Tupá bolest v uchu?

Zdravím ,už měsíce mě bolí v jakoby uvnitř ucha a v okolí.Před ním a někdy -se bolest prostáhne až do krku.Ale to už málokdy.Spíš vnímám hlavně tu bolest uvnitř ucha.Byla jsem u ušního -ale prej uchem to není.zubařka mi řekla, že to muže být osmičkou ,která prej ale nevyroste ,že nemá místo .Tak nevím.Ale mě ani ty osmička nebolí ,nic!jen ta bolest v uchu.Už nevím kam jít.Nikdo mi neví pomoci.Mohou to být chlamidie? Jaké vyšetření podstoupit?aby se ukázaly?Prosím poradte .Bacuri@seznam.cz

Ahoj Janulaku! jaké chtít

Ahoj Janulaku!

jaké chtít testování - http://www.chlamydie.info/node/7 

může to být chlamýdie, ale může to být x jiných věcí. Nech si udělat komplexní imunologický rozbor. 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Ahoj.Bolest ucha také

Ahoj.Bolest ucha také mívám.Při oslabení-hned ucho a někdy zcela bez důvodně.A přesně jak popisuješ,cítím celou tu ušní trasu.-)až do krku.Někdy je to více nepříjemné ,někdy jen citlivé.A pocit lehké bolesti přechází až do pocitu svědění.Na iris diagnostice mi našla paní ,že v tom uchu mám stále jakoby mírný zánět.Myslím,že při léčbě W se tohle časem také vyřeší.
< p > < em > CFIDS, Fibromyalgie, velké bolesti, chronická onemocnění.Na Wp II od března 08 < / em > < / p >

Ahoj. Také bolest

Ahoj. Také bolest ucha. 

Mě chalmydie zjistili dnes. Předtím asi deset dní bolest v uchu jakoby spojená s bolestí v krku, tak to k tomu asi patří. (Asi před měsícem jsem se léčil na zánět moč. cest, no, dnes už vím, že to jsou chalmydie).

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k