WP im zabere, ale zatiaľ to vidno len málo.  

Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k