Článek na novinkách: Lékaři si kvůli penězům od pojišťoven přetahují pacienty

Praktičtí lékaři si kvůli měsíčním příspěvkům od zdravotních pojišťoven za každou osobu v kartotéce, tzv. kapitačním platbám, nevybíravými metodami dále přetahují pacienty.

Řadu lidí podle informací Práva v posledních měsících zaskočil jejich praktický lékař sdělením, že je neošetří, protože se zaregistrovali u jiného doktora. To se však ve skutečnosti nikdy nestalo.

„Sestřička mého praktického lékaře, k němuž jsem chodil řadu let, mi jednou ráno sdělila, že už u nich nemám co pohledávat, protože podle informací z pojišťovny jsem se letos v květnu měl přeregistrovat k jinému doktorovi. Přes pojišťovnu jsem pak zjistil, že si mě přivlastnila doktorka z Vinohrad, u níž jsem byl před pěti lety jednou vyšetřen,“ řekl Právu třicetiletý čtenář z Prahy.

http://www.novinky.cz/domaci/186256-lekari-si-kvuli-penezum-od-pojistoven-pretahuji-pacienty.html

skoda ze to nesouvisi s

skoda ze to nesouvisi s pretahovanim krze kvalitu sluzeb, kreativitu pri reseni problemu pacientu - proste s necim 'k veci'... dneska sem cetla dalsi komentar na borelioze, jak opet jedna krava doktorska rozbrecela pacientku. nechapu co ten mikulas dela, ze strasej nebohy deti. maj si vodnyst vsechny tyhle nedouky, boze!

(odpusste, uz to neslo vydrzet :-)

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.'  CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Jak já bych se rád nechal

Jak já bych se rád nechal přetáhnout úspěšným a vlivným, kvalitním lékařem, Ido, to by bylo krásné pomyšlení. Prali by se o mě, kdo mě dříve a lépe vyšetří. Hledám kvalitního odborníka už dva roky. Letos jsem byl za čerta a strašil jsem také před OUNZem. Měl jsem chuť zachřestit řetězem a říci: tiskni recepty, bílý plášti, jinak půjdeš do pytle. Bohužel měli zavřeno.

máte oba pravdu. Ale

máte oba pravdu.

Ale že doktoři falšují podpisy pacientů, koukám jak puk co je dneska všechno možný...

(na WP od 10/2007, CFS, EBV, zl. stafylokok, chlamydie pneu, alergie, onychomykóza, chronická žilní nedostatečnost, bolesti kloubů a svalů, únava) 

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k