chlamydie trachomatis

Dobry den. Zistili mi "chlamydie trachomatis DNA PCR-slabo pozitiv." Doktor mi predpisal Sumamed, mam brat 1 tabletu denne pocas siestich dni. Stretli ste sa prosim Vas niekto s takymto davkovanim?

čauko. mne zistilli

čauko.

mne zistilli začiatkom roka tiež "chlamydie trachomatis" ... 20RU/ml Iga ... mne bol predpísaný Doxyhexyl 200x20: 1x1t./24hod. ... po 5 týždňoch som išiel na kontrolné stery z urety ... DNA-PCR* .... s výsledkom NEGAT. ... ale pocitovo som úplne inde ... stále mám problémy tu popisované na tomto fóre. neviem už kade-tade mám ísť ... ... a ide ma roztrhnúť od jedu ...hlavne nad "múdrosťou" podaktorých doktoroff ...

thomas69

thomas69

Vdaka za reakciu. Ja som len

Vdaka za reakciu. Ja som len teraz dobral Sumamed (raz za 24 hod. jednu 500mg tabletu, celkom sest tabliet). O mesiac mam ist na prvy kontrolny ster, potom je dalsi odporucany po 4 mesiacoch. Bol som u imunologicky a ked som jej vravel, ze mam ist na kontrolny ster po mesiaci, tak mi vyplasene povedala "oj-oj-oj", potom sa ukludnila, ked som povedal, ze aj o 4 mesiace je kontrolny ster. Uvidim ako to dopadne. Pocitovo sa citim lepsie, rezanie/tlak pod pravymi rebrami mi pomaly ustupuje, ale cez ocne bielka mam stale zilky.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k