Věk a léčba

Dobrý den.

Rád bych se Vás zepta, jestli jste někdo starší 60-ti let. My jsme manželé, oba zřejmě postiženi chlamydií, protože mladší člen naší rodiny se s chlamydií léčí. Vysvětlili jsme situaci našemu lékaři, ten po dlouhých průtazích mně poslal na sérologii, ktrá prý byla negativní, ale nebyly uvedeny hodnoty IgA, IgM a IgG,  takže nevím, zda byla hodnota např 0,03 nebo 0,95, což by byla mezní hodnota. Od té doby, cca 3 měsíce, se můj zdravotní stav zhoršil. Jsem sice čilá, ale mám obdobné příznaky v očích, uších a končetinách njako syn, který je prokazatelně pozitivní.  Nákaženi můžeme být ne více než rok. Začínáme jíst Acc a jsme přpraveni aplikovat Wheldona. Obáváme se ale našeho vysokého věku, protože s obnovou buněk již nemůžeme počítat. Není nám ještě ale 65, tak bychom mohli léčbu před 65 rokem ještě ukončit. Prosím Vás, může někdo z Vás nám věkem konkurovat?

Ahoj Kulich(u) a

Ahoj Kulich(u) a vítej!

Tady jsou spíš lidé mladší 60ti let, ale myslím, že vera je kolem 60, doufám, že předpokládám správně. Jinak na mateřských stránkách cpnhelp je tomu přesně naopak, většina lidí léčících se tam s RS jsou spíše staršího věku a léčba u nich přináší výborné výsledky, takže bych se vůbec nebála. Pokud máte potíže, je třeba se začít léčit. Dobré by bylo, kdybys sem napsala přímo výsledky od lékaře, máš právo si je vyžádat, tak je chtěj a podíváme se na to. Nejdůležitější jsou ovšem symptomy, pokud máte stejné potíže jako syn je to jasné. Měl by se taky léčit, pochybuji, že léčba, která je mu podávaná je dostatečná. Obnova buněk je pomalejší, ale rozhodně s ní počítat můžete, buňky se obnovují neustále.  Hodnoty IGA, IGM a IGG jsou třídy protilátek. Referenční meze musí být uvedena u nich.

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k