moje štěstí a snad konečně i happyend

po roce a půl léčby dle WP jsem neplánovaně otěhotněla, ale asi to tak mělo být. Zpočátku jsem byla hrozně vyděšená, stále jsem užívala troje atb a do toho těhotenství. bála jsem se abychom mimčo, ale i já byli v pořádku. Počátek těhotenství hrůza, zjistili jsme to, že jsem těhulka až někdy kolem 6 - 7 týdne, když mi začalo být dost hrozně. Měla jsem všechny příznaky těhotenství, a tak jsem si říkala, že buď umírám, nebo čekáme miminko. Celý první měsíc jsem prospala, musela jsem zůstat doma na neschopence, byla jsem neuvěřitelně unavená, ale po asi třech týdnech se to zlomilo a já jsem měla najednou trochu víc sil. Postupně to bylo lepší a lepší, paradoxně na konci těhotenství jsem se cítila nejlíp. No, abych to zkrátila. V dubnu tohoto roku se nám narodila holčička Johanka, je zdravá a krásná a my jsme moc šťastní rodiče. Asi 2 týdny po porodu jsem měla krátkodobé období, kdy jsem byla absolutně vyčerpaná, ale i to odeznělo a teď se těším dobrému zdraví. Žádné teploty, chřipkové stavy, bolesti, nic - ťuk, ťuk ....

to jen v krátkosti

kdybych měla uvést celý příběh, tak by to bylo na hodně dlouho...

vaše šťastná maminka

 

 

Jeeee Sofeeee, hrozne moc

Jeeee Sofeeee, hrozne moc gratuluju k zdravemu mimcu a vubec k tomu stesti! :-) Pamatuju si, jak jsi valcila...Tohle je jedna z nejlepsich zprav po dlouhe dobe, co jsem cetla. A ze je ti po tom vsem fajn, nenapada me ted zadny "dost" dobry a krasny komentar. :-) At ti to vydrzi a pokud mozno naporad. Kez by takovych bylo vic..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006, rifa od 26/10/2009 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Taky gratuluju a tise

Taky gratuluju a tise zavidim.

CTR/CPN, LB, Myco pneu, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, neuro, klouby, kandidoza. od 10/2009 NAC+Azi 250, priprava na CAP. 

CTR, LB, EBV: intersticialni cystitida, gyne potize, klouby, kandidoza. Na plnem WP od 10/2010 po rocnim najezdu.

Tak ať to

Tak ať to vydrží! 

Jan 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k