Jak objednat?

Dobrý večer,

prosím o radu.
Před dvěma lety jsem prodělala nákazu chlamydie pneumonie. Přišla jsem na to až poté, co mi bývalý přítel náhodně oznámil, že je měl.
Předtím jsem příznaky přechodila (ještě jsem neměla od něj tuto informaci) a nakonec mě odvezli do nemocnice s podezřením na zápal plic (měla jsem už několikátou bronchitidu a velké bolesti žeber, nemohla jsem se skoro hýbat a ani se nadechnout. Prošla jsem všemi možnými vyšetřeními a nepřišlo se na nic, ležela jsem jim tam a měla bolesti a kašel, takže mi dávali týden kapačky a v nich analgetika a jedno antibiotikum, už nevím jaké. Pak mě pustili domů s doporučením na neurologii s diagnozou neuralgie mezižeberního nervu.
Po třech týdnech obstřiků žebra a ležení na zádech jsem se nasílu zprovoznila a začala chodit do práce, z obavy, že mě vyhodí. Brala jsem nějakou dobu analgetika a brzy přešla na silnou detoxikaci přírodními preparáty v domění, že poctivá očista organismu mě časem vyléčí. Pak jsem se dozvěděla o chlamydiích a v domění, že jde o pohlavní nemoc šla hned na gynekologii. Prokázaly se protilátky svědčící o prodělané chlamydiové infekci - to byly ony pneumonie. Poněvadž  gynekologův obor to nebyl, neřešil nic dále. Obvodní lékař na informaci o chlamydiích reagoval tak, že je to již prodělaná infekce. Léčila jsem se tedy dál přírodně.
Postupně mi začalo být divné, jak mi je divně a našla jsem si poprvé vaše stránky. Mám mnoho příznaků, které se mi shodují s vaším popisem těla napadeného chlamydiemi a rozhodla jsem se přeléčit. Necítím se dobře už dva roky.

Neidentifikovatelné bolesti podbřišku, pálení a zarudnutí očí, ale především bolesti zad a silná stuhlost svalů,  cestující, nečekané bolesti (koleno, záda, aj.klouby a žebra), velmi časté zmrtvění některých prstů. Celková podivná únava. Občasné zrnění nebo zrakový vjem podobný opilosti.

Nejzáludnější je, že se někdy cítím lépe a tak na chvíli zapomenu. O to silněší mi připadají ataky následující, nikdy nevím, jak mi bude. Připadám si v jednatřiceti dost invalidní. Přitom mám náročnou práci a snažím se vydržet.

Potřebuji radu a pomoc i proto, že moje máma prochází chemoterapií a já si tedy nejsem jistá, jestli si škodím sama, že je nemoc v chronickém stadiu, nebo jestli jsem stále nějak infekční, protože k řádnému přeléčení nikdy nedošlo.

Poradte mi prosím, kde, jak a jaká si objednat antibiotika. Dočetla jsem se, že to jde v zahraničí? Nebo musím k lékaři tady?
Dopis obvodnímu lékaři si zatím netroufám použít, ale léčit se chci co nejdříve.

Děkuji předem a moc za nějakou radu, doporučení.

Tak takto som dopadol ja ked

Tak takto som dopadol ja ked som sa pokusil zohnat Azi z Indie : http://chlamydie.info/node/4460  

"Nejzáludnější je, že

"Nejzáludnější je, že se někdy cítím lépe a tak na chvíli zapomenu. O to silnější mi připadají ataky následující, nikdy nevím, jak mi bude. Připadám si v jednatřiceti dost invalidní. Přitom mám náročnou práci a snažím se vydržet." 

No, myslím, že se ti podařilo velice výstižně charakterizovat projevy tohohle neřádu.

"...Před dvěma lety jsem prodělala nákazu chlamydie pneumonie. ...Předtím jsem příznaky přechodila (ještě jsem neměla od něj tuto informaci) a nakonec mě odvezli do nemocnice s podezřením na zápal plic (měla jsem už několikátou bronchitidu a velké bolesti žeber, nemohla jsem se skoro hýbat a ani se nadechnout. Prošla jsem všemi možnými vyšetřeními a nepřišlo se na nic, ležela jsem jim tam a měla bolesti a kašel, takže mi dávali týden kapačky a v nich analgetika a jedno antibiotikum, už nevím jaké. Pak mě pustili domů s doporučením na neurologii s diagnozou neuralgie mezižeberního nervu.
Po třech týdnech obstřiků žebra a ležení na zádech jsem se nasílu zprovoznila a začala chodit do práce, z obavy, že mě vyhodí..."

 

"...Neidentifikovatelné bolesti podbřišku, pálení a zarudnutí očí, ale především bolesti zad a silná stuhlost svalů, cestující, nečekané bolesti (koleno, záda, aj.klouby a žebra), velmi časté zmrtvění některých prstů. Celková podivná únava. Občasné zrnění nebo zrakový vjem podobný opilosti....! 

 Lékaře musíš sehnat, někdo ti musí pohlídat játra atd. 

 

Jan Na WP od 12/2005 pro Cpn; CFS, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie a bolesti DK, průjmy, křeče a zažívací potíže ... prosinec 2009 zlepšení ve všem i tam, kde údajně nebyla šance. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k