Podezreni chlamydiova infekce

Zdravim vsechny. Jsem zde absolutni novacek, tri roky patram po pricine meho onemocneni, vsichni doktori se na me divaji jako na hypochondra, nedavno mi dokonce jeden doktor v Rakousku rekl, pane, vy primo zarite zdravim.... :-) (teda, rikal to nemecky.... :-)))) potom, co mi udelal vsechny mozne testy......jen skoda, ze se tak necitim.

K mym problemum: fibromyalgie, ztuhlost svalu, obcasne bolesti kloubu, takove lupani v kloubech, tezke nohy....atd.

Testy - vysledky podle toho, jak mi je "vysetril" muj bratr doktor: IgM pry negativni, IgG udajne pozitivni - pry jen nejake pametove stopy. Vic nevim, ani nevim, jake jine testy jsou nutne. Bratr rikal, ze je to takhle v poradku a neni duvod ke znepokojeni. Akutni chlamydiovou infekci jsem mel pred asi sedmi lety, preleceno jakymasi antibiotikama.....a pak byl zdanlive klid.

Vsude ctu o akutni a chronicke chlamydiove infekci, je mozne, ze IgG indikuje chronickou chlamydiovou infekci bez toho, aby IgM muselo byt pozitivni.

Na zaklade informaci na chlamydie.info jsem si "cvicne" naordinoval ACC a doxybene 200mg - vse naraz a dnes treti den. Ten tzv. "herz" za jak dlouho by se mel dostavit a jak se vlastne konkretne projevuje?

 

Dekuji za jakoukoliv reakci od spriznenych dusi, momentalne mam cele veci plnou hlavu, urcite me jeste spooooustu dotazu napadne, ale kazdopadne jsem v dobre spolecnosti, tak mi nekdo z Vas, "mazaku"... :-) urcite poradi.

 

Diky

 

Jaro

p.s. brani antibiotik rok a vice me vazne desi ..... grrrrrr

Ahoj, s těma protilátkama

Ahoj, s těma protilátkama je to těžký, mě např. vyhodnotili chlamydie pokaždé jinak v různých laboratořích, poprvé pozitivní Igg u psittaci, ale myslim si, že to byl jen překlep, že to byla pneumonie, ale po zahájení léčby testy znovu v jiné laboratoři a pozitivní ve všech třídách - IGG, IGM i IGA, ale u rodu, náhle pozitivní IGA  asi po 8 měsících braní atb. u chlam. trachomatis, která byla předtím negativní, takže vlastně ani nevím kterou chlamydii mám nebo případně i jinou infekci, která rozjela moje potíže. Je mi to ale už jedno všechny se léčí obdobně antibiotiky a já na to reaguju. Doktoři mě léčili standartním postupem jen na 2 měsíce a považovali infekci za vyléčenou, ale moje potíže nadále trvaly. Začala jsem se léčit totiž několik let po nakažení, kdy už infekce byla hodně rozjetá a napadala různé orgány. Taky mě ze začátku děsilo brát dlouhodobě antibiotika, ale když se můj stav stále zhoršoval a stával se ze mě naprostý ležák, nebylo jiné řešení než nasadit už protokol nebo čekat až mě to svinstvo dorazí úplně a rozjede se mi např. RS.  V ČR nejsou oficiální postupy pro chronické pacienty, proto doktoři nedokáží poradit, znají jen krátkodobé přeléčování, které je k ničemu, přechodně uleví a pak se potíže ještě zhorší. Každý sám na sobě pozná jestli na atb. reaguje, mě se po nich vrátila chuť k jídlu, přestaly dlouhotrvající průjmy, stabilizovala se váha, přešla dlouhodobá teplota a úporné zimnice, vrátila se i částečně energie tak, že už netrávím celý den ležením v posteli a autoimunita už je taky v normálu. Nech se otestovat i na jiné nitrobunečné infekce, nemusí vše dělat jen chlamydie. Může to z infekcí být i třeba - borelie, mykoplasma, ehrlichie, ricketsie, yersinie, toxoplasmosa a další neřádi, který oslabují imunitní systém.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1/09 MIno,Azi,Enti.

Na wp od 6/7/2007- do 15.12.2007 Azi,Doxy, Enti, pokrač. od 7.5.2008 (chlam.pozitiv.), hraniční autoimunitu, rozmazané vidění, pálení kůže, motolice, bolesti v zádech a kloubech, únavový syndrom, střevní potíže, cyberchondrie :-),od 1

--**Jaro p.s. brani

--**Jaro

p.s. brani antibiotik rok a vice me vazne desi ..... grrrrrr--**

tak Jaro ,toho se neděs; to je totiž jedinná cesta jak se dostat opět do normálu. Já vyzkoušel docela dost ; Mudři zkoušeli také něco-krátkodobé přeléčování; a kam to všechno vedlo ? ke zhoršení- dostal jsem se na hranu(možná i za hranu)- mezi normálem a šíleností. Každý má postiženo něco jiného; Ty asi klouby,tak to nenech dojít za hranu; začíná to bolestí a končí na inv.vozíku. A HERX ? ten se projevuje zhoršením a objevením i nových potíží,které dosud nebyly.

A ještě k těm protilátkám; na ty se tak moc nekoukat; někdo je totiž ani nemusí tvořit a přesto v těle nemoc je. A  lab. jsou dost nepřesné . A na některé bakterie ještě ani neexistuje metoda,jak je zjistit. Proto je ideální zkusit terapeutický pokus - jak budu reagovat na léčbu (protokol) ?. Bude-li se dostavovat herx ,jsem na dobré cestě.

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k