dotaz

Jsem tady úplně nová, můj dotaz je ohledně dcery (23 let, chlam potvrzené od srpna). Dostala 1 balení Doxybene hned, od té doby nic. Užívá jen Citrogrep kapky a nyní ode dneška i ACC long. Stále se čeká na další výsledky krve-za 14 dní, prý dříve nelze.... Je tenhle postup běžny ??? Díky.

Začátek

Začátek léčby,

bežný postup neexistuje. Nicméně již máme takový časem ověřený proces.

1. je ti zle

2. zjistíš že máš chlamýdie

3. přesvědčuješ doktory že nejsi magor

4.hledáš pomoc u známých a na webu

5. najdeš chlamydie.info

6.začneš brát ACC long / nebo NAC

7. bereš ACC/ NAC aspoň měsíc a pak začneš uvažovat o ATB protokolu

8. pročteš celé chlamydie.info a zjistíš, že buď si najdeš vlastního lékaře nebo se objednáš do Prahy ke Klubalovi

9. konečně seženeš lékaře, který ti bude předepisovat ATb.

10 lečíš se....

 

V Ostravě dělá hygiena testy na Chalmky až měsíc. 14 dnů je ještě přijemný termín.

Na ATB od 15.4.2009, Doxi 200mg denně, Roxi 300mg denně, 5 denní pulzy Entizolu , 2x denně 600mg ACC.

První WP od 15.4.2009 - 30.9.2011, Doxi-Roxy-Enti-NAC.

Přerušení WP od 30.9.2011 - 7.3.2012. 

Nový cyklus WP od 7.3.2012 - 11/2013

Marketo,zapomněla jsi dát

Marketo,zapomněla jsi dát mezi 9 a 10 ještě bod : neseženeš Mudra ?; musíš si ATB sehnat jinak(třeba přes IT lékárny)

10 léčíš se

Myslím si ,že i tací jsou ,co Mudra na několikaroční léčbu nesehnali a jsou odkázáni na samoléčbu bez Mudra.

od r.2000

Ano,bohužel....ješitnost

Ano,bohužel....ješitnost vyhrála,mohla bych je tu napsat na černou listinu,ale k čemu.........já mám díky těmto stránkám pocit,že se vytrestají sami.Nechceš  doktore vědět o Cpn,nech být,je to mlácení prázdné slámy.Taky jsem starší pionýrka,znala jsem jejich tatíky,to byli páni doktoři,těch si člověk mohl vážit.Mě jen uklidňuje,že český pacient není hloupý.......myslím,že jim brzy utečou k internetu....s tím ale bohužel nepočítají.
veraokb

nepises to nejdulezitejsi

nepises to nejdulezitejsi vec, totiz jestli ma tvoje dcera nejake zdravotni potize.

kdyz pujde na testy na chlamydie pneumoniae (predpokladam, ze mluvis o nich) ctyrclenna rodina, nebo jakykoli pracovni kolektiv, nejaky nalez (protilatky) mit bude nejmene 'vetsi polovina' z nich, pricemz zase vetsi polovina nebude mit zadne vetsi potize.

popisovany postup je normou, bohuzel, coz obzvlast v pripade chroniku je smutne. nikdo nerika, ze to je spravna norma, nebo ze prelecovani jednim tydnem doxy je uplne tip top dostatecne. zalezi na okolnostech konkretniho organismu, imunite, celkovem zdravotnim stavu, prodelanych nemocich apod. 

citrogrep se bere jako 'pomocny prostredek' pri kvasinkach, proc ho bere dcera? ma tnejake takove potize? s ACC long neudelate spatne. pokud sezenete NAC v kapslich (stejna ucinna latka, ale v mnoha ohledech lepsi nez ACC long), jeste lepe - stoprocentne pri dlouhodobem brani.

na zasadnejsi nazor se mi zda neni prilis vstupnich informaci... 

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.'  CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

'Jestliže antibiotika pracují, v průběhu doby tyto zvonové kalhoty zmenší v krutosti a trvání.' CAP od 01/09 pro MPn IgM (a dalsi blize nezjistenou verbez).

Ahoj, mám zvětšené

Ahoj, mám zvětšené uzliny v tříslech na krku a podpaží,častou únavu a bolesti kloubů.Na všech vyšetřeních mi řekli,že zvětšené uzliny mám od nějakého zánětu v těle,jinak že sjem v pořádku.Zvětšení uzlin je bolestivé,jakoby takový tlak.Byla jsem na testech na chlamidie a tam mi  zjistili,že jsem je kdysi měla. Myslíte si,že tyto bolesti kloubů,zvětšené uzliny atd mobou být následkem prodělaných chlamidií?Už jinak nevím co by se mno mohlo být,každ doktor říká,že jsem v pořádku

Anet

Ahoj, robili ti aj testy

Ahoj,

robili ti aj testy na virusy EBV, CMV? Pri tychto byvaju zvacsene uzliny a zvysena unava...

29r,Subfebrilie od Nov 2007,unava,bolesti hrdla,Nov2008 mandle von, odvtedy opuch jazykovej mandle,opuch laveho lytka(od maj 2007),busenie srdca-vystrelovanie do lavej ruky,zakalky na sklovci,palenie oci,stuhnuta sija,bolesti hlavy,oslabena bunkova imunit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k