pro všechny na vysvětlenou

 tvrzení proti tvrzení- soudem necht jsou VÝSLEDKY (nikoliv cenzůra) -  a výsledky ze světa už se dají brát v potaz (uběhlo 10 let)

http://cfids.nezavislestranky.cz/view.php?cisloclanku=2004120615

malá ukázka : --**Ať je zánět (který je příčinou symptomů CFS) zapříčiněn borelií, bartonelou, chlamydií nebo jakoukoliv jinou bakterií se schopností změnit se v tyto maličké různorodé tvary (také nazývané 'L-forms', 'Cell Wall Deficient', 'Cystic', 'Mycoplasma'), zánět je třeba léčit stejným způsobem. Mikroby se jeví být odolné vůči standardním antibiotikům, dokonce i antibiotikům IV a musejí být zničeny samotným našim imunitním systémem. Definovali jsme, co je nutné učinit, aby toho bylo dosaženo.--------*********

No prave ze 10 let a kdyz

No prave ze 10 let a kdyz se zeptas, kdo se vylecil a je dnes bez leku, odpovedi se nedockas. Mp je starsi nez wp/sp i vetsina jinych protokolu, znala jsem ho driv, nez jsem vedela ze cpnhelp vubec existuje. 

Na Wheldonove protokolu od 02/2006, rifa od 26/10/2009 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

však já o tom vím -

však já o tom vím - jediným společným ukazatelem je, že jsme všichni v pěkné brindě . A čím víc čtu tady,vedle nebo na IT,tak upadám do beznaděje.

Včera jsem se vrátil na

  http://www.morgellons-research.org/morgellons/   

a odklikal vše (pomocí translátoru) a jímá mě hrůza; kam se ta planeta Země dostala a co ji ještě čeká,resp. nás. Ptačí nebo prasečí chřipka je slabý čajíček toho co teprve vyjde napovrch. Jinak po odklikání se dostávám do obrazu ,proč se nedaří léčba jakýmkoliv protokolem. Lidi co ještě mají klapky na očích,tak jim závidím jejich nevědomost.

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

  Nebuď malověrný, v

  Nebuď malověrný, v minulosti byly jiné hrůzy, na ty se už zapomnělo. Všechno má své příčiny a následky, jen je najít. Bohužel ne vždy se najdou pro jednoho včas. Já když se začnu vrtat v tom, co mi je a bylo, tak mám pocit, že jsem se měl dávno vzdát a zahrabat! Nicméně jsem vsadil na kartu zamořeného imunitního systému s tím, že když se podaří osvobodit buněčnou část imunitní soustavy od neřáda, kterého my našli moji rádcové MUDři,  že se třeba ten imunitní systém s tím dalším popere. A zdá se, že se na tuto kartu vsadit vyplatilo. Pravda, zatím jsem nepřeskočil, neříkám hop ani trop, ale vše svědčí k tomu hop! Ale na začátku jsem tomu také moc nevěřil, leč kdybych o tom v jednom kuse pochyboval, asi bych už tyto řádky nepsal! Nicméně je pravda, že ne vždy se i sebelépe promyšlené dílo zdaří dotáhnout do konce, s tím je třeba počítat  a nelekat se toho! Jsme přeci jen, jen z masa a kostí.  

  Aneb "Život lidský je tak složitý, že život člověka je proti tomu úplný hadr" např. zde http://sites.google.com/a/aztip.cz/terapie/alternativni-terapie/psychote... To jen tak pro změnu, aby jeden přišel na jiné myšlenky. Hledal jsem Švejka a našel tohle. Koukám, to je čteního až dokonce života.  

  Nicméně tohle platí "Život lidský je tak složitý, že život člověka je proti tomu úplný hadr"  ovšem v tom smyslu, jak to myslel Švejk. Tak to zase někdo neberte zas tak moc vážně. 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... prosinec 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

-* v minulosti byly jiné

-* v minulosti byly jiné hrůzy, na ty se už zapomnělo-*

ano hrůzy byly a byly přirozené; nyní se už jedná o hrůzy nepřirozené ,kdy člověk zasahuje do ŘÁDU přírody a to co se utvářelo miliony let,tak člověk v utajených voj.laboratořích mění. (otvírá pandořinu skřínku).Možná už je pozdě a "zbraně" omylem opustily voj.laboratoře.

//atomovka je moc hlučná,;vymyslely se lepší zbraně-jsou proti všem na Zemi/// - budoucnost ukáže víc

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

 Jéžiš, Derviš, trochu

 Jéžiš, Derviš, trochu prrrr s těma hrůzama, nebo se tady začnu plazit po stropě   

 Nehodlám si pěstovat falešný optimismus, ale ani být nějak předpos..ná, po třičtvrtě roce mám první (byť velice nepatrné) posuny dopředu...  ony tyhle brebery mají schopnost udělat člověka VELMI vycukaným!

 Já si myslím, že se od nás tahle planeta snaží vyčistit, tak jako my od chlamošek; tož vzchopme se a nedávejme jí k tomu důvody! Když se o to zasnažíme s lepším zdravím, půjde to líp, tak jako všechno, halvně neházet flint udo žita!

euchrid -pěkně

euchrid -pěkně napísané; tak uvidíme a dodávám jen toto:

http://ireferaty.lidovky.cz/2/338/Psohlavci-Jirasek-Alois

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

Ééé... včera jsem si

Ééé... včera jsem si pochutnávala na enťáku, takže souvislosti mi moc nejdou... je to něco s tím božím súdem?

 Dala bych sud  

 ---** mám první (byť

 ---** mám první (byť velice nepatrné) posuny dopředu.--**

tak uvidíme: do roka a do dne Kozino(euchrid) -prosinec 2010, co budeš písať a co se bude písat v novinách.Jsem moc zvědav na příští rok- jak chronici najdou pomoc  u Mudrů a jak budou vítězit nad bakteriemi. Dle mého šestého smyslu to bude ještě horší. Ale samopal do žita zatím neházím.

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

 No, hlavně že nejsem

 No, hlavně že nejsem za Lomikara  

No jo, teď jsem zaznamenala, že při mírném rozcvičení si můžu sednout do tureckého sedu, to asi 2 roky vůbec nešlo kvůli hrozným bolestem kyčlí. Kdyby tak houšť a větší kapky....

Zato mě teď po jednom minipulsu chytla děsná depina, plus něco jako alergická rýma...   Lehké to nebude, ani s MUDry, ani s bacily (s MUDry možná ještě krapet těžší...)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k