Výsledky

Ahojte všichni, tak jsem dneska dostala do rukou mé výsledky krevních testů a jak tak na to koukám, tak mě PL nevnímala když jsem jí říkala, že manželovi zjistili chlam pneumoniae a já bych ráda věděla jestli ji mám taky. Přepíšu to tady tak jak je to na výsledcích z laborky: ab - Chlamydie IgG negativní, ab - Chlamydie IgA pozitivní. Toť vše, nic víc se z toho nedá vyčíst. Na mou otázku proč mi nenechala udělat druhové testy odpověděla, že si to má udělat gynekolog za kterým mě posílá.Tam jdu dnes večer tak uvidíme reakci jiného lékaře. Z výsledku je patrné, že jsem zdravá a cituji PL : MŮŽOU A NEMUSÍ to být chlamydie. Prodělala jsem infekci v roce 1998 a v roce 2001 jsem byla konečně negativní ve všech třech IG. Následovaly odběry pro kontrolu v roce 2002, 2003, 2004 vždy negativní. Teď jsem pozitivní v IgA a nevím jestli se mi znovu rozjely chlam trachomatis nebo mě nakazil manžel kterému zjistili chlam pneumoniae. Prý mám krevní obraz vpořádku a sedimentaci taky - tu mi ale nikdo nedělal.Až mi prý bude na umření tak mám přijít a začne se mnou něco dělat, teď že to rozhodně není na ATB: To že se cítím jak spráskaný pes ji nezajímá a nemám se tomu tolik poddávat protože ona ( PL ) je taky nakažená vším a žije. Dále jsem vyčetla z výsledků : anti - CMV IgG 1 , anti - CMV IgM hraniční. Nevíte někdo co je to CMV ?? Nebylo mi tořečeno, prý nepodstatná věc a nic by mi to neřeklo. Boreliosu mi nedělali ikdyž jsem je o to žádala a vím, že jsem ji měla, ale prý když nemám problémy tak není třeba brát odběry.

A teď jedna veselá příhoda z natáčení : už vám někdy udělali celkový rozbor moči aniž by jste nejakou dodali ???? Mám černé na bílém z laborky s mým jménem, mým r.č. že mi dělali stejný den kdy krev i rozbor moči. Na otázku jak je to možné mi sestra PL řekla, že toho má hodně tak neví a nebo to spletli v laborce. Tam jsem volala a říkali, že jim přišla skumavka s močí s mýma iniciálama. Doktorka i sestra chtěly vyletět z kůže jak jsem si mohla dovolit volat do laborky. Takže vážení víte jak si psát body a tahat z pojišťoven peníze do kapsičky ? Pacientům dělat banální rozbory a nechat si je proplácet, ale hlavně ať pacient neví, že jsme mu nechali nějaký rozbor dělat. A když nemáme potřebný materiál k testům ? No buď rozlít moč či krev nějakého pacienta do více zkumavek a nadepsat jiná jména nebo jakož to sestra jít namočit do zkumavky a nalepit jiné jméno. To je bordel v našem zdravotnictví co ? Je to jen blbá moč, ale co kdyby to byla krev a vám pak řeknou, že máte třeba cukrovku a vy ji přitom vůbec nemáte. Dneska se jdu domluvit k jiné PL jestli si mě vezme a tuhle historku jí určitě řeknu. Jestli mi teda někdo můžete říct co ty moje výsledky znamenají tak budu moc vděčná. Už mě to fakt nebaví a to jsem teprv na začátku. Děkuju Luky.

Luky-tak na toto opravdu

Luky-tak na toto opravdu nemám slov!!  Takže ne všichni dr. jsou tak hloupí, oni jsou jen slušně (hodně slušně) řečeno vychytralí sběrači bodů!!???

Na Wheldonove protokolu od 24.11.2006

Na Wheldonove protokolu od 24.11.2006

Ahoj Luky, no to je teda

Ahoj Luky, no to je teda úchvatný. Tak ty jsi pozitivní v IGA na chlamýdii, což je chronická infekce a nemusí se to léčit, jo? Haha. Navíc pokud má tvůj manžel chlamýdii pneumoniae (plicní), tak asi těžko na to bude dělat testy gynekolog, který se maximálně zabývá chlamýdií trachomatis a nechá ti na to udělat možná stěr, který často vychází falešně negativní. Ty potřebuješ nechat udělat druhové testy na chlamydiophilu pneumoniae (z krve, případně ještě výtěrem z krku) a chlamydii trachomatis (z moči, z krve, výtěrem z oka). Tohle je jen rodový test, ale rozhodně je to podklad pro léčbu, protože chornická infekce, je chronická infekce. S tím ta tvoje pitomá PL nic neudělá.

CMV není vůbec nic zanedbatelného, je to cytomegalovirus, málokdo ho má aktivní, o tom bych se poradila s imunologem, co s tím, jestli na to nasadit nějaká virostatika a sledovala bych hodnoty u IGM, jestli by během léčby (Wheldonem) klesaly nechala bych to být. Patří do skupiny herpetických virů a může působit značné nepříjemnosti.

Tu moč snad ani nebudu komentovat, horor. Nech si udělat testy někde soukromě, to je o nervy, fakt.  

Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Ahoj Bunny., teď jsem se

Ahoj Bunny., teď jsem se vrátila od gynekoložky, všechno jí povyprávěla jako vám tady a zhrozila se . Udělali mi odběry ať zjistí která z chlamek to je a asi tři stěry. Hned mě upozornila, že mi dává ATB  Doxibene, že s tím má nejlepší zkušenosti a to na hodně dlouho + entizol 2x2 denně a ještě mě poslala na infekčí ať mi udělají borelii, kterou jsem taky měla a nějaké další odběry. O Wheldnovi jsem jí zatím neříkala, to až doberu Doxibene a půjdu si pro další.Chtěla mi dát nemocenskou ale nemůžu jinak bych asi přišla o práci. Jsou to vhodná ATB ? Já už to mám totiž v hlavě úplně pomíchané a dneska mi to vůbec nemyslí. Mám zas teplotu a bolí mě celý člověk a vidím nějak divně - trojmo. Tak nevím jestli se mám do těch léků pustit hned nebo začít s ACC Long který už mám doma. Tak mi ten kolotoč zase začal. Ani nevím jestli je tady někdo jako já, že se z toho už jednou dostal a po 6 letech spadl do toho znovu. Dám vám vědět které z chlamek se mi hýbou v těle až to budu vědět a pak se uvidí jestli se mi ty 6let negativní zaktivovaly nebo mám ty manželovy plicní. Jinak jsem se dneska nechala převést k jiné PL a na osobní konzultaci jdu v pátek tak uvidíme co ona na to. Držte se já na vás pořád myslím. Nemám doma internet tak jsem musela teď ještě nahonem do práce ať vám to můžu napsat. Zítra budu zase tady, tady mě aspoň někdo chápe a je mi tu fajn. Doufám, že to co jsem napsala není moc zmatené já si tak připadám. Jedu domů za dětma a mužíčkem. Mějte se všichni a ty taky Bunny.   Luky.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Co je podle lékařky

Co je podle lékařky Doxybene na "hodně dlouho" myslí tím 14dní? Měsíc? Pro eradikaci tohoto patogenu nemusí stačit ani rok... a to samozřejmě ne jen samotného doxycyklinu, na který by už byla rezistence jako hrom.

Jestli to jsou vhodná antibiotika - četla jsi vůbec protokol? Sice uvažuješ o Wheldonově léčbě, ale ani nevíš, jaká antibiotika v něm jsou? Takhle se nemůžeš léčit - nemůžeš se léčit tímhle způsobem, že to někdo něco řekne a ty to slepě uděláš. Musíš tomu rozumět, jinak to špatně dopadne. Tahle léčba není legrace, kdy jen každýd en do sebe hodíš prášek a je to dobré. Jsou na ni reakce, některé dost silné, blížící se kolapsovým stavům, objevuje se řada prvotních komplikací a podobně. Ve svémv lastním zájmu si přičti všechny důležité informace, které ti sem autoři stránek a další uživatelé nezištně předestřeli pod nos, tak moc práce to snad nená, ne?

Po přečtení bys možná věděla, že brát entizol hned v začátku není rozumné, v případě dlouhodobé neléčené infekce to je doslova hazard. Musíš se sama rozmyslet, jestli chceš postupovat podle léčby českých standardů, nebo se léčit podle protokolu, oboje najednou, nebo něco mezi NELZE! To je pro tebe prvotní důležité rozhodnutí, ne to, jestli máš správné léky nebo ne. Tím,ž e teď začneš brát doxycyklin dodáváš antibiotikum, které když budeš brát samotné příliš dlouho, tak přestane blokovat bakteriální syntézu, protože si bakterie vyvine novou. Nasazováníma  vysazováním, krátkodobým podáváním a střídáním antibiotik k této rezistenci mohutně přispíváš. Proto, pokud se chceš léčit účinně (a doufám,ž e sis již přečetla, že žádná krátkodobá léčba na chronickou fázi nefunguje), tak se pokus s lékařkou na léčba dle protokolu domluvit teď, ne až po nějakém dobrání doxycyklinu. To je celkově nesmysl. Dohodni se s ní teď, aby ti psala léky, hlavně kombinovaně. Samotný doxycyklin déle než měsíc nebrat. Než krátké a neúčinné léčby, tak to raději žádnou, protože pak jen přispíváš k tvorbě rezistentních kmenů bakterií. 

Na Wheldonove protokolu od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, problémy s očima, únava, cukání ve svalech, autoimunita štítné žlázy)

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Podle lékařky na hodně

Podle lékařky na hodně dlouho je asi rok jak řekla. Protokol jsem určitě četla a včera jak jsem psala jsem byla dost mimo a neuměla jsem si ani za boha vzpomenout jestli je Doxi to správné takže se za své výpadky paměti hluboce omlouvám. Wheldnův protokol znám a už jsem ho četla asi 20x jen jsem včera byla fakt mimo. To já mám takové výpadky dost často a třeba si nepamatuju kdo mi co říkal před hodinou, ale není to pořád jenom někdy. S Wheldnem jsem se už rozhodla, beru ACC Long a zatím mi to nic nedělá. S doktorkou jsme se už domluvily na ATB. Je třeba mít trochu trpělivosti s náma nováčkama. Luky.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Jen tak k těm Dr., jsou ale

Jen tak k těm Dr., jsou ale i někteří "osvícení". Moje PL mi na Wheldona napsala z ATB  vše co mohla a příště mi to prý dá na manželku (jen jestli to nebude taky potřebovat (:!). Taky mi povídala, že nakoupila v létě Borelie a vyháněla je až čtyřmi! ATB najednou. takže oni to možná tuší, v čem je jádro pudla.  Imunolg mi trpělivě vysvětlil co je chlam. - no ale o Whedonovi jsme ještě nemuuvili - až 8.3. - dám zprávu jak jsem dopadl.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

To já neříkám, ale PL

To já neříkám, ale PL Luky je pitomá. Těch osvícených je, jak všichni víme jako šafránu.  

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

 Ahoj Luky a gratuluju k te

 Ahoj Luky a gratuluju k te lekarce. Pokud ti je ochotna psat atb rok, tak klobouk dolu a drz se ji jak kliste. Pokud dokonce pise entizol, tak pridat jeste azitromycin by nemel byt problem. Pokud ti ACC nic nedela, tak klidne muzes nasadit doxy. Entizol schovej do skrine na pozdej a zajisti si prisun azitromycinu. Ja jsem druhe atb pridavala asi az po dvou mesicich, jak mi bylo zle. Ale Hunter ma pravdu, ze prilis dlouho by jsi na jednom atb zustavat nemela kvuli rezistenci. No drzim palce, at to zvladas, co nejlip.

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Ahoj Adriano, děkuju za

Ahoj Adriano, děkuju za povzbudivou zprávu. Dělám to tak jak jste řekli. Zatím jsem na ACC a zkusím to ještě do středy příštího týdne a pak přidám doxi. Ve středu budu konečně vědět o kterou chlamku jde a budu mít v tom jasno. Dneska je mi nějak divně, hodně se mi točí hlava a bolí mě břicho, tak asi nějaké reakce. Ve středu jdu k doktorce se složkou o protokolu a dalších věcech tak pak napíšu jaká byla reakce a jestli o tom něco ví. Tak držte palce ahoj     Luky.

 

Luky

Na Wheldonově protokolu od 1.4.2007 pro velkou únavu,bolesti kloubů, bolesti hlavy, gyn.problémy,nespavost,borelii pozit v IGG, CPN pozit v IGG a CTR pozit v IGA.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k