CTR, sumamed - preco to nie je v navode?

Tak som si pozrel viacero webov a vsade sa odporuca pocas liecby antibiotikami (a nejaky cas po nej) vyhybat sa zvysenej telesnej aktivite, samozrejme sexu (vratane masturbacie), alkoholu atd. Ale preco to nie je uvedene v pribalovom letaku Sumamedu? Nerozumiem. 

He he he :))) a proč

He he he :))) a proč nesmíš při užívání sumamedu masturbovat? Tak ted jsem si poprskala monitor, to je bomba :))

Zvýšená tělesná aktivita se nedoporučuje, aby tělo oslabené nemocí a náporem léků mělo šanci se uzdravovat a použít energii tam, kde je třeba, což sport v tu chvíli není. Alkohol se nedoporučuje (i když u sumamedu není přímo kontraindikován) kvůli náporu léků na játra, případně přímé nesnášenlivostí daného léku a alkoholu, logické ne? Mám-li nemoc, kterou mohu přenést pohlavní cestou, asi přijmu nějaká opatření, abych tak nečinil, ale fakt nevim, co má společnýho zákaz sexu, masturbace a sumamed :) 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Je to uvedene napriklad v

Je to uvedene napriklad v casti "Liecba" na stranke http://www.zdravie.sk/sz/content/140-205/Chlamydia-trachomatis.html 

Dokonca sa odporuca tlmit erekciu (to je celkom problem, lebo ja sa bezne s erekciou budim rano:).

Alebo je to aj na linke (to je stranka Plivy?): http://www.chlamydia.sk/liecba.html

Tiez v casti "Liecba" na linke http://www.edusan.sk/pacient/choroby/chlamydie.htm

 Ale videl som to na viacerych strankach...

 

No, stránkám, které jako

No, stránkám, které jako účinnou léčbu propagují 7 dní tetracyklinu v dávkách 2 x 100 mg/den, a nebo jednorázově 1 g azitro, bych fakt moc nevěřila. Jak jsem psala, mám-li nemoc, kterou mohu přenést pohlavní cestou, asi se podle toho zařídím, tudíž sex asi praktikovat nebudu, jedná-li se primoinfekci, u chroniků je to něco krapet jiného, ale i tam je samozřejmě zapotřebí opatrnost. Nicméně pokud se lidé - chronici - léčí po dobu několika let, je abstinence nesmyslná a nemožná, natož potlačování erekce. Zkus si vybrat stránky, které se nemocí zabývají seriozně, prostuduj se zdejší materiály a podle toho se zařid. Nestuduj forum, ale Informace pro nováčky, pak Přiručku k léčbě. A klidně masturbuj :) 

chlamydie pneu + tracho, bolesti hlavy, kloubů, svalů, nesnesitelná únava, bezdůvodné krvácení do štítné žlázy, dýchání, motání se, křeče do rukou a nohou, bolesti zad atd.. WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

chlamydie pneu + tracho + borelioza, WP 20.7.08 - 3.7.09, 9.8.09 MP... 

Je dost mozne, ze to

Je dost mozne, ze to opisuju z jedneho (zleho) zdroja. Ja pre istotu vsetky tie nezarucene odporucania splnim, ale ak sa z toho nedostatnem, tak nech si ma nepraju:)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k