varování všem

za normálních okolností bych to vložil na B.cz; ale sršní hnízdo jsem opustil,tak to vkládám tady. Možná si někdo řekne :proč na chlamydie ?; a já odpovídám,že jsou tady také lidi a měli by být na pozoru. Protože v odkazu je pohled, jak také může dopadnout člověk s LB. Jsou to kruté obrázky a týkají se  všech i těch co o LB nic neví ; ale dokud nezemřou neví dne ani hodiny ,kdy se jich LB bude týkat. Ročně je nakaženo v čR 4 000 lidí (to jsou č. nahlášená a nenahlášená ?u nich se projeví LB až časem- s oslabeným IS např.).

Takže doufám,že tento odkaz nebude smazán a přinese i zde nový pohled na chronicitu. I v USA mají problémy a lidé vycházejí s transparenty do ulic a vědci hledí do mikroskopu,.....

   http://www.youtube.com/watch?v=sxWgS0XLVqw&feature=related

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ještě doplním překladem

ještě doplním překladem (translátor) autora videa :

Jeden z nejspornějších onemocnění v dějinách medicíny, Lyme nemoc může být nejrychleji rostoucí infekční choroby ve Spojených státech. Přesto každý rok tisíce (100 000)misdiagnosed - mnozí z nich řekl, že jejich příznaky jsou "všichni v hlavě." Tento dokument zkoumá připravované šokující člověka, zdravotní a politická dimenze Lymeské boreliózy, vznikající epidemie ničí nespočet životů. Případová studie o rizicích soutoku peněz a lékařství, film přináší do zaměření pronásleduje obraz našeho systému zdravotní péče a její neschopností vypořádat se s biologickým terorem pod kůži.

od r.2000

Me pride ze nektery na

Me pride ze nektery na borelioze nemaj boreliozu ale vzteklinu. Misto vyptavani se jak ste se nakazili- hmyzem? (moc ftipny)

by se meli ptat- nepokousal te vzteklej pes?

 

promin mrtvej-ale

promin mrtvej-ale nerozumím tomu tvému napsanému a už vůbec ne v souvislosti s pohledem na pacienty na Youtube.

Ty máš pocit,že  na B.cz jsou lidi vzteklí ? Kdo ? já ? No možné je všechno ,ale v rámci svých možností se snažím zůstat člověkem,ale neznám svou budoucnost,tak nevím co mě ještě čeká a to neví nikdo; ani Ty !!!!!!!!!!

LB od r.2000;neuroborelioza od r.2006 ?: na MP od července 2008-největší problém CFS; třes,záškuby;záchvaty -po roce MP zůstal jen CFS a morgellons

od r.2000

A to podle sebe soudíš

A to podle sebe soudíš jiné? navíc na jiném webu? Podle vyjadřování tebe nejen pokousali vzteklí psi, ale i poštípali nejspíš sršáni ...

Trpící lidé se snaží vyléčit, uzdravit a ne nasírat sami sebe a okolí ... ty jsi asi výjimka potvrzující pravidlo!

Pokud to byl pokus o vtip, pak špatný!

Dodávám hodně lidí na webu borelioza má nejen boreliozu, ale i CPN a další podobné nemoci ...  a některé lidi znám i osobně

Šest let chronická borelia a CPN, opakovaně přeléčena různými i širokospektrálními ATB i LENDACINEM 20 dnů v kapačkách.  Po zjištění těchto nemocí se postupně přidaly další.

Za hlavní problém označuji nesnesitelnou trvalou bolest kloubů

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k