Mám se léčit?

Dobrý den,

prosím vás o radu, když lékaři poradit neumí. V říjnu tohoto roku jsem klasicky nastydla - únava, rýma, kašel s expektorací. Dostala jsem dvoudenní antibiotika, stav se zlepšil, zůstal pouze kašel s expektorací. Odjela jsem na dovolenou do Thajska, kašel nepřešel. Po návratu začal okamžitě 2x tolik a stále se zhoršoval. Rtg plic bylo v pořádku, nechala jsem se objednat na alergologii. Během měsíce čekání se můj stav rapidně zhoršil. Začala jsem těžce a sýpavě dýchat, spát jsem téměř nemohla, neustále se zhoršoval kašel a vykašlávání hlenů. Na alergologii mi sdělili, že mají podezření na astma, jediné, co jim trochu chybí je alergen :-). Dali mi Symbicort a můj stav se výrazně zlepšil. Udělali také testy na chlamydii a zjistili chronické protilátky v třídě IGG - aktuální infekci tedy prý nemám. Nyní už jsem úplně v pořádku, symbicort zázračně pomohl. Začala mě ale pro změnu trápit totální únava. Spím normálně, ale už od rána jsem naprosto unavená. Vydržím sice do večera, ale celý den se cítím jak po flámu. Otázka zní, zda to mám dál nějak řešit nebo tomu nepřikládat žádný význam???

Děkuji moc za každou radu,

Julie.

Julie --** řešit nebo

Julie

--** řešit nebo tomu nepřikládat žádný význam???--**

to Ti nikdo neporadí,nikdo není v Tvém těle a nezažívá co Ty. Únava může být ve spojitosti se Symbikortem(vedlejší učinek). Zkus vysadit; co se bude dít ?

Jinak tedy můj problém byl také unava. Vydržel jsem rok;potom padnul a oznámili mi "reaktivaci" LB. Následovalo krátké přeléčení (doxy-výsledek=0),po roce opět(penicilinem i.v. - výsledek=0) ;po dalších dvou letech opět krátké přeléčení(už oznámeno :neuroborelioza-lendacin- výsledek=0).

Takže nikdo neví jak se Tvá unava bude  vyvíjet. Do ztracena nebo do pádu na dno. Já tuto unavu zakouším už 4 roky- z nejhoršího mě dostala léčba,ale radit Ti to stejné nelze-to musíš sama zvážit. Snad se můžeš pokusit získat alespon lab. na boreliozu (Elisa+ WB !!). U hodně lidí byla zjištěna a ani o ní nevěděli,že je za jejich potížemi.

od r.2000

Dervis, astma je typické

Dervis, astma je typické pro chlamydie. Ale borelie si udělat může také, nic tím nezkazí.   

březen 2013 ukončení CAPu 

"...Udělali také testy na

"...Udělali také testy na chlamydii a zjistili chronické protilátky v třídě IGG - aktuální infekci tedy prý nemám. Nyní už jsem úplně v pořádku, symbicort zázračně pomohl. Začala mě ale pro změnu trápit totální únava. Spím normálně, ale už od rána jsem naprosto unavená. Vydržím sice do večera, ale celý den se cítím jak po flámu. .. "

Ne, akutní infekci nemáš, ale dost pravděpodobně chronickou.  Jestli to řešit nebo ne, musíš vědět ty sama! Pokud ti nevadí únava ...

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k