20. Pulz, 21 měsíců - prechod na přerušovanou léčbu

V tuhle chvíli mám protokol v plné palbě. Už dva měsíce jsem i na ryfampinu, na pyruvátu v předepsané míře asi půl roku. Po přidání ryfampinu se do 14dnů dostavila únava a podrážděnost, taky vlčí mlha jako dřív po pulzech entizolu. Teď už je to v mezích zvládnutelnosti. Navíc jsem zařadil další dva pulzy entizolu.
 Zůstává trochu únava občas lehké bolesti kloubů. Osobně se domnívám, že tohle je už spíš způsobeno ATB a vybitou florou ve střevech. Laktobacily jím, ale při tomhle antibiotickem trojboji si nedělám iluze o jejich šancích, takže teď jsem ještě přidal nystatin.

Testy Cpn ELISA:
IgA 0,032
IgG 0,230
IgM 1,025

Začátkem srpna, po téměř dvou letech, hodlám přejít na přerušovanou léčbu. 14dní nic, 14dní doxy, roxy s entizolem uprostřed. Mám k tomu pár dotazů a to ohledně doplňků. NAC pojedu dál bez debat, ale co ten ostatní kolotoč doplňků? Mám s tím pokračovat? I v pauzách? A co pyruvát, brát dále před ATB? Díky

Gratulujem! Znamená to,

Gratulujem! Znamená to, že väčšina tvojich problémov komletne zmizla? Zdá sa, že posledné dni sa tu roztrhlo vrece s pozitívnymi správami :-)

Čo sa týka doplnkov, ja by som ich bral aj počas páuz medzi antibiotikami. Nanajvýš by som znížil ich dávkovanie, ak by som chcel veľmi šetriť (peňaženku alebo žalúdok). Minimálne časť doplnkov je určená na obnovu buniek, takže budú vždy na prospech a rizikovosť našich dávok vitamínov je beztak veľmi nízka, viď moja posledná sumarizácia http://www.chlamydie.info/node/4057

Zdôrazním pre ostatných - rifampin sa nesmie užívať prerušovane! 

WP od 05/2008.Mycopl.Pn,Cpn, reaktivované EBV,Pseudomonas aeruginosa.CFIDS.Kvôli častým zhoršeniam počas liečby pridané opatrenia proti sekund.porfyrii. Od apríla do júna 2009 dočasne preruš.WP kvôli ATB liečbe Pseudom.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Ano většina problémů

Ano většina problémů zmizela. Jen ta únava a občas mlha, ale jak říkám to si myslím je spíš kandida. Uvidíme až vysadím. Snad je to dobrý tah. 

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

WP od 10/2007, Chlamydophila pneumoniae + mykoplasmata, příznaky klasické

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k