Výsledky z imunologie

Mám před sebou výsledky z imunologie a moc tomu nerozumím. Chtěla bych poprosit ,jestli je tu někdo,kdo by mi to mohl trochu vysvětlit. Mám tu zvýšené cirkulující imunokomplexy CIK PEGIKEM 108 a zvýšené ASLO. A taky antinukleární protilátky ANA positivní granulární 1:320.. Nemám tu zatím komentář od lékaře,proto prosím kdyby tomu někdo rozuměl,ať mi napíše třeba do pošty. Díky moc.

Neviem sa k tomu zodpovedne

Neviem sa k tomu zodpovedne vyjadriť lebo nie som lekár, len viem že keď ja som mala cirkulujúce imunokomplexy a protilátky ANA a ANCA tak ma šialene boleli klby a svaly a ešte všetko možne ďalšie. V tom období som brala Plaquenil a podľa lekárov som spela k tzv. Sjorgenovmu syndrómu. Našťastie som k nemu ešte stále nedospela.

 

Wheldonov protokol od 21. 12. 06 (Doxy+Azitro+entizol) 

Díky Suri , mě také

Díky Suri , mě také strašně bolí klouby a svaly ale nejvíc ze všeho hlava a oči.Co to je prosím ten Sjorgenův syndrom?

poklepej na Sjögrenova

poklepej na Sjögrenova nemoc, Sjögrenův syndrom a čti

 

Pak přečti HOME upoutávku atd.

 

Zeptej se,jestli ti dělali testy na chlamydie a jestli ne, ať ti je pro jistotu udělají - ne rodově specifické, ale druhově specifické na Ch. trachomatis, Chlamydophila pneumoniae a Ch. psittaci . Respektive jestli vůbec vzali v potaz nějakou chronickou infekci jako možnou příčinu všech těch trampot?

 

 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Ahoj,Eviko-- sice 

Ahoj,Eviko-- sice  zpožděně- pokud  máš  vyšší podle  laboratoře  proti normě ASLO,CRP, ANA -pak  se objednej  k revmatologovi..Je  třeba  vyloučit  revmatolog. onemocnění. zde  patří  i Sjogrenův  syndrom/  Mi revma  vyloučili- ANA bylo 1x pozitivní.. ale  mám chlamy/.A s tím  nikdo  nic neumí  v čr, jak  čteš../.

 

Jestli umíš anglicky, tak

Jestli umíš anglicky, tak poklep na nadpis a otevře se celá stránka na cpnhelp

 

 

I have sjogren's and have

I have sjogren's and have been on cap for a little over a year. I am seeing improvements but for me they did not happen until I added flaygl for a couple of pulses. You can could go back and look at my blogs that is how I keep track myself. Good luck..... go slow but as fast as you can. Stick with it, be mindful of the reactions, that will most likely tell you if you are on the right track. sjogren's diagnosed 2/03, 200mg minocin daily, mwf zithromaxi, flagyli every 3 weeks.

 

 

Jan

Na Wheldonovu protokolu od 12/2005 pro Cpn; chronický únavový syndrom, fibromyalgie, vysoký tlak, závratě, opakované infekty HCD i DCD, uší, VAS, parestézie ....

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k