červené skvrny

Zdravím, začaly se mi objevovat červené skvrny, které šíleně svědí. Po několika hodinách vždycky zmizí. Může to mít nějakou souvislost s chlamydiemi? Antibiotika teď žádná neberu takže z léků to být nemůže. Díky za odpověď.

Ahoj, mě se na začátku

Ahoj, mě se na začátku taky objevovaly převážně na nohách červené skrvny, taková svědivá vyrážka, která pak zmizela. Spíš si osobně myslím, že přímo  chlamydie to nedělají, spíš různé infekce přenášené klíšťaty. např. ehrlichióza. Ale to musíš vědět nejlépe ty, jestli je toto v podezření jestli jsi byla poštípaná klíštětem nebo komárem případně jiným hmyzem. Pokud ano, nech se ihned testovat na tyto nákazy ať máš jistotu a případně se to zachytí včas než se to rozleze všude a léčba pak bude dlouhodobá. Píšu jen to, co bych udělala na tvým místě teď já. Na začátku sem měla taky červený skrvny a ještě neměla neurologický potíže. Do souvislosti sem si to nedávala a možná to byla chyba. Kdyby mě možná doktoři udělali zavčas testy, nebo kdybych byla hned na začátku informovaná tak jako jsem teď, tak bych nečekala na mudry a udělala si hned testy jako samoplátce, kdyby mě odmítli rozbory udělat, ale v té době se to snad ani netestovalo podobný infekce. Přeji ti aby to byla radši kopřivka z jídla a ne nějakej parazit či bakterie.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1/09 Mino, Azi, Enti.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

Sašo - krom těch fleků

Sašo - krom těch fleků nic jiného Tě netrápí ? Nějaká změna se zdravím ? Třeba i nepatrná /nestojí to za řeč"/. V minulosti jsi byla x nebyla poštípána nějakým hmyzem ?(může to být i před několika lety - muška,komár,klíště,brouk).

Jinak bych doporučoval získat lab. na  boreliozu.(elisa + WB) .

od r.2000

Mě trápí taky fleky, ale

Mě trápí taky fleky, ale takové dlouhodobější, před několika lety to bylo hodně na obličeji a v dekoltu, teď jakoby v srdeční oblasti, objevilo se to tak nějak s prvními pulsy. Kůže je mírně zarudlá a vystouplá, většinou to nesvědí. Co všechno tyhle fleky může způsobovat, není na to nějaký link? Vím, že někde se tu o tom psalo i v souvisosti s chlamydiemi,na boreliózu jsem opakovaně negativní,  ale příčin asi bude víc.. 

Komáři mě poštípali

Komáři mě poštípali mockrát. Jinak mě občas pálí kůže na prstech ( je to taková malá ale nepříjemná hloupost) Takže zkusím ty testy na boreliozu. Díky za odpovědi.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k