Nespavos

Je možné aby ATB (azithromycin) odbourával antidepresiva? Sem začal WP a po prvních dvou práškách 250 mg mi uplně odešlo spaní. Užívám trittico jako antidepresivum. Tak nevim, pomalješí nájezd si už asi nedovedu představit.

http://www.lekarna.cz/tritti

http://www.lekarna.cz/trittico-ac-75-tbl-ret-30x75mg/ Však tam je, že může způsobovat  nespavost, tak to z ATB nebude,já bych antidepresiva nevzala, ale také jsem asi 5 let pořádně nespala:-(

Jenomže já sem to

Jenomže já sem to trittico bral už asi půl roku předtim, právě na nespavost a s nim sem spal.

EDIT: >no já si to zařínám dávat dohromady a podle mě se mi asi dokroři léčejí antidepresivama  porfyrii. Takže neni divu, že když jsem vzal ATB zabíjející hromady škodlivých buněk, tak se můj stav zhoršil. Otázka je co s tim teďka.

asi si zkusim objednat z pharmacy1010 ten plaquenil, otázka je za jak dlouho to dojde. Kdybyste někdo měli, tak bych koupil pár tablet na zkoušku. jestli to pomůže díky.

A taky by to mohlo vysvětlovat, proč mi nejlíp ze všech antidepresiv zabíral rivotril ačkoliv je to lék na epilepsii.

Atb samy o sobe ti

Atb samy o sobe ti nespavost nezpusobi, ale pri lecbe se treba muze zhorsovat sekundarni porfyrie a jejim projevem muze byt i nespavost... mrkni na reakce do prirucky v lecbe, neni to nic neobvykleho

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mpn, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k