Příznaky chlamydie

Mockrát Vás všechny zdravím, zde na těchto stránkách!

Jsem pravděpodobně další případ, který bude bojovat s touto zrádnou nemocí. Ať už ji mám, či nemám, chci Vám nejdřívem všem moc poděkovat, za vytvoření těchto stránek a za to, že si navzájem tak pěkně pomáháte bojovat s touto nemocí. Držím Vám všem moc palce!

Chtěl bych se Vás hlavně zeptat, jestli by šli nějak shrnout příznaky chlamydie pneumonie. Nejlépe od prvním příznaků nemoci, až po těžké stadia. Pochopil jsem, že se jedná o kapénkovou infekci, která napadá především dýchací ústrojí. Ptám se proto, že nyní nějaké dýchací problémy nepociťuji, ale za to mám celou řadu jiných problémů: už přes měsíc mě bolí v kloubech, nejvíc tedy v zádech a kolenních kloubech a i v ostatních mi praská, jak v kamnech, a to jím pravidelně doplňky stravy na klouby, dále mi celou tu dobu bodá (pálí) na různých místech těla, někdy je to hodně agresivní bodnutí, jindy spíš mravenčení, občas se mi stává, že mi delší dobu škube ve svalech, a to třeba vklidu sedím na židli (pravidelně jím magnesium), škubání ve víčkách. Poslední dobou mi bolí u srdce a občas i v oblastí ledvin a bolest hlavy v oblasti spánků. Zhoršil se mi i zrak, ale to může mít jiné příčiny. Jinak jsem mladý člověk, sportovec a nikdy jindy jsem podobné problémy neměl.

Minulý rok na podzim mi začaly stejné problémy. Tři týdny jsem se léčil antibiotikami pro podezření na borelie. Ty se sice u mě našly pozitivní, ale podle doktora to byl bezvýznamný nález. Tento rok byl výsledek ještě příznivější jen B.burgdorferi IgG pozit. 134, 80 AU/ml. Pl na borrelie ELISA, což je bezvýznamný seriózní nález.

Po té, co jsem absolvoval kolečko, které jste vsichni zazili (krevní testy, ortopedie, neurologie, apod.) vše v pořádku, se mi našli v těle chlamydie pneumoniae (zde tedy musím pochválit moji pani doktorku, ktera ty odbery nachala udelat); IgM-anti-Chlamidia sp.ELI ... 1,240 IP, což je pry ale hraniční hodnota a pravděpodobně se nebude jednat o nemoc. Tak nevím! Už jsem dost bezradnej:-(. Nejvíc mě štve to čekání a žádná léčba. 

Mockrát Vám děkuji za Vaše odpovědi a Váš čas!

S pozdravem Martin z Brna

Martine ! -**Nejvíc mě

Martine !

-**Nejvíc mě štve to čekání a žádná léčba.--***

--**borelie. Ty se sice u mě našly pozitivní--**

prozradím Ti tajemství : LB se těžko léčí (někdo tvrdí,že se to ani nedá) a jedinné co můžeš udělat je : nastudovat a začít léčit sám. Nečekej ,že Ti LB vyléčí někdo jiný. Jedině Ty máš možnost dokázat ,že LB je léčitelná (aspon se pokusit)

když nebudeš věřit mým slovům dnes, časem věřit začneš (to Ti garantuji)

od r.2000

Nejspis mas oboje, Martine,

Nejspis mas oboje, Martine, chlamydie i borelie. Hodnota IgM, kterou uvadis u chlamydii je pozitivni, ne hranicni a je to aktivni infekce. Vysoke IgG u boreliozy muze znamenat chronickou infekci. 

Sepsat celkove vsechny priznaky, ktere cpn zpusobuje je dost obtizne, protoze je jich hrozne moc a jsou hrozne individualni,  vzhledem k tomu, ze cpn muze skodit v naprosto kterekoliv casti tela. Existuje sice list diagnoz, ktery ale zatim nikdo neprelozil .

Na Wheldonove protokolu od 02/2006, rifa od 26/10/2009 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Počáteční infekce se

Počáteční infekce se projevuje jako chřipka nebo zánět průdušek, bronchitida. 85% lidí se s tím díky imunitnímu systému nějak vyrovná, ale Chl.p. existuje dál a čeká na příležitost. Jak organismus stárne má různě slabá místa a CHl.p. se stěhuje. Při chronické infekci pak záleží kam se nastěhovala a v jakém počtu. Způsobuje záněty orgánů kde se nachází plíce, srdce, osrdečník, pohrudnice, mozek, játra, ledviny, klouby, cokoliv. A zvláštní nemoci, artróza, arterioskleróra, Alzheimer, roztroušená skleróza atp.

A kombinace Chlamydie a Borelie v akutním stadiu je děsná.

Mockrát díky za Vaše

Mockrát díky za Vaše odpovědi a připomínky!

Budu s tím bojovat a modlit se za Vás:-)

Držte se všichni!!

Martin

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k