Chlamydie bez potíží

Dobrý den, v květnu jsem byla nemocná a protože mi nezabraly antibiotika, poslal mě můj doktor ke krčnímu. Ten byl takový velmi pečlivý a testoval mě na kde co. A taky na chlamydie. A byly tam - tedy jestli jsem to správně pochopila, tak mírně zvýšené protilátky na ně. 

Takže jsem se pro jistotu vyděsila.  Teď jsem si zašla k doktorovi pro výsledky druhých testů - vůbec se nezměnily. Doktor se vyjádřil, že záleží na mě, jestli to chci nějak zkusit léčit, nebo ne, já se totiž cítím naprosto skvěle. Nakonec mi předepsal Azitrox a Doxybene - kůru na čtyři týdny. Dneska jsem si pro jistotu volala ještě do chlamydiové poradny - a tam mi doktorka řekla, že je to zbytečné, že si nemám tělo ničit antibiotikama, když mi vlastně nic není. Totéž mi řekl můj gynekolog. Tak teď mi prosím poraďte, co s tím.

 

 

 

Bedrunko, trochu si tu

Bedrunko, trochu si tu pocti a sama si udelas usudek. Kratkodobe prelecovani je povetsinou kontraproduktivni. Zda se lecit ci nikoliv musis posoudit sama. S cpn se za zivot potka skoro kazdy, casto i nekolikrat a jinak zdravy jedinec si s ni muze poradit sam. U nekoho bohuzel prejde do chronickeho stadia a pak je to prusvih, to se ale neciti skvele..

Na Wheldonove protokolu od 02/2006 pro Cpn a Mycoplasmata, unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Bedrunko, prosím, kde

Bedrunko, prosím, kde existuje ta oficiální chlamydiová poradna v ČR? Já jsme na nic takového nenarazila. Prosím o info.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k